Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi

uğuracar

Üye
Konular
37
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar

engelli raporu almak için İstanbul Ümraniye eğitim araştırma hastanesini tavsiye ederim.

Sabah 8 de 5 fotoğraf, kimlk fotokopisi ile başvuruyorsunuz; aynı gün ekstra işlem çıkmazsa muayeneler bitiyor. Psikiyatri hariç bütün doktorlar aynı yerde, başka yerlerde doktor aramak yok.
Tek sorun heyet için randevu veriyorlar, randevu günü 2 de heyete giriyorsunuz. daha sonra engelli raporunuz hazır. para istemiyorlar

Ben bu hastaneyi bimere şikayet etmiştim yaklaşık 9ay önce ve 102 lira para ödemiştim para iadesini hala yapmadılar ama artık para istememeleri iyi olmuş.

nasıl yani daha bana 20 aralık cuma günü 130 ile 170 lira arasında bir ücreti var dedi

valla ben ümraniyede oturuyorum.2008 de ümraniye eğitim araştırmadan aldığım rapor ankaradan aynen geri geldi ve hiçbir ücret dahi ödemedim.

sorunda orda zaten sen 2008 de gitmişsin ben dün gittim

Gecirdigim trafik kazasi magduru olarak bu hastaneye basvurdum. 200 tl para odedim kesinlikle tavsiye etmem. Bende panik atak olmasina ragmen dr saglam yazmis cenem kirik olmasina ragmen sonuc cikmadi. İçeri giriyorsun dr dahiliye ci karninda ameliyat varmi diyo yok dersen saglamsin. Karnin agrimadi yada iceride bir sorun olmasi onemli degil

ayaz78
ben pendikte oturuyorum. ümraniye yi duydum ama emin olmak isterim
vergi indirimi için gideceğim . düşürmelerinden tedirginim

Selam. Arkadaşlar.elimde 2005 sürekli raporun vardı. Vergi indirimi için başvuru yapayım hatta Ümraniye ye giderim ⁿdiye düşünüyordum .Avrupa yakasına gittim.vergi indirimi için rapor başvurusuna. Ordan elindeki raporla hastaneye gonderemeyeceklerini soylediler vergi indirimi için bile.

En baştan rapor alacakmismisim. 40 üzeri alabilirsem insan sonra vergi indirimi için basvuracakmisim..ne alakaysa. Beni ilce saglika yönlendirdiler.oendik ilce saglika geldim.meger burası da itiraz birimiymis. Elimdeki 45lik i itiraz başvurusu alacaklardı.dedim ben bunu itiraz etmek istemiyorum ki.vergi ind.icin düşen %12 lik i itiraz Edip yeniden başvurmak istiyorum dedim. Adamlar bana 45 önizleme alacaklarını ve eğer 40dan düşük alırsam elimdeki hakların da gideceğini söylediler bende sakin vaslaymayin işlem filan dedim.elimdeki rapordan memnunum sadece emeklilik hakkı istiyorum dedim.

Saçma sapan bişey oldu.simdi direk avukata vermeyi dusunuyorum

evet de elimdeki rapor yanmadan vergi indirimi için rapor çıkarmak istemiştim. yani rapor talebim vergi indirimi için.
neden sıfır dan almaya mecbur bırakılıyorum ki.

Ben Ümraniye'de oturan biri olarak bu hastaneyi düşmanıma önermem.
İstanbul da bir tek hastane var. Haydarpaşa.Polio sekeli sakatlığım var.
tüm raporlarım 40/42 ama burası 29 verdi şaka gibi adama dedim sağlam verde FB de topçu alayım dedim tartıştık.

Üst Alt