Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Buluşması] 16-17-18 Mart 2012 - 3. Adana buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
15
Reaksiyonlar
0
! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
Konaklamalı gelecek arkadaşlar:
Otagar ve Havaalanına tahmini geliş saatlerinizi forma yazarmısınız.
Ve mümkünse gelişlerini 16 mart Cuma saat 11 e göre ayarlarlarsanız otobüsle alınacaksınız, bilginize....
! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

ADANA BULUŞMASINA gelecek olan arkadaşların dikkatine:

Organizasyonun Tanımı: Adanada yeniden yürek yüreğe, hep birlikte mutluluğumuza mutluluk katmak üzere haydi buyurun diyoruz

Organizasyonu düzenleyen kişi: DENİZKIZI88 (ESRA), ŞEF-532 693 34 99 (Mahmut ÜZELGÖK), MİREMUR- 533 621 98 75 (Emrullah Maksom)

Organizasyon Tarihi: 16/03/2012 CUMA öğleden sonra başlayıp 18/03/2012 PAZAR ÖĞLE VAKTİNDE SONLANACAKTIR.

Organizasyonun gerçekleşeceği yer: GrandAdanus Otel Seyhan/ADANA
Booking.com: Grand Adanus Hotel, Adana, Türkiye - 11 Konuk değerlendirmeleri. Yerinizi hemen ayırtın!

Organizasyonakatılım için gerekli katılım ücreti:Herkes kendi ücretini karşılayacak.Ücretler otele girişte ödenecek.
ÇİFTKİŞİLİK VEYA ÜÇKİŞİLİK ODA KİŞİ BAŞI GÜNLÜK 60 TL(sabah kahvaltısı -öğle yemeği-akşam yemeği)
TEKKİŞİLİK ODA GÜNLÜK 80 TL (sabah kahvaltısı -öğle yemeği-akşam yemeği)

CUMA GÜNÜ İÇİN MENÜ:

SABAH KAHVALTISI : AÇIK BÜFE

ÖĞLE YEMEĞİ: TAVUK SOTE, ÇORBA, PİLAV, SALATA, KOLA

AKŞAM YEMEĞİ: TAVUK ŞİŞ,ÇORBA,SALATA, AYRAN

CUMARTESİ GÜNÜ İÇİN MENÜ:

SABAH KAHVALTISI: AÇIK BÜFE

ÖĞLE YEMEĞİ: KÖFTE, PİLAV, ÇORBA, SALATA,MEYVE SUYU

AKŞAM YEMEĞİ: ADANA KEBAP, ÇORBA, SALATA,ŞALGAM

NOT:Günü birlik katılımcılar, OTEL YOĞUNLUĞU NEDENİYLE SADECE 17 MART CUMARTESİ GÜNÜ saat 18.00-23.00 saatleri arasında otelde bulunacaklardır. OTELE GİRİŞ ÜCRETİ 10 TL DİR.ÜCRETLER GİRİŞTE ALINACAKTIR. Net gelecek olan kişiler isimlerini yukarıda isimleri ve numaraları belirten MAHMUT ÜZELGÖK VE EMRULLAH MAKSOMU ARAYIP EN GEÇ 4 MART 2012 TARİHİNE KADAR TEKRAR BİLDİRMELERİ RİCA OLUNUR.

NOT: YERLİ İÇKİLER %40 İNDİRİMLİDİR. KİŞİLERDEN ÜCRET İLGİLİLER TARAFINDAN PEŞİN ALINACAKTIR.

NOT: DIŞARIDAN YİYECEK VE İÇEÇEK KESİNLİKLE GETİRİLMEYECEKTİR.

NOT: TEKERLEKLİ SANDALYELİ OLANLAR, KONAKLAMA YAPACAK KİŞİLER, KAÇ GÜN KONAKLAMA YAPACAĞINI VE GÜNÜBİRLİKÇİ KATILACAK KİŞİLER EN GEÇ 04 MART 2012 TARİHİNE KADAR LÜTFEN NET BİR ŞEKİLDE BELİRTSİNLER.

NOT: CUMA GÜNÜ SAAT 09.00 İLE 11.00 SAATLERİ ARASINDA GELECEK OLAN ARKADAŞLARIMIZ HAVAALANINDAN VE OTOGARDAN KARŞILANACAKTIR. BU SAATLER DIŞINDA GELECEK OLAN ARKADAŞLARIMIZ OTELE ULAŞIMLARINI KENDİLERİ SAĞLAYACAKTIR.BİLGİLERİNİZE.

HAVA ALANI-OTEL ARASI ( 10 TL)-TAKSİ İÇİN KENAN BEYİN TEL: 542 820 14 48

OTOGAR-OTEL ARASI (15 TL)- TAKSİ İÇİN KENAN BEYİN TEL: 542 820 14 48

NOT : KONAKLAMA OLACAK ARKADAŞLARIMIZ LÜTFEN BİLET GÜNÜ VE SAATLERİNİ AYRINTILI BİÇİMDE EN GEÇ 04 MART 2011 TARİHİNE KADAR BİLDİRMELERİ RİCA OLUNUR.

NOT: KONAKLAMA İÇİN OTEL KAPASİTEMİZ 100 KİŞİLİKTİR.

KONAKLAMA LİSTESİ ;

[FONT=tahoma]1-denizkızı88-(2 gün konaklama)
2- emrullah maksom ve eşi- (2 gün konaklama)-2 t.sandalye
4- şef ve eşi- (2 gün konaklama)-1 t.sandalye
6- murat01_80-(2 gün konaklama)- 1 t.sandalye
7- armağan-(2 gün konaklama)-1 t.sandalye
8- koca çorumlu-(2 gün konaklama)
9-mehmet dayı-(2 gün konaklama)
10-hasan kuyucak-(2 gün konaklama)-t.sandalye
11-hasan karaman-(2 gün konaklama)-t.sandalye
12-han sevgim-(2 gün konaklama)-t.sandalye-perşembe
13-umudun-(2 gün konaklama)
14-duygu bahçesi-(2 gün konaklama)
15-yalnız_adam-(2 gün konaklama)
16-merdan-(2 gün konaklama)
17-freegirl-(2 gün konaklama)
18-derbeder-(1 gün konaklama)
19-serkan06-(2 gün konaklama)-t.sandalye
20-güller diyarı+1-(2 gün konaklama)
22-küçükyoncalımsaray+1 (2 gün konaklama)-
24-kadir2+eşi-(2 gün konaklama)
26-çiçek026+1-(2 gün konaklama)
28-hakko.0101-(2 gün konaklama)-t.sandalye
29-yörükoğlu tokat-( 2 gün konaklama)
30-ramço- (2 gün konaklama)
31-cdişçi ve eşi -(2 gün konaklama)
33-selinaynur-(2 gün konaklama)
34-ali mühendis-(1 gün cmt konaklama)-
35-altuğ uygun-(2 gün konaklama)
36-hacer kurşuncu-(2 gün konaklama)
37-duru33-(1 gün cmt.konaklama)-t.sandalye
38-cicikız istanbul-(2 gün konaklama)
39-kalbiye-(2 gün konaklama)
40-ayıntaplı+15(1 gün cmt konaklama)
56-osman bolat + 15 –(2 gün konaklama) - 4 t.sandalye
72-ankaraESRA -(2 günkonaklama)
73-aydın geren tekirdağ-( 2 gün konaklama)
74-AKIN İSTANBUL-(2 gün konaklama)-t.sandalye
75-ömür-(1 gün cmt konaklama)
76-gülümse+1-(1 gün cmt konaklama)-
78-safi ankara-(1 gün konaklama)
79-aliye+3-(2 gün konaklama)
83-füzuli-(2 gün konaklama)
84-yörükkızı33+1-(2 gn konaklama)
86-medine33+1-(1 gün cmt konaklama)
88-konuralp-(2 gün konaklama)
89-eva+1-(2 gün konaklama)
91-ayşegül01+1-( 1 gün cmt konaklama)
93-azramüzik+1(1 gün cmt konaklama)
95-ali_konya-(2 gün konaklama)
96-dnizkızının misafiri 2kişi-(2 gün konaklama)[/FONT]
[FONT=tahoma]98-şeyh mehmet derman+1(2 gün konaklama)[/FONT]

[FONT=tahoma]100-KONURALPIN MİSAFİRİ-(2 gün konaklama)
KONTENJAN DOLMUŞTUR[/FONT]

Evvela Esra güzel kızıma sonsuz teşekkürler, sonra gelecek olan dostlara da şimdiden hoş geldiniz sefalar getirdiniz diyorum.
Herkes yukarıda Esra'nın "NOT" olarak yazdığı uyarıları dikkate alarak haraket ederlerse, bizlere çok yardımcı olurlar. Özellikle günübirlik katılacak arkadaşlar beni veya Mahmut'u telefonla arayıp isimlerini yazdırırlarsa memnun olacağız. Çünkü otelde 17 mart cumartesi akşamı saat 18 ila 23 arası yemek ve eğlence olacağı için sayı vermemiz gerekiyor. Otel sayı ile yemek yapacak, isim yazdırıp gelmeyenlerin ücreti ben ve Mahmut tarafından ödeneceği için günübirlik katılımcı arkadaşların daha bir özen göstermelerini rica ediyorum... Yeni gelişmeleri buradan bildireceğiz, herkese sevgiler....

Evet arkadaşlar haydi inceleyin bakalım başlığımızı son haliyle :) Tüm ayrıntılar yazıyor:)

Şafak saymaya başlasak kaç kaldı acaba... Şimdiden heyecan sarmaya başladı... Adana buluşmalarının tadını bilince insan heyecanı bir kat daha artıyor... Adana grubuna sonsuz teşekkürler....

Ömürcüm bugünü saymazsak tam 1 ay var buluşmaya. İrem'i unutmaaa :)) öpüyorum canım.

Selam arkadaşlar, bu üye buluşmaları nasıl oluyor? Ben şimdi yerimi ayırtım, kendi ilimden otele geliyorum ve sonrada pazar günü ayrılıyorum. Toplam kç tl. gereklidir? ne gibi organizasyonlar yapılıyor? alkol varmıdır?

burak_br; arkadaşım ayrıntılar yukarıda yazıyor programımız... İncelersen gerekli bilgiyi edinirsin, bekleriz ...:):)

melek01_80;

Oooo az kalmış ve süper... İrem zaten benden önce geliyor canım... :) :) Şimdi telde yorumunu ona okudum. Çok selamı var o benden daha heyecanlı ilk kez benden tek gidecek... Ama sen, Esra ve Murat sayesinde gözüm arkada değil... :)

Canım benim gözün arkada kalmasın, senin bacın bizim bacımız. Daima yanındayız:) Bizi biliyorsun. Murat, Melek, Esra kardeşler olarak çok öptüm:)

DOSTLARIM, Emrullah kardeşimin bana yazdığı dizelerle sesleniyorum.
Dost ararsan yerde gökte
Gerçek dostluk Mahmut Üzelgök'te
Haydi bakalım sizi 16 martta dostluğumuzu pekiştirmek için bekliyorum, ama gelin tamammı.

Cuma günün öğle yemeği, cumartesi öğle yemeği ile yer değiştirdi bilginize.... Evet:D DOST ARARSAN YERDE GÖKTE, DOSTLUK MAHMUT ÜZELGÖK'TE:D

melek01_80;

Oooo az kalmış ve süper... İrem zaten benden önce geliyor canım... :) :) Şimdi telde yorumunu ona okudum. Çok selamı var o benden daha heyecanlı ilk kez benden tek gidecek... Ama sen, Esra ve Murat sayesinde gözüm arkada değil... :)

Esra yerıme cevap vermıs tatlım beklıyoruz:)

Merhabalar,

Sadece konaklama ile ilgili bilgi verilmiş. Programa dair hiçbir bilgi yok. Ne yapılacak nerelere gidilecek hiçbir bilgi yok bununla ilgili gerekli bir açıklama verilirse sevinirim...

Merhaba songulsevinc,
Zaten herkes Cuma öğlen sonrasına gelip dinlenmeye çekilecek, akşamı orkestra eşiğinde yemek ve eğlence olacak. Cumartesi öğlen yemek sonrası otobüslerle Seyhan barajı gezisi ve sıkma ve çay molası sonrası otelde akşam müzikli yemekli günübirlikçi arkadaşlarında katılımı ile vur patlasın çal oynasın eğleneceğiz. Pazar günü de kahvaltı sonrası tatlı ve hüzünlü veda..... Bizde sizleri memnun etmek için elimizden geleni yapacağız, sevgiler bizden.....

Haydi hayırlı olsun tekrar.. Gelmek için elimden geleni yapacagım söz veriyorum..:cool:

Merhaba Ayşegül_01+1 konaklama listeye eklerseniz sevinirim. İyi çalışmalar...

Selam Ayşegül, ilk fırsatta eklendin bil, iyi günler....

Selam Ayşegül,ilk fırsatta eklendin bil,iyi günler....

Teşekkür ederim Emrullah abi, ismim listeye eklenmiş. Yalnız ben belirtmeyi unuttum, çok afedersiniz cumartesi konaklama (1 gün) olarak değiştrmenizi rica edeceğim. Tekrar çok teşekkür ederim...

Ben de gelmek istiyorummmm yaaaa. Şu güzelliğe bak, süper bir organizasyon olacağa benziyor. Yazın benide 2 gün konaklamalı olacak şekilde.

Gitsen bir dert gitmesen 1500 dert. Offfffff gençliğim offfff :(

Gitsen bir dert gitmesen 1500 dert. Offfffff gençliğim offfff
:(
Gel gel, genç kalmak için gel Edip'im, Ankara Adana'ya taşınıyor.... Ayşegül ve Asmina81, Esra hemen eklemeyi ve değişikliği yapacaktır..... Sevgilerimizle bekliyoruz....

Arkadaslar geç veya erken isimleriniz eklenmektedir... İş yoğunlugundan dolayı sık giremiyorum... Artı herşey ayarlandı geriye sizlerin gelmesi kaldı... Konaklama kontenjanımız 100 kişidir... Haydi 100'e az kaldı :)

Heyecan doruktaa....:) Herşey çok güzel olacak:)

Emrullah abi seni arayıp görüşürüm ben bir ara. İş yoğunluğum hat safhada, ayarlayabilirsem yanınızda olmaktan mutluluk duyarım. Ha bu arada kimmiş bu Ankara'dan Adana'ya benden habersiz akanlar :) Ne ayıp.

Öncelikle böyle bir organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürler. Esra biz arkadaşımla karar verdik, beni +1 olarak eklerseniz inşallah Allah' da nasip ederse geleceğiz.

Hayırlı uğurlu olsun,GÜNÜBİRLİK katılacak arkadaşlar cumartesi yemekli eğlenceye katılamak isterseniz beni veya Mahmut'u telefonla mutlaka arayıp isminizi yazdırın,çünki katılım 10 lira otel sayıyla yemek yapacak ismi bizde olamayan katılır ama otel fiatı uygulanır bilginize....sevgilerimizle,

Telefon:MİREMUR- 533 621 98 75 (Emrullah Maksom)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt