Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Tüketici hakem heyetine başvuru yapan varsa süreci paylaşabilir mi?

@Reborn,
Hocam n11 bana kocaman tv geçirdi 6 ay tüketici hakem heyeti ile vakit kaybettim.

Kargo taşırken kırmış olabilir yani extra ücret ödeyerek nakliye taşıma arasında kırılmaya karşı sigorta ücreti ödesen parani geri alırdın. Şöyle düşün deprem sigortası yaptırdın evinin değeri 2 milyon ve sigorta poliçe limiti 3milyon deprem oldu ve evin yıkıldı sigortadan 2milyontl alırsın. Sigorta bu yüzden önemli satıcı ne yapsın taşıma esnasında kırılmış benim suçum ne diyecek? Sen de haklısın ben ne yapayım?

Benim size tavsiyem telefon, bilgisayar, tv gibi teknoloji ürünlerini mağazadan alın.

İneternet üzerinden ikinci el tel, bilgisayar ve tablet alınmaz. Sizden önce kullanıcı bir suça bulaşmış olsa kabak size patlar yani kendini bile mahkemede ifade edemezsin.

Pahalı teknoloji ürünlerini mağazadan alın ve paranız yetmiyorsa ikinci eli ürünleri akraba, eş dost üzerinden alın.

N11 servis açacaktı kutuyu deyip üstünden attı. Ali expressde a2 , trendyolda elit üyeliğim de oldu zamanında. ne bileyim Amazon, fasttech gibi sitelerden defalarca alışveris yaptım. Hatta kurutma makinesi aldım. Servise teslim ettiler. Servis getirdi kutuyu açtı yamuk. Fotoğrafını çektiler bu dursun yenisi gelene kadar kullanın dediler. Trendyola bağlandım tutanak istiyor. Neyse hiç trendyolla uğraşmadan yenisini servis 1 hafta sonra getirdi. Böyle düzgün firmalar da var.

Teslim ettikten sonra ayipliysa yardımcı olmuyor açtirmiyor

@Reborn,
Bizim bir arkadaşda bu şekilde elektrikli bisiklet aldı, para bize gelmedi tekrar at deyip para istemeye devam edince uyandı ama iş işten geçti hala pişkin pişkin gene para at diyorlarmış

@kuloglu 52,
Cezası yok inan hukuk bunlara işlemiyor ve basit dolandırıcılık diye geçiyor.
Dediğim gibi bilgisayar alacaksan vatan bilgisayar, telefon alacaksan teknosa mağazasına gidip kutuyu gözünün önünde müşteri temsilcisi kutuyu açacak ve çalışmayan aksanı var mı? Kontrolü sonrası sana teslim edecek.

O bisikleti en az 100 kişiye daha satmıştır.

Teslim ettikten sonra ayipliysa yardımcı olmuyor açtirmiyor
Doğru diyorsunuz. Sen de kargocu olsan her müşteri bekle kargoyu açacağım desen kardeş 100 müşteri beni bekliyor ve 5dak. Seni beklersem diğer müşterilere kargo yetişmez diye beklemek istemez. Az personel çok iş zihniyeti...

Üst Alt