Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 11-12-13 Mayıs 2012 - 2. Gaziantep buluşması...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Veee Büyük Buluşma başladı. Hepiniz şimdiden hoşgeldiniz. Erken gelenler bu akşam fazladan eğlenecek:)
Cemil bey eğlenceye yetişeyim diye hız yapma:eek::eek:

Herkese iyi eğlenceler...:eek:
Emel telefonunu bulamadım bir türlü sana ulaşamadım. Buluşmaya katılıyosun demi...

ramço
hazır ol geliyoruz bizden önce gelenlere fazla bir şey yedirme ondan sonra buluşma boyunca bizle dalga geçmesinler :D ama aç da bırakma ufak tefek şeyler ver de gönülleri olsun sabah kahvaltıda buluşmak üzere hepinizi sevgiyle kucaklıyorum

Evet hazırlandık, sabahı bekliyoruz... İnşallah herkes sağ sağlim gider eğlenir ve döner, sevgiler...

Benim ağır hastam var belkide gelemiyecem üzgünüm.

Günaydın arkadaşlar. Dün itibarıyla Gaziantepe misafirlerimiz teşfik etmiş bulunmaktalar. Otelimiz, Royal Hotel...

ADIM NACİ. Buluşma sonrası ilk yorumu ben yazayım. Gerçekten çok güzel bir buluşmaydı. Hepimiz doyasıyla çok eglendik. Bu buluşmada emeği geçen Ramazan bey, Hüseyin bey, sıra gecesi ekipi ve daha ismen tanımadıgın kişilerde olabilir her kese çok çok çok çok teşekkür ederim. Herkesin ellerine yüreğine ve enerjisine sağlık. Başka bir buluşmada buluşmak dilegiyle tekrar teşekkür ederimmm...

Herşey çoooooook güzeldi. Arkadaşlarım Hüseyin ve Ramazan'a vede Antep'e sonsuz teşekkürler..

Engelsiz yürekler 2.Gaziantep buluşmasına katılan arkadaşlara sonsuz teşşekkür eder ve bir kusurumuz, hatamız olduysa şimdiden özür dilerim. Sizler bu gazi şehrimizden memnun ayrıldıysanız en büyük mutluluk bizim olmuştur. Arkadaşlar sizleri gönülden seviyoruz. SAYGILAR....

Gaziantep Buluşması Organizasyonunu gerçekleştiren Ramazan beye Hüseyin beye ve hizmeti geçen diğer kişi ve kuruluşlara çok teşekkürler güzel bir organizasyondu, dostlarla birlikte olmak güzeldi, dolu dolu bir hafta sonu geçti Emeklerinize yüreklerinize sağlık.

Gaziantep buluşması süperdi arkadaşlarımız Ramazan'a Hüseyin'e ve desteklerinden dolayı yerel yönetimlere çok teşekkür ederim.

Yol çok uzak olmasına ve gerçekten çok sıkıntı yaşamamıza rağmen "oh be iyi ki geldik" dedirten bir buluşma oldu. Arkadaşlarımız gerçekten büyük emek vererek güzel hazırlanmışlar. Teşekkür önceliğini Ramazan ve Hüseyin arkadaşımıza vermek istiyorum, sonrasında kaldığımız otele, bizleri misafir etmek için katkıları bulunan bütün kurumlara, nehir turundaki bize o sıcakta mangal sefası yapan ustalara :) servisde koşuşturan, birbirlerine yardımda bulunan herkese ama herkese sonsuz teşekkürler. Yeni dostlar edindik... Ellerinize, emeklerinize, yüreklerinize sağlık. (yalan dünyadaki açılay gibi hissettim kendimi;) ) velhasılı kelam yorgunluğunu bir hafta çekeceğiz bu belli, ama buluşmayı hep hatırlayacağız:)

Engelsiz Yürekler 2. Gaziantep Buluşması'nda bizleri yalnız bırakmayan, gelmek isteyipte gelemeyen ancak yürekleri bizlerle olan tüm arkadaşlarıma, dostlarıma teşekkür ediyorum. Gaziantep'te sizleri en iyi şekilde ağırlamaya çalıştık. Umarım bir kusurumuz olmamıştır, olduysada bilerek olmamıştır. Bu sitenin kurucularına ne kadar teşekkür etsek az olur. Bu site sayesinde değişik illerde buluşmalar yapılıyor, herkes yeni dostlar kazanıyor. Dostluklar arttıkça buluşmalardaki kişi sayısıda artmaktadır. Gaziantep'te bizleri yalnız bırakmadınız. Yüreğinize sağlık. Hepinize teşekkür ediyorum.

Yazılardan anladığım kadarıyla buluşma çok güzel geçmiş, emeği geçen arkadaşların emeğine sağlık...

Evet dostlar
Gaziantepli dostlarımız gene yapacağını yaptılar. Bizlere dolu dolu 2 gün yaşattılar. Beğeniyi kelimelerle ifade etmekte inanın zorlanıyorum. Teşekkür kelimesi bence çok hafif kalır. Ben şahsım ve eşim adına sayın Ramazan Taşkın ve sayın Hüseyin Köse kardeşlerimize aynı zamanda adını bilmediğim bu buluşmada emeği ve katkısı bulunan tüm kişi ve kuruluşlara şükranlarımı sunuyorum. İyiki varsınız . Sizin gibi dostlara sahip olmaktan gurur duyuyorum.

Çok büyük emekler verilerek hazırlanmış olan organizasyonda, Gaziantep'i tanımak çok güzeldi. Organizasyon çok çok güzeldi, Ramazan ve Hüseyin kardeşim dahada güzeldi. Emeklerinize yüreğinize sağlık...

Çok güzel insanlarla tanışma fırsatını buldum, buda benim için çok güzel oldu, İnşALLAH bir dahaki buluşmada yabancılık çekmeden gönül rahatlığı içerisinde paylaşım yapacağım dostlar kazandığım için çok mutlu oldum...

Organizasyona katkıları olan tüm kurum ve kuruluşlara şahsım adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum...

kONYA / Ereğli'mize Yolu düşen tüm dostları beklerim...

Not: Bende fotoğrafları olan kardeşlerimin fotoğraflarını en kısa zamanda kendi özel mesajlarına göndermeye başlayacağım...

Sağol Harun abicim. Seni tanımak çok güzeldi...

Dostlara günaydınnnn!!! :)))
Sevgiye sevgi katmak için yola çıkanlara günaydın.
Dünyaya ışık veren, renklendiren güneşe günaydın.
Uyuyanlara, çalışanlara, koşanlara, emekleyenlere günaydın.
...Gülenlere, ağlayanlara, somurtanlara günaydın.
Sevgililere, düşmanlara, kin besleyenlere günaydın.
Gönlü güzellere, yüreği kocamanlara günaydın.
Dağa taşa, kurda kuşa günaydın.
Emekçiye, alın terini katık yapanlara günaydın.
Şairlere, bahçedeki saksıdaki çiçeklere günaydın.
Sevenlere sevilenlere, ayrılanlara terk edenlere günaydın.:eek::eek::eek:

Her şey çok güzeldi. Organizasyonu düzenleyen Ramazan ve Hüseyin arkadaşımıza, emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz...

Değerli site üyeleri, kıymetli kader arkadaşlarım;
Engelsiz Yürekler 2. Gaziantep Buluşması Bu akşam saat 21:00'dan itibaren ikinci kez Gaziantep Kanal 27 ekranlarından yayınlanacaktır.
Bu proğramı Gaziantep dışından izlemek isteyen arkadaşlarımız bu adresten izleyebilirler. Kanal27 TV - Gaziantep'in En Gncel Haber Kanali

Evet arkadaşlar seyretmenizi tavsiye ederim....Teşekkürler Ramço....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt