Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 21-22-23 Aralık Geleneksel 4. Clup Falcon - Antalya Organizasyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben dün gittim otel de yemekleride müzikte eğlencede güzeldi ama dansöz getirtmişler bazıları içti içti cıvıttı

Gerçekten çok güzel bi organizasyondu emeği geçen herkese Hasan hocam ve Ahmet abiye teşekkür ediyorum..

Emeğinize sağlık Antalya,yanınızda fiziken olamasamda gönlüm sizlerle idi.Umarım herkes sağ sağlim evlerine döner...sevgiler...

buluşma proğramı çok güzeldi.. cumartesi gecesinin dinamosu serkan idi. yerli-yabancı, güzel-güzel olmayan, genç-genç olmayan, evli- bekar, bütün hanımlar serkan'dan kompliman gördü ve dans teklifi aldı. hatta bundan otelin dişi kedileri bile nasiplendi... bir tek kış mevsim nedeniyle dişi sinekler kurtardı...)))))

herkese teşekkürler......

Güzel bir organizasyondu ..:)herşey dörtdörtlüktü ..:)hasan hocama fırça çekemedim bu sefer o bana çekti ;);)

NOT: Serkan ayakkabını buldun mu ya merak ettim..;);) burayı görürsen cvp yaz.. tşk ;)

inanmıyorum dansöz de mi vardı, eğlence tavan yaptı desenize:)

Çok eğlenceli ve güzel bir buluşma oldu emeği geçen tüm gönül dostlarına çok teşekkürler....

Çok güzel buluşma idi buradan toplantıyı düzenleyen Ahmet Puslu (Koca Çorumlu) Hasan hocam ve Mehmet Karakaş (dayı)ya sonsuz teşekkürler.Göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederim emeğinize sağlık

antalya buluşmasına ilk katıldım ... herşeyiyle mükemmel bir buluşma oldu. tanımadığımız arkadaşlarla tanıştık, uzun zamandır görmediğimiz dostlarımızı gördük, bol bol güldük tek sorun ; doyamadık ... :)

organizeyi düzenleyen değerli dostlar... bu nasıl bir emektir nasıl bir fedakarlıktır, bunca insanı böyle mutlu etmenin bana göre karşılığı direk cennetdir :D:D:D

sizleri tanımakla onur duydum ... tekrar tekrar tekrar teşekkürler :)

dansöz:eek:serkan shov mükemmeldi...bir ara serkanın gözlerinin yerinden çıkacağını gördüm;)hasan hocam ve ahmet abiye emeklerinden ötürü tşk ederim...

Çok eğlendiğim,arkadaşlarımı görme ve sohbet etme,yeni arkadaşlar tanıma fırsatı bulduğum çok güzel bir organizasyondu.İnsan eğer eğlenmeyi biliyorsa her koşulda,her ortamda eğlenir.Ama bilmiyorsa ona yapacak birşey yok.İçki,dansöz gibi konular sadece teferruat.Tabi insanların olaylara nereden ve hangi bakış açısıyla baktığıyla alakalı bir durum.Olayın bütününe bakmak lazım.Olayın bütünü de gerçekten keyifliydi ;)

Kötü hava koşullarına rağmen bu organizasyonu düzenleyen,emeği geçen Ahmet abiye ve Hasana çok teşekkür ederim.Özverinize,emeğinize ve yüreğinize sağlık. ;)

YAŞASIN BİZ..!

Emeği geçen herkese çok teşekkürler...Bir günde olsa İstanbul dan gelip o sıcak ortamda bulunmanın değeri kelimelerle ifade edilemeyecek kadar güzeldi.Teşekkürler Antlaya nın güzel yürekli güzel insanları...

öncelikle ahmet abimize hasan hocaya mehmet abimize muhlis abimize tşk ederiz emeklerinden dolayı çok güzel eylendik doyasıya yedik içdik harikaydı herşey her zaman ki gibi... haticeee ayakkabımı turistler getirdi ben sizin bulup çantanıza koymanızı isderdim :D musa abii dansöz dayanamadı ama dimi bana :D

Serkan, en çok eğlenen sen olmuşsun aldığımız haberlere göre, yaramazlıklar yapmışsın.. Seni seni..:)

Gelelim sadede, resimler nerde?..:) Anlattıklarınızı hayalimizde resimlerdirmekle mi yetinicez yine?..:) Bir Allah kulu eklemeyecek mi site albümüne bu buluşma resimlerini..?

Ben en çok dansözü merak ediyorum, yok mu resmi..:D

dansözün videoları bende var ama buraya yüklenmez ki..))))) serkan dansözden daha ilgi çekici idi....

VE BİR BULUŞMA DAHA YAŞANDI VE BİTTİ.

hasan hocam ve ahmet abi me herşey için çok teşekkür ederim.

not: feyza nın yaşadığı talihsizliğde çok üzüldüm..bununla geçmiş olsun.

dosya kalabalık.. 1.5 GB kadar.. at at bitmez..)

daha çok var...))))

Unutulmaz bir geceydi ;) Adamımsın Serkanım :)

Emeği geçen herkesin ellerine sağlık ...Her şey çok güzeldi

serkan silmemi istedi.... serkandan onay almamistim.. biraz bozuk atti...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt