Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Buluşması] 16-17 Aralık / Clup Falcon - Antalya Organizasyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasankrmn

Üye
Konular
37
Reaksiyonlar
0
ANTALYA BULUŞMASINA gelecek olan arkadaşların dikkatine:
16 aralık cuma sabahı OTOGARA gelen arkadaşlarımızı toplu şekilde en geç saat 9:30 da alıp otele ulaştıracagız.
16 aralık cuma sabahı havaalanına gelen arkadaşlarımızıda toplu şekilde en geç 11:30 da alıp otele ulaştıracagız..

'' Felekten Güzel iki gün çalmak için buyurun Antalya’ya...''

Organizasyonun Tanımı: Tanışma(Gerçi tanışmamı kaldı artık kocaman bir aileyiz biz,bu aramıza yeni katılanlar içinolsun), bol muhabbet,eğlence ve tatil….
Organizasyonu düzenleyen kişi: Kuyucak, Koca Çorumlu (0 533 428 9366), hasankrmn (0 532 665 3234),EYLÜL HOCA
OrganizasyonTarihi: 16/12/2011 CUMA öğleden sonra başlayıp 18/12/2011 PAZAR öğleden sonra sonlanacak
Organizasyonun gerçekleşeceği yer: Clup Falcon otel - Lara/Antalya / 0242 323 06 40
Organizasyonakatılım için gerekli katılım ücreti: Herkes kendi ücretini karşılayacak.Ücretler otele girişte ödenecek.
ÇİFTKİŞİLİK ODA KİŞİ BAŞI HERŞEY DAHİL 50 TL
TEKKİŞİLİK ODA HERŞEY DAHİL 75 TL
ÜÇKİŞİLİK ODA KİŞİ BAŞI HERŞEY DAHİL 47 TL
HERŞEYDAHİLSİSTEMDE ;
NOT:Günü birlik katılımcılar için ücretlendirme : -Saat 18:00 tesise giriş ve gece 23:00 tesisten ayrılış 30 Tl

Diğer açıklamalar:Dostlar! Bu Organizasyonu düzenlerken bizler, gerek otelin bize verdiği kontenjan sınırı, gerekse biz organizatörlerin hizmet ve kişilere yetişebilme sınırı olarak 80 kişiyi düşünmüştük. Ancak gelen yoğun talep üzerine otelden bu sınırı kaldırtma talebimiz işe yaradı.
Ancak biz organizatörler için en önemli sorun, gelen arkadaşların transferi ve diğer hizmet talepleri oluyor. Eğer bu sorunları ben kendim karşılarım diyen varsa bu etkinliğimize herkes davetlidir. Arkadaşlarımız adını yazdırmaları yeter...

KATILIMCILAR:

1- H.KUYUCAK
2-KOCA ÇORUMLU
3-HASAN KRMN
4-MEHMET DAYI + 2
7-İSA + 2
10-EYLÜL HOCA
11-MEDİHA + 1
13-MURAT TÜRKOT
14-ALİYE + 8
23-HAVVA + 6
30-ADA(elif) +2
33-DENİZKIZI
34-MURAT0180 + 1
36-ARMAGAN
37-ŞEF + 1
39-EMRULLAH + 1
41-GÜLSEN + 6
48-SIRDAŞ + 1
50-REKLAMCI 07 + 3
54-DUYGUBAHCESİ + 3
58-MÜDÜRÜM
59-MERVAN
60-TOLGA 06
61-GÜLLERDİYARI
62-ELİF KIZ
63-AYŞEGÜL 01
64-OSMAN BOLAT + 1
66-DOGAN
67-CEMİL DİŞCİ + 1
69-KALBİYE TÜRK + 3
73-SELDA AKDAĞ + 1
75-LİEBE
76-PRENS ESAT
77-MEDİNE KAYA + 1
79-UMMUGÜLSÜM + 1
81-FUZULİ
82-FENERLİYİM
83-ÇILGIN FİZİKCİ + 1
85-2 KADİR(özcan) + 1
87-BURCU 17 + 1
89-GÖNÜL + 1
91-UMUDUN
92-DİYALİZCİ
93-LAİLA LEYLA + 2
96-MEDİNE KAYA + 1
98-DİYALİZCİ
99-DİLEKTUBA
100-

Hadi bakalım hayırlısı hemşom kolay gelsin hepinize..

Hayırlı olsun fıstığım her sene düzenlediğin bu organizyonlada alnının akıyla çıkarsın inşallah :):):)

mrb yeni kontejan ile ilgili bir bilgi göremedim acaba barınma vs gibi şeyler biz mi halledeceğiz ?? eğer kontejan var ise ben konya grubuyla gelmeyi düşünüyorum ama konya grubundan kiminle iletişim kurmam gerek bilmiyorum beni bilgilendirebilirmisiniz....

Jem abi ve Alaimisema yönetici arkadaşlarıma en baştan beri ilgilendikleri için çok teşekkür ederim...

Mediha;
Hepimize kolay gelsin hemşocum :)
Şirine ;
Şirinem ben sadece maşayım organizasyonu düzenleyenler asıl arka planda ;) Şirinem seninle tam bir sen önce ilk kez karşılaşmıştık...Özledim ben ya keşke sende gelseydin canım benim...

tılafsınlı ;

İnşallah başka sefere...sanırım listede yoksunuz düzeltmemize gerek yok...

Merabalar, ilk şafağı ben yazmıştım şafak en son -51-di.. taaa o zamanlar.Korkmayın yeni rakam küçük sizi çok bekletmicem :eek:

Eveet yeni Şafak 10 Herkese hayırlı olsun.. :eek::eek:

ayşegül 10 da değil canım 9 gün diyelim.hatta 9. günordayız insallah.

evet arkafdaşlarla tekrar görüşmeye 10 gün kaldı bekle bizi antalya

haydi haydi moral bozmak yok arkadaslarrr sayalımmmm sayalımmmmm her zamanki gibi heycanla mutlulukla kavuscagımız BÜYÜK GÜNÜN MUTLULUGUNU EMİNİMKİ HERKES BENİM GİBİ İÇİNDE YASIYORRRRRRRRRRRRRR......................................

ANTALYAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.............................

COŞKUMUZ YERİNE GELSİN SERDAR ORTAÇ -TAN DÜETİ : BENİM GİBİ OLMAYACAK DİYELİM:) TEMPOMUZ YERİNE GELSİN ŞİMDİDEN ANTALYADA DOSTLARLA KOPMANIN BAŞLANGIÇ ŞARKISI DİYORUM ŞİMDİ BURDA :):):):cool::cool::cool::cool::cool:

Heyecan doruktaa az kaldı arkadaşlarr antalyada yer yerinden oynayacak SÜPER BULUŞMA OLACAK :))))))))))))

Merhabalar.....hocam kolay gelsin şimdiden...akşam ordayım inşallah....9 gün mü kalmış?:)
antalya ya gelen herkese şimdiden hoşgeldiniz diyorum....elimizden geldiği kadar yanlarında olup ilgileniriz....kuyucaklı abim,hasan abim ve mehmet abim....emeğinize yüreğinize sağlık..

Gönder butonu nerde...bulamadım...:)

:eek: Şafak 8 :eek: Haftaya bugün bir gün kalacak son demlerde olacağız az kaldı azzz..

Hasan hocam boşver yaaa allah allah biz eğlenmeye bakalım :eek::eek::p

güzel ülkemin sıcak memleketi Antalyanın yüreği güzel sevgi dolu ve sevilen insanları canlarım hepinizi çok özledim.hiç şüphesiz her zaman ki gibi süper olacak.emeğinize yüreğinize sağlık.görüşmek üzere inşallah.

hasan hocam benide ekleyiverin listeye bizahmet sağlığımda sorun olmassa inş. aranızda olurum.

Bu buluşmaya katılmayı çok istiyordum. Ama bazı nedenlerden dolayı aranızda olamayacağım. Katılan tüm arkadaşlarıma iyi eğlenceler diliyorum. Emeği geçen herkeze de teşekkür ederim.

hasanım emegınıze saglık saolun varolun..hande yenerden havaalanı sarkısını daha sık dınlemeye basladım son gunlerde..safak6.5:)

Yine güzel bir buluşma daha geçireceğiz,herkes sağ sağlim gider döner inşallah.Emeği geçenlere kocaman teşekkür...

arkadaşlar her şey hazır ANTALYA sizleri heyacanla bekliyor. geçen yılda oldugu gibi hep beraber 2011 yılını ugurlayıp inşallah hepimize hayırlı ve ugurlu gelecegine inandıgım 2012 yılını karşılama adına hep beraber harika bir 2 gün geçirecegimize eminiz. hadi dostlar el ele ANTALYA ya.... :)

son bır hafta :) dostlarla bulusmaya :)

CEREN'e açık çağrıdır, seni de aramızda görmek isteriz :)

Çatlıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:(
Ceren de mi geliyor yoksa?

Yahu uyuslar kralı Selda,
Yakmayın beni:)

sende gel valla süper olur :eek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt