Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

TRT genel müdürü ile görüşmek istediğim için tartaklandım!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
forumdan 200 kişi her biri yani 20 tl vertse olur 2000 tl hiç trt miş bilmem nemiş uğraşmayız işte

200 kişi için 20 tl demiştim yada 20 kişi 100 tl yine 2000 tl yaparki tamir için gerekli bu rakam ama o kadar büyük parayı vercek 20 kişi çıkarmı acaba

ufffff kapatın artık şu konuyu ya harbiden sıktı.... bir elin verdiğini diğer el görmeyecek derlerdi büyüklerimiz...
burda millete cevap verene kadar harcadıgın zamanı STK'larına gitsen belkide bir çözüm bulmuşlardı...:mad:
artık laf olsun torba dolsun muhabbeti başlamış konu konuluktan çıkmış :)

tamam işte yardım vermek isteyen çıkarsa bana özelden yazarsa problem olmaz

istanbullu her istedigimiz olacak diyede birşeyyok sosyal devlette bi yere kadar yok trt program yapım catımı onara cak yok oldu olacak evlenemeyen bir sürü arkadaşımızda var engeli yüzünden birde trt evlenme programı yapsın bu da bir ihtiyac ozaman trt bize bir program ayırsın herkes diledigince ihtiyaclarını söylesin madem yaklaşık 8 milyon en gelli var deniyor bizede bir program ayrılsın ben engeliyim ben vergi veriyorum beni meçburen genel müdür dinliyecek bana program yapacak diye birşey yok toplu olarak dilekce verelim bizlere yönelik bir program yapsınlar bireysel olmasın saçmasapan şeyler yazıp burda vaktimizi gecir meyelim bilincli bir şeyler yapalım

allakasi takmışsın bi kere trt ye gidion trt devletten vergi alıo bide milletin elektriindende aslan payını alıo e artık engellilere bişey yapmasınmı yatı katı olandanda ek vergiler alsınlarda engellilere daha çok vakit ayırsınlar

trt ye takan sensin kardeşim başlıgı açan ben deyilim canınsıkılmış laf ol sun torba dolsun vakit gecsin seninkisi eglen celik gereksiz şeylerle ugraşıyor sun bircok arkadaş nerelerden yardım istemen başvurman gereken yerleri söylemiş sen talk şov peşinde sin kusura bakma

o denilen yerlere gittim ne şovundan bahsedion anlamadım trt nin kamusal görevi var devlet kuruluşudur bugün trt de bi engelliyi gördüm program yapmışlardı işine gelenemi program yapıolar acaba

Basari,
engelli olmak devletten herşeyi ama herşeyi isteme hakkı verir diyorsun yani.
Öyle olsa çatı tamiratına kadar ne ihtiyaçlar var düşün bir.
Senin,çatısı aksa da bir evin var,o zaman evi olmayanın ev istemesi gerekir,engelli ya hakkı de mi?
Kusura bakma allakasi'ye hak vermemek elde değil.
Konu trt den başlayıp bana para verin durumlarına kadar geldi.
Bu arada 200 kişi 20 tl verince 2.000 değil 4.000 tl yapar hesabı da düzelt.:))

ufukalp yanılan sensin trt konusunda 20 kişi 200 tl 4000 tl eder evt o zmn 10 kişi 200 tl versin dioruz istemek herkesin hakkı ama istemesini bilene

bugün bu konunun sonucunu aldım kararı aynen alıntılıyorum ordaki küfürüde affınıza sığınarak yayınlamak zorunda kaldım kusura bakmayın işte karar

mmr teşhisiyle % 50 özürlü olduğunu, kendisi için bir yardım kampanyası düzenlenmesini talep etmek amacıyla trt yetkilileriyle görüşmek için trt binası a blok kapısından girdiğinde orada görevli bir şahsın kendisini kolundan tutup dışarı atarak "sik.tir ol git" diyerek iteklediğini, şahsın bu hareketi yapma sebebi olarak genel müdürün yönlerdiğini düşündüğünü iddia ederek şikayetçi olmuş ise de,

müştekinin iddia ettiği basit yaralama ve hakaret olaylarının meydana geldiğine dair soyut iddiasından başka açık isim ve adresini belirttiği herhangi bir tanık olmadığı, müştekinin doktor raporu alınmasını da herhangi bir darp ve cebir izinin bulunmadığı gerekçesiyle istemediği ve diğer şüpheli ibrahim şahin'in kapıdaki görevlileri yönlendirdiğine dair soyut iddiadan başkaca herhangi bir delil elde edilmediğinen, müsnet suçlamayla ilgili olarak şüpheliler hakkında kamu adına kovuşturmaya yer olmadığına,

karardan bir suretinin müştekiye tebliğine,

kararın tebliğinden itibaren 15 gün içerisinde sincan ağır ceza mahkemesi başkanlığına itiraz kanunun yolu açık olmak üzere 5271 sayılı cmk.'nun 172 ve 173 maddeleri uyarıunca karar verildi. 02/04/2012

tekrar itiraz edicem ama etmeden önce trt ye tekrar bi mail attım oldukça nazik bi maildi bu bakalım cevap gelecekmi bi iki gün beklicem olmadı tekrar itiraz edicem ama değişen bişey olacağını sanmıyom korktuğumdan dolayı doktor raporu çıkartamadım bu kararda bununda etkisi var aslında ama deneyimimde var artık olumsuz sonuçlanması durumunda yakın bi zamanda tekrar trt ye gidecem bu sefer olan tüm olayların detaylarına dikkat etmeye çalışıcam inşallah gerek kalmaz bu olaylara bi daha yaşamam bu tür şeyler

officer;

arkadaş yorumunda ilginç bi nokta dikkatimi çekti doğru yazmışsın ama ev yıkıldıktan vede allah korusun öldükten sonramı itiraz edicez yani o zaman o iş ahirete kalır demektir sorumlular ahirette hesap verirler artık işte o zaman gerçek kaybedenler engelliyi hor görüp yardım etmeyenler olacaklardır büyük hüsran yaşıcaklardır ahirettede ama ben iyi niyetliyim allah onları affedersen sana şu evi veririm derse affederim yani yanmalarına göz yummam ama herkes öyle değiş işte yanması için can atanlarda olacaktır muhakkak

200 kişi için 20 tl demiştim yada 20 kişi 100 tl yine 2000 tl yaparki tamir için gerekli bu rakam ama o kadar büyük parayı vercek 20 kişi çıkarmı acaba

tamam işte yardım vermek isteyen çıkarsa bana özelden yazarsa problem olmaz

BASARİ yukardakı cumleleri sen kurmuşsun.

git köprü başında dilen daha ıyı bence.istemesını bıleceksın dıyen sensın kişi başına 20 tl den 200 kişi yada 100 tl den 20 kişi olsun benım 2000 tl olsunda ne olursa olsun ;yardım etmek ısteyenler bana ozelden ulaşsın demen resmen facia.

trt genel mudurunle görüşme ısteğinde resmen bır skandal..yaw şu ınsanların engellerını kullanıpta menfaat peşinde koşmalarına yada ıstısmar olaylarına gırmelerıne ayar oluyorum..

bırakın bu işlerı yaw gece gece sinir oldum resmen

HANCI_41;

bak bende şimdi kızdım neden biliomusun bu sitede 2004 yılından beridir üyeyim bi ara banlansamda ouran boa arkadaşın affıyla geri döndüm sen bunları bilmezsin bu sitede ahanda yazıom isterlerse banlasınlar bu konudanda anlaşıldıki engellide olsa insan olmayan anlamayan yaratıklar var ağzımı bozmuom ama sen ve senin gibiler bu siteden defolun gidin o kadar diom

Trt'den iyiki para istedin helal sana gibi yazanlara eyvallah, hata yaptın arkadaş diyenlere ise "defolun gidin"
Hayatımda gördüğüm en saçma, en absürt, en mantıksız, en aciap, en dangalak konu bu.
Trt'den bunu istemeyi kendinde hak görüyorsun, Allah Allah yaaa!
Seni küfür ederek darp ettiklerine inanmıyorum. Bir kamu güvenliği (polis hariç) eğer birini, küfürle karışık pataklamaya başlamışsa bilinki zıvanadan çıkmıştır.
Ya sen ona küfür + hakaret ve elinden geleni yaparak adamı çıldırttın, yada cillop gibi yalan söylüyorsun.
Bunca kayıt cihazı, cep telefonu vs. varken, kamu görevlisi o kadar kolay suç iş-le-ye-mez!
Sen burada sana haksız diyenlere gösterdiğin tavrın misli mislini adamlara gösterir, hele birde küfür vs. etmişsen, adam fıttırır ve işinindeeee, kovulmasınındaaaa, atılmasınındaaaa diye dalar sana.
Her paraya sıkışan, TRT'ye gidip bana program yap derse, önümüzdeki 10 sene 24 saat program yapsalar yetişmez.
Sen mağdur olabilirsin, gerçekten yardıma ciddi derecede ihtiyacın olabilir eyvallah.
Ama yanlış yere gitmen bir yana, senin işini çözmelerini "zorla" bekliyorsun.
Bizim sitede, senin için bir yardım başlığı açılıp sana para toplanacak olsa ne olur biliyormusun?
Millet bunun için sıraya girer, Bülent artık olur Oturanbağa Yokmu Derneği, Oturanboğa Feneri vs.
Senin saçmasal düşüncelerin ve yaptıkların bir yana, sana gaz verenler bambaşka bir muamma.
Sen ve senin gibi düşünen + davrananlar yüzünden, toplum bize acıyarak bakıyor. Kurtulunması gereken sorun, problem yumağı, başbelası olarak davranıyor. Senin gibi 2 tane engellinin gittiği makama, ülkenin en efendi melake engellisi gitsin, kapı duvar olur ve muhattab olan dahi olmaz.
Yapmayın arkadaşlar, azbiraz mantığa gelin Allah aşkına...

Jem :

Gerçekten yorumunuzu çok beyendim sizi kutluyorum ekliyecek fazla bişe kalmamış yazınıza

dünyanın en mantıksız en acımasız insanları galiba engelliler ya adama saldırmadan önce profiline bi bakın her insanın engeli uzuvlarında yada organlarında değil hoş sizin için fark etmiyor saldıracak biri olsun linç edelim stres atalım aferim size hepiniz madalyayı hak ettiniz bu kafayla gitmeye devam engelli engelliyi anlamadan bu denli sert tepki veriyorsa güvenlikcilerin dayak atmasından daha doğal ne olabilir

Demir;
Sakatlık sadece bedensel olunca sakatlık ya o bakımdan arkadaşlar var olan zekaları ile böbürlenip havasınıda atıyorlar... Zihinsel sakatlık, ruhsal sakatlık diye birşey var mı bu memlekette? Yok tabii. Sakatlık dedin mi, sadece kör topal bu yani...

Yazıklar olsun sen de akıl yok mu, sen de fikir yok mu, sen de zeka yok mu vari konuşanlara yazıklaaar olsun! Bu kadar dangalak olunmaz yaw.. Yeter, artık kilitliyorum bu konuyu.. Neden kilitlendiğini merak eden "zekiler"zekasını kullanarak verilen ip uçlarını takip etsin, belki düşer jetonunuz..

Moderatör Jem hakaret etti!?

ben cevap hakkımı kullanıom öncelikle onu belirteyim konuya gelince altta verdiğim linkte 79. mesalda cem adlı medarator bana resmen hakaret ediyo 1 burda mağdur olan benim 2 beni destekleyenler daha çok desteklemeyenlere göre anladığım kadarıyla modlarda 2 ye ayrılmış durumda sağ olsun bacıbey vb arkadaşları nın bana verdiği desteğe gayet nazik yazıom zaten trt davası sonuçlanmış itirazımıda yaptım değişen bişey olmaz tahminindeyim ben bu siteden kimseden para dilenmedim arzu eden kişiler olursa yardım edebilirler yazmıştım ama asıl bardağı şu hancı 41 arkadaş taşırdı bana dilenci muamelesi yaptı adeta dienci kime denir önce onu öğrensin (allah rızası için bş sadaka) diyene denir bense yardım diorum aradaki farkı anlayana yazıyom ona uyarı verceğinize bana sormadan konum kitlendi engelliyiz bir birimizi desteklemeliyiz benimde ufak tefek hatalarım olmuş olabilir ama sorunu büyütmeyelim derim ben artık konuda kapanabilir

http://www.engelliler.biz/forum/olaylar-tutumlar-ovguler-yergiler/86756-trt-genel-muduru-ile-gorusmek-istedigim-icin-tartaklandim-6.html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt