Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Buluşması] 16-17-18 Mart 2012 - 3. Adana buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mahmut abimm :) geleceğiz inşaAllah'ta, sen şu havalardan haber ver yaa!
İstanbul'da yağmur fırtına ve kar bastırdı bugün. Donuyoruz, orası nasıl? Son durumlar "gündüz ve gece" tüyo verirmisin?

:)Bu güzel organizasyona katılacak tüm arkadaşlara bol eğlenceli günler ve saatler diliyorum.:) (Buradan Ankara'lılara duyurulur)

Adana'da havalar çok değişken. Bu aralar gelirken yanınızda kalın giyecekler olsun valla donabilirsinizde. Gerçi cumartesi hava güneşli gösteriyor ama olsun, dediğim gibi Adana'nın havası çok değişken tavırlar sergiliyor duyurulur.:)

Güzel bir birliktelik için bir araya gelecek dostlukların pekişeceği böyle çoşkulu buluşma için yola çıkan vede çıkacak tüm dostlara hayırlı yolculuklar olsun.. Bu organizasyona emeği geçenlerede şimdiden teşekkürler..

Güzel bir birliktelik için bir araya gelecek dostlukların pekişeceği böyle çoşkulu buluşma için yola çıkan vede çıkacak tüm dostlara hayırlı yolculuklar olsun.. Bu organizasyona emeği geçenlerede şimdiden teşekkürler..
Aynen iyi dileklerine katılıyorum, inşallah herkes sağ sağlim gelir ve döner....

Tokat'ta kar var ve Sivas yolu kapalı. Geri döndüm, sabahı bekliyorum.

Hava serin arkadaşlar, üzerinize kalın bişeyler alın. 3-4 Gündür öyle oldu:( Ara ara güneş oluyorda yalancı güneş, üşümeyin:)

Allah'a şükür şu ana kadar gelenler sağ sağlim geldiler, diğerlerini bekliyoruz.....

Şimdi Adana'mda olmak vardı. Herkese iyi eğlenceler.

Bu gün ve özellikle yarın, hava önceki günlere göre sıcak olacak.
Organizasyonun ve havanın doya doya keyfini çıkarın, iyi eğlenceler...

Sağol Jem. Emin ol eğlenilecek ve bol bol yemekler yenilecek.:)

Bu gün ve özellikle yarın, hava önceki günlere göre sıcak olacak.
Organizasyonun ve havanın doya doya keyfini çıkarın, iyi eğlenceler...

Teşekkürler, Jem. Umarım ileriki buluşmalardan birinde şahsen tanışmak mümkün olur, hoş sohbetler yaparız. İlk gün otelde herkes çoooooook eğlendi, bugün öğleden sonra yaya şehir turu yapıp yine akşam 150 engelli çılgınca eğlenmeyi planlıyoruz...

İnşallahhh...
Bol bol resim çekilin, hatta videolarda isteriz. Sitedeki en canlı, en yoğun albüm olsun bu Adana buluşmasının görüntüleri.
Herkese selamlar, gönlümüz sizlerle...

Emrullah abi kusura bakmazsan, eşim ve benim adıma ayırttığın kontenjanı iptal edebilirmisin. Aracımı sattığım için gelemeyeceğimi bildirmek istemiştim. Sizlere bol eğlenceler ola.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt