Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Trevicta 525 mg şizofreni iğnesi kullanan var mı?

Xeplion 150 mg , clopixol Depot igne vuruluyorum. 3 depakin 300 ketiapin gyrex alıyorum.

Nasıldır ki bu ilaç xepliondan sonra ya hapa yada farklı alternatif olan bu ilaca geçeceğim

Ben 330 mg olanını vuruldum akatizi beni bitirdi 520lik olanını düşünemiyorum bile

Trevicta 525 Mg kullanıyorum , Yan etki olarak iğneyi vurulduktan sonra ilk 2 hafta inanılmaz gerçekci kabuslar görmeye başladım.

Merhaba arkadaşlar 8 ay önce trevıcta 3 aylık olanı kullandım. Baya yan etkisini gördüm. Ellerde titreme , göz kararması, kas ağrıları, kasıklarda şiddetli ağrı , kabızlık bunlar bir kaç ay sonra geçti . Adet düzensizliği var. Göğüslerimden süt geliyor . Prolaktinimi yükseltti. Bir de meni, mevzi vs gelmiyor. Ne zaman tam düzelirim yoksa kalıcı mı yan etkisi?

Yan etkileri vardır.kasinti ağrı şişlik ayrıca kilo aldirir

@Dfyt, bu ilaç çok yan etkilidir insaflı bir doktor abde değişsin hiç duymamıştım sendeki yan etkileri bende isteksizlik cinsel isteksizlik yapıyor evden çıkmlamıyorum bir iş dahi yapamıyorum hele 525 mg kullananlara Allah sabır versin 350 mg ını vuruyordum on kere intihar girişiminde bulundum Allah doktorlara ve sağlık bakanlığına Allah korkusu versin bu ilaçlar adamı mahverder ben 263 mg travicta vuruluyorum yan etkilerden bezdim belki göçerim bu dünyadan sabırlar diliyorum

@-ARAGORN-,

İlk yaptığım zaman ğöğüs kafesinde sıkışma bir ağrı vardı. Kasıklarımdaki ağrı dinsin diye ağrı kesici aldım kaç kere çok şiddetliydi ağrı

Üst Alt