Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 10-11-12 Mayıs 2013 - 3. Gaziantep buluşması...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben bu işlemi bir sansür olarak algıladım taktir üyelerindir
Sayın şefim sonuna kadar size katılıyorum

Peki gelecek kişi beni ekler misin yazmayacak mı? Peki nasıl katılacak bu arkadaş slm yazmak kötü birşey mi mesela günaydın yazmak tmm birşey paylaşmayın artık
Eklermisin,selam,günaydın,kötü bir şey olmadığının farkındalar sıkıntı başka kelimelerde sadece rakı bira espirileri kalksa olmayacak araya onlarda kaynadı maksat dikkat çekmemek

Peki gelecek kişi beni ekler misin yazmayacak mı? Peki nasıl katılacak bu arkadaş slm yazmak kötü birşey mi mesela günaydın yazmak tmm birşey paylaşmayın artık
Eklermisiniz diye yazacak tabii ki... Eklemeler bu mesajlarla oluyor zaten. Listeye eklendiği belli, aradan günler geçmiş ve mesaj işlevini görmüş.

Beni eklermisiniz
Bana +2 eklermisiniz
Beni silermisiniz
Şafak 25
Şafak 24
Şafak 23
Şafak 22
Bu mesajlar ve "sohbete gel" "Günaydın" gibi konuşmalar 15 sayfayı doldurmuş, bunlar silinince "rakı gönder" mesajını silme planım gerçekleşmiş oldu sizin suçlamanıza göre demi?

Arkadaşlar, bizim düşmana ve kötü insana hiiç ihtiyacımız yok bence. Her yapılanda karşı tarafı dinlemeden direk suçlayıp infaz ediyorsunuz. Hemen karar verilmiş, asıl amaç rakı-bira sözünü sansürlemek, gerisi bahanemiş.
Tebrikler Galip Derviş arkadaşım, asıl amacımı şıp diye buldunuz.

Ben, organizasyon başlığı için tamamen "iyi bir düzenleme" yapmak isteyip, yaptığımı da sanıyorken çamur atmak için parmaklar çalışmaya başlamış.

Benim alkol sansürcüsü olduğu idda edene 2 sözüm 1 fotoğrafım olacak.
Alkola karşı bir gıcıklığım olmadığı gibi, ortam olursa rakı içmeyi seven birisiyim.
Bunu engelliler.biz organizasyonlarında bizzat yaptım, bir sürü "site üyelerinden" şaitim var, sorun söylesinler.
Bakın resimde, bizim mangal organizasyonunda gizli saklı değil alenen rakı da tüketilmiş.

Kafanıza göre suçlayıp senaryo yazmadan önce "acaba adamın günahına girermiyiz" diye düşünseydiniz keşke.

* Silinen mesajları tamamen sadeleştirme adına yaptım
* Amaç alkol kelimelerini sansürlemek iddasına; öküz altında buzağı aramak diyor ve kabul etmiyorum

Bende üyelerin takdirine bırakıyorum, saygılar...

Not: Benim resmimi neden koydun diye yeni bir suçlama gelmemesi için benim dışımdaki üye arkadaşlarımın yüzünü kapadım.

Cem bey farkında iseniz benim ve şefin mesajında rakı veya bira diye bir kelime geçmiyor onu direk siz yazmışsınız,zaten film orada koptu sadece şunu yazsanız arkadaşlar selam ve iyi niyetler sayfa kirliliği yapıyor deseniz anlarız iyi bakarsanız bira konusuna ilk değinen sizsiniz doğru silinen mesajlarda öyle bir konu vardı,neyse kıracak veya kırılacak bir durum yok sadece serzenişte bulunduk saygılar

açıkçası ben rakı- bira türünden kelimeler yüzünden silindiğini düşünmedim ama gene de doğru da bulmadım açıkcası. sayfa kirliliği dediğimiz şey yapılan bir organizeye katılanların motivasyonu için bence güzel paylaşımlardı. :confused:

SANSÜR olarak algılanmasına ne etken oldu?
Selam, günaydın, şafak20, şafak19, şafak18, ekle beni, sil beni sözleri değil, silinen onca mesajdan bir tane de "rakı" örneğini verince sadece o kelime ön plana alınıyor.

Ne demişim ki ben?
Bilgi:
Merhaba - Selamlar - Benide eklermisin - Son liste - Sende gel bira getir - vs. vs. vs.
Türü sohbetleri temizledim, sadece bu değil diğer organizasyonda da konsantre halde bıraktım.

Ne var bu mesajımda, sansürcü dendi?
Kötülüğümden dolayı yaptım gibi tepki verildi?

ben bu işlemi bir sansür olarak algıladım taktir üyelerindir

Sansür neresinde?

sıkıntı başka kelimelerde sadece rakı bira espirileri kalksa olmayacak araya onlarda kaynadı maksat dikkat çekmemek

Bu saçma iftira ile alkol konusuna girildi, ben açmadım. Film zaten kopmuş bu çamur atmayla, ben mi koparmış oldum yahu?

Başlık açıldığında ilk mesaj yazan bunu demiş:
ayıntaplı otel fiyatları çok yüksek o parayla antalya kemerde tatil yapılır
Dakka 1 bu yazılır mı? Bunu sildim kimse kızmadı o zaman ama...

ART NİYET YOK, TAMAMEN SADELEŞTİRME ADINA YAPILDI
Buna isterseniz inanın, isterseniz devam edin, gönlünüz bilir.

Selam Arkadaşlar,iyi niyetli bir hamle ilk anda tam anlaşılamadığından bence seviyeli bir mesaj trafiği ile nokta kondu.Problem olmadığı kanısındayım,sevgili Jem, şafak yazmak buluşmaya ayrı bir heyacan veriyor.Aynı zamanda formu ana sayfada tutmaya ve katılımı artırmaya yarıyordu.Daha önceki buluşmalarda janjanlı şafaklar attığını hatırlıyor bir tanede senden buraya şafak yazmanı gönülden temenni ediyorum....sevgiler....YARASIN....

sayın yönetici cevap veya savunma her ne anlamda yazdığınız yazıda geçen DÜŞMAN VE KÖTÜ İNSAN ifadenizi ibret ve heyretle okudum bundan dolayı bu konuda hiç bir yorum yapmama kararı aldım

arkadaşlar iyi hafta sonraları herşey gönlünüzce olsun tatlı canlarınızı lütfen üzmeyin hayata başka pencereden bakınız.tüm gönüllerimizi sizler için açtık haydi gaziantep buluşmasında bütün kış sitrsinizi atmaya hazır olun....:):):)

arkadaşlar iyi hafta sonraları herşey gönlünüzce olsun tatlı canlarınızı lütfen üzmeyin hayata başka pencereden bakınız.tüm gönüllerimizi sizler için açtık haydi gaziantep buluşmasında bütün kış sitrsinizi atmaya hazır olun....:):):)
Tamam Hüseyin Kardeş tavsiyelerine aynen katılıyorum,bekle gelik diyorum...sevgiler...

[FONT=Verdana]Daha önceki buluşmalarda janjanlı şafaklar attığını hatırlıyor bir tanede senden buraya şafak yazmanı gönülden temenni ediyorum.[/FONT]
Lafı mı olur Emrullah kardeşim, ben köstek değil destek için buradayım. Üstelik en janjanlılarını önceki Gaziantep buluşmalarına atmıştım.

can dostlarım az kaldı sizlerle buluşmaya o kadar telaş varki ne siz sorun ne biz anlatalım hepsi sizler için iyiki varsınız ..... sizler hepsine layık insanlarsınız...

Gaziantepli bilim adamları açıkladı: Anne sütünden sonra en faydalı besin ''Nohud Dürümü''.... :D

:D:D:D

sizlerle olmak için listede varım. fakat şafak 9 olmasına rağmen belirsizlik devam ediyor. sorunsuz bir buluşma diliyor. emeği gecen herkeze tsk allah kolaylıklar verir inşallah.

günaydın arkadaşlar son bir hafta kaldı sizlerle görüşme umuduyla...

En çok merak ettiğim Gaziantep buluşmasıydı. Bu yüzden çok gelmek istedim ama ne yazık ki bazı nedenlerden dolayı gelemiyorum. Hepinizden özür diliyorum. Tanıdığım tanımadığım tüm arkadaşlara şimdiden iyi eğlenceler dileyerek, bu organizasyonda emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Ayıntaplı27 arkadaşım KOCAELİ'DEN Songül ÖZTÜRK, Ender ÖZTÜRK ve Eşini üzülerek silmenizi rica ediyorum.
Ve bizim ekibe sesleniyorum. birbirinize iyi bakın ve benim yerimede eğlenin ve coşun kalbim ve yüreğim sizlerle. Allaha emanet olun.

Kardeşim bu habere çok üzüldüm ama sağlık olsun gönlümüz seninle görüşmek üzere kendine iyi bak.....

En çok merak ettiğim Gaziantep buluşmasıydı. Bu yüzden çok gelmek istedim ama ne yazık ki bazı nedenlerden dolayı gelemiyorum. Hepinizden özür diliyorum. Tanıdığım tanımadığım tüm arkadaşlara şimdiden iyi eğlenceler dileyerek, bu organizasyonda emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Ayıntaplı27 arkadaşım KOCAELİ'DEN Songül ÖZTÜRK, Ender ÖZTÜRK ve Eşini üzülerek silmenizi rica ediyorum.
Ve bizim ekibe sesleniyorum. birbirinize iyi bakın ve benim yerimede eğlenin ve coşun kalbim ve yüreğim sizlerle. Allaha emanet olun.
ender bey çok üzüldüm sizin adınıza sağlık olsuun gönüller bir olsun yeterki işallah bir da ki buluşmalara saygılar...

Canın sağolsun Ender,inşallah başka buluşmalarda görüşürüz,selam sevgiler,

merhaba arkadaşlar

sevgili arkadaşlar tüm hazırlıklar tamam

Gerçekten antep' e gelmek, görmek istemiştim. Nasip değilmiş. Çok üzülerekten arakdaşlarımın ve benim bazı nedenlerden dolayı gelemeyeceğimizi bildirmek istiyorum. Organizasyona katılacak herkese iyi eğlenceler diliyorum.

maalsefki 1 ay önceden ismimizi yazdırmama ragmen görevlendirilmemden dolayı bizde gelemiyoruz nasip değilmiş :(( kocaeliden filiz birinci ve eşini silermisiniz..inşlh diğer bulusmalarda birarada olmak umuduyla iyi eğlenceler...

Güzel bir Antep buluşması daha bitti,Emeği geçen arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler...sevgiler,

3.Gaziantep Engelsiz yürekler buluşmasını geride bıraktık.Çok güzel bir organizyona ev sahipliği yaptık .özellikle gelen arkdaşlara sonsuz teşekkür ederim.ayaklaraına sağlık ve can yüreklerine sağlık eğer bir kusurumuz olduysa çok çok çok özür dileriz.tekne turunda olasılıktan dolayıda çok üzüldüm.ama güzel bir anı oldu.kendim adına sizlerle gurur duyuyorum saygılar...

Lütfen sınav haftalarında buluşma yapmamaya özen gösterin AÖL ve AÖML sınavında görevlendirilmemden dolayı katılamadım.

Gaziantep gezisine bende katılmak isterdim küçük oğlumu evlendiriyorum onun içim

Gaziantep gezisine bende katılmak isterdim yukarıda da yazdığım gibi küçük oğlumu evlendiriyorum o yüzden baya masraftayım ama inşallah gelecek sefere eşimle birlikte katılımak isteriz her şey gönlünüzce olsun hoşçakalın

3.Gaziantep Engelsiz yürekler buluşmasını geride bıraktık.Çok güzel bir organizyona ev sahipliği yaptık .özellikle gelen arkdaşlara sonsuz teşekkür ederim.ayaklaraına sağlık ve can yüreklerine sağlık eğer bir kusurumuz olduysa çok çok çok özür dileriz.tekne turunda olasılıktan dolayıda çok üzüldüm.ama güzel bir anı oldu.kendim adına sizlerle gurur duyuyorum saygılar...
Teşekkürler Hüseyin Kardeş,teşekkürler GAZİANTEP...

Evet sevgili dostlarım gaziantep yine yapacağını yaptı dolu dolu 3 gün şahane sohpetler yeni dostluklar harika geziler nefis yemekler ve sayamadığım bir çok güzelikler bir arada geçti emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler emeğinize yüreğinize sağlık sağolun varolun iyiki varsınız antepli dostlarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt