Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Buluşması] 1. Isparta Buluşması 25-26-27 Mayıs 2012

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet zaman kısalıyor, bir araya gelmeye, Eğirdir Gölünün muhteşem güzlleğinde mehtabında eğlenmeye çookkk az kaldııııııııııııı:eek:

Ayşegül, bende heyecanla sizi bekliyorum.

Gelecek arkadaslar hangi saatte Isparta' da olacaklarını yazarlarsa sevinirim.

Otobüse bindiğimiz anı saymıyoruz :)))) O andan itibaren Isparta aklımızda. Tatil, eğlence, şamata başlamıştır demektir...:))

Günaydın. Haftaya bugün aynı sabaha uyanacağız inşallah.
Şafak

Gün kaldı. Güneşi Gördümmm:p:eek:

Şafak

Son

Güneşin ışıltaları görünüyor şafak söktü sökecek..

Isparta yolcuları artık hazırlıklara başlayınn......

Günaydın büyük güne çok az kaldı :)

Ayşegül konunun müdavimisin :)
Tabi birde Fatih. Bir sen bir o yazıyor :)))

SphiNX;

İsa bakma organizatör olarak adım yazılı değil ama Taa Adana'dan en azından fikirlerimle burdan mesajlarımla organizasyonu düzenleyen arkadaşlara destek vermeye çalışıyorum. Misafir değil ev sahibiyim..:)

Helal valla sana :) fahri organizatör :)

İnşallah kavuşacağız dostlar, aksilik çıkmazsa :)

Günaydın

Şafak

Yarın son şafak ;):eek:

Günşi gördük artık bizi ısıtmasını ve ışıl ışıl olmasını bekliyoruz..

Fatih arkadaşım hazırlıklar tamamlandı.Artık tek yapacağımız misafirlerimizi karşılamak hoş sohbet ve eğlenmek.:)

Adana'dan gelecek arkadaşlar Isparta Petrol Turizm engelli indirimiyle birlikte ücret 40 tl Bilginize...

Evet isa sıfırıda saymam gerekli matematiğe aykırı davranmamak gerek.

Bu arada Şafak olayının bitmesine en çok Jem bey sevinecek sanırım çünükü bizim şafakalrımızı silmekten düzenlemekten çok yoruldu.:)

Buluşmaya katılacak arkadaşlarıma iyi eğlenceler diliyorum. Son dakikaya kadar imkanlarımı zorlayıp aranızda olmayı çok istiyorum. Eğer gelemezsemde buluşmayı organize eden arkadaşların emeklerine sağlık diyor, onlardan şimdiden özür diliyorum.

Değerli site üyeleri, kıymetli kader arkadaşlarım; Engelsiz Yürekler 2. Gaziantep Buluşması Bu akşam saat 21:00'dan itibaren ikinci kez Gaziantep Kanal 27 ekranlarından yayınlanacaktır. Bu proğramı Gaziantep dışından izlemek isteyen arkadaşlarımız bu adresten izleyebilirler. Kanal27 TV - Gaziantep'in En Gncel Haber Kanali

Günaydın

Şafak bitii arkadaşlar bugün son günümüz yarın sabah çoğunluk sayı bir araya gelmiş olacağız.
Herkese şimdiden hayırlı yolculuklar diliyorum.

Amaa adet yerini bulsun son şafağıda yazayım:eek:

Şafak

Yarın görüşmek üzere.....

Arkadaşlar özel sebeblerden dolayı aranızda olamayacağım, hayırlı kandiler diler iyi eğlenceler.

arkadaşlar özel sebeblerden dolayı aranızda olamıyacagım hayırlı kandiler diler iyi eglenceler

Yörükoğlu inşallah başka bir buluşmada bir araya gelmek dileğiyle.Teşekkürler...

Arkadaşlar mübarek regaip kandilini kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim.

Aşk olsun Melek abla yanındayım bana haber etmiyorsun gücendim. :(
Kadir ben, özel idareden.

Kadir valla unuttum ben kimseye haber vermedim numaram var sende katılmak istersen beklerim ablacığım.

Tamam ablacığım. Nasıl katılım, baya varmı eğer banada düşen bi görev varsa yerine getirmeye çalışırım. Abla sonu 777 dimi

Isparta buluşmasına katılacak tüm arkadaşlara canı gönülden iyi eğlenceler dilerim. Sağ salim gidip dönmek nasip olur inşallah. Herkese iyi yolculuklar, neşe dolu 3 gün geçirmeniz dileğiyle. Yerime de eğlenmeyi unutmayın lütfen :cool::cool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt