Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 12-13-14 Ekim 2012 - 3. Mersin buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
65 yatılı 44 günübirlik evvet beklenen normal sayı bu,sevgili Mersinli kardeşlerim evvela emeğinize sağlık,%10 ila 20 fire mutlak olur tedbirinizi ona göre alın.....görüşmek üzre sevgiler...

ilker abi , Fikriye Akgül'ü konaklamadan silip günübirliğe ekleyebilirmiyiz... :)

yalnız beni günübirlik listesine eklemişsiniz,2 gece konaklamalı olarak yatılı listeye eklerseniz sizin organizeniz açısından da sağlıklı olur diye düşünüyorum :)

şafakçılar görev ihmali istemiyorum haaaaaaaaaaaa tüm şafakçılara kolay gelsin az kaldı azzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Tedbirliyiz Abi sen hiç merak etme:))

Görev ihmali diye bişey olurmu hiç Abi. Hazırlıklar tamamdır:)

Biz sayıyoz tabi, heyecan başladı. İnşallah güzel olacaktır.

Sen nerelerdesin Birtancığım?

telaşlı bir yapıya sahibim bir de uzun yol söz kosnusu olunca dahada bir telaşlandım :) sağolun ali bey otogardan direk otelemi gidilecek :confused:

Önce bir yerleşim yapalım cumadan Allah'ın izniyle gerisi ya nasip .

65 yatılı 44 günübirlik evet beklenen normal sayı bu, sevgili Mersin'li kardeşlerim evvela emeğinize sağlık, 20 fire mutlak olur tedbirinizi ona göre alın... Görüşmek üzere sevgiler...

Muhakkak fire olacak olmamasını isterdik, gönüller bir gelecek olandan ve gelemeyen dostlarımızdan da Allah razı olsun.

Miremur abi namı değer Elbistan'lının selamı var :)

"Engelsiz bir yaşam için elele"

serap kırsehir konaklamalı yazarmısınız :)

nesliahan bezaz sandelyeli konaklamalı yazarmısın abi :)

Bu organizasyonu hazırlayan arkadaşlara teşekkür ederim. Herkesin emeklerine sağlık 1 kişi konaklamalı eklerseniz memnun olurum

Kadriye Türk ekleyin arkadaşlar cumadan giriş konaklamalı . şafak 2

Miremur abi namı değer Elbistan'lının selamı var :)Aleykümselam Ali'm.....İnşallah herkes sağ sağlim gelir ve döner...şimdiden hayırlı yolculuklar dileği ile sevgiler....

yine ne varsa cemil babada var ŞAFAK dedinmi akla cemil baba gelir haydi göreyim seni ŞAFAKÇI cemil

Şafak 2 be ya:cool:...... Ağam şefim abilerin kralı sen istersin de ben şafakçı olmam mı?

Değerli katılımcılar gece yemeği ve eğlenceye günü birlik katılacak olan misafirlerimiz 20.00 tl ücreti VALİDE İÇLİ hanıma otel girişinde fiş karşılığı takdim edilecektir.

vay ben duymadım vay ben işitmedim, ben görmedim diyenin vay halına :)

bu arada şafak kaç ???

"ENGELSİZ BİR YAŞAM İÇİN EL ELE"

ilker bey ilyas kocamanıdagünübirlige ekleyelim listeyi güncelleyelim... :)

Medine kaya + 1 olarak günübirlige ekleyelim... :)

Acaba bilgi alabilir miyim?Ben kısmetse günübirlik katılacağım sabah kahvaltıdan sonra aranızda olmam sorun olmaz sanırım,ücretler akşam verilecek notunu görünce kafam karıştı;yoksa günübirlik katılanlar sadece akşam yemeğine mi katılabiliyor:confused:

Acaba bilgi alabilir miyim?Ben kısmetse günübirlik katılacağım sabah kahvaltıdan sonra aranızda olmam sorun olmaz sanırım,ücretler akşam verilecek notunu görünce kafam karıştı;yoksa günübirlik katılanlar sadece akşam yemeğine mi katılabiliyor:confused:

Cemil bey gece yemeğine ve eğlenceye günü birlik katılacaklar için geçerli.
Mehmet dağlı günü birlik ekleyelim üstadım.
Değerli dostlarım, telefonla arayıp adını yazdırıpda elde olmayan nedenlerle gelemeyeceklerini belirten canlara teşekkür ederim

Sen gel Cemil,biz nerde sen orda o kadar....gerisi tefaurat....

aynen cemil baba kardaşım ne diyorsa O ayrıca ali bey ŞAFAK kaç demek yok cemil dişçi yaz şafak gör ben boşunamı cemil baba diyorum

aynen cemil baba kardaşım ne diyorsa O ayrıca ali bey ŞAFAK kaç demek yok cemil dişçi yaz şafak gör ben boşunamı cemil baba diyorum
Babaların şahı teşekkür ederim bitiyor abi şafak doğan güneş:cool:

Sen gel Cemil,biz nerde sen orda o kadar....gerisi tefaurat....
İllaki abilerin şahı amacımız o zaten hep beraber olmanın tadı bir başka

MERSİN; Süper süper bir etkinliğe daha imzasını atıyor....

Ne yazıkki çeşitli nedenlerden dolayı yanınızda olamadım ama inanınki gönlüm hep sizlerle beraber, Bu süper buluşmaya katılan arkadaşlarla telefonla görüşüyorum çok güzel geçtiğini havanın süper olduğunu belirtiyorlar. Bu etkinliği düzenleyen arkadaşlara teşekkür eder, herkeze bol bol eğlenceler dilerim....

Sağlıcakla kalmanız dileklerimle....

Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için....

Güzel bir buluşma daha sona erdi,düzenleyen Ali,Birtan,İlker,Kasım ve Valide sizlere sonsuz teşekkürler,emeğinize sağlık,sevgiler...

Selam.İlk yorum benden olsun. Ben Naci 3.Mersin buluşması çok güzel ve harika geçti.En başta emeği geçen A'dan Z'ye kadar herkese çok çok teşekkür ederim. Başka bir buluşmada buluşmak umuduyla!..........

ikinci yorum da benden evet akdeniz sıcaklğına yakışır bir buluşma oldu her şey çok güzeldi yeni arkadaşlar tanıdık hoş sohpetler oldu bol bol gezdik emeği geçen tüm dostlara ayrı ayrı sonsuz teşekürler elinize yürğinize sağlık hep var olun sevgili dostlarım

mersin buluşmasına giderler varmı

mersin buluşmasına giden arkadaşlar varmı. nasıl geçti buluşma

Süper bir buluşma idi arkadaşlar her şey için çok teşekkür ediyorum

Değerli dostlarımız abilerimiz,ablalarımız ve kardeşlerimiz sizlerin 3.Mersin buluşmasından mutlu ayrılmanız bizim ödülümüzdür. Bu güzel organizasyonda bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
En kısa sürede başka buluşmalarda görüşmek dileği ile...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt