Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 30 Eylül - 1 Ekim Konya Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aliyem

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
İSTER ENGELLİ OL İSTER ENGELSİZ OL HER NE OLURSAN OL YİNE GEL HZ.MEVLANA SENİ BEKLER....

Organizasyonun Tanımı:
Amacımız yeni dostluk ve arkadaşlık kurmak var olan dostlukları pekiştirip baki kılmak siz birbirinden güzel insanları eğlendirmek mutlu etmek ve unutulmayacak güzel anılar için sizler için eğlenceli mutlu günler yaşatmak ve yaşatmak
Organizasyonu düzenleyen kişiler:
Aliye GÜNAYDIN ( 05432734620 ) Reyhan DÜNDAR
Organizasyonun gerçekleşeceği yer: BÜYÜK BERA OTEL ' i BERA HOTELS - Konya
Organizasyon düzenlenme Tarihi:
30 Eylül � 1 Ekim 2011 tarihleri arasında iki günlük bir organizasyon. (30 Eylül Cuma sabah 8:30 da otogardan toplu olarak alınıp organizasyon yapılacak mekana rampalı belediye otobüsleriyle götürülecektir)
Organizasyona katılım ücreti:
1 Gece 60 TL. Ücretler otele girişte ödenecek. Tek kişilik oda da kalmak isteyenler için oda ücreti 90 TL . ( sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil) 2 kişilik ve 3 kişilik odalarda toplam 25 oda rezervasyonu yapılmıştır. Çevre illerden sadece yemekte bizle olmak isteyen arkadaşlara yemek ücreti 30 TL olacaktır

ÖNEMLİ:
Buluşmaya katılacak olanların kontenjanımız sınırlı olduğu için en son 15 Eylül 2011 tarihine kadar isimlerini bana bildirmeleri rica olunur.
Lütfen katılımınız kesinleşmeden listeye isminizi yazdırmayınız.
  • Katılımcı dostların ,Tekerlekli -Akülü Sandalye bilgileri iletilirse ona göre otobüs ayarlanacaktır.
  • Program yoğunluğundan dolayı saatlerde küçük değişiklikler olabilir.
Program planı;

30.09.2011 Cuma Günü ;
Sabah 10.30 kahvaltı 12 de konya müzeleri gezdirme saat 2.30 da öğle yemeği saat 4 de meram gezmesi saat 5 akyokuş çay bahçesi güzel manzara ortamı saat 6.30 otele gidilecek otelde akşam 8 de yemek otelde 8.30 da müzik eglence (12 kadar)

01.10.2011 Cumartesi Günü;
Sabah otelde kahvaltı sabah 10.30 da otobüs otelin önünden hareket edilecek 11.de konya mevlana müzesi 12.30 da konya şehitler müzesi 2.00 mevlana çarşı gezisi saat 2.30 öğle yemeği parkda sohbet eglence akşama kadar saat 6 da otele dönülecek saat 7 de otelde akşam yemeği saat 8 de otelin önünden otobüs hareket edecek mevlena kültür merkezine gidilecek saat 8.30 sema gösterisi

Organisazyona katılacak kişiler :

1- Duygu_bahcesi + 11 (Amasya)
13- _MaTRiX_ + 3 (Gaziantep)
17- ada + 3 (İzmir)
21- Mehmet AVAN (Gaziantep)
22- taytıs + 1 (Muğla)
24- ayıntaplı27 + 5 (Gaziantep)
30-
kasım toprak ( Mersin )
31- KRAL (İstanbul)
32- dilektuba (Mardin)
33- UMUDUN (Elazığ)
34- sevgi böcüğümm + 4
39- OptimusPrime + 3 (Karaman) - t. sandalye
43- abdullah + 1
45- gtrcgokhan
- t. sandalye
46- selahattin yavuzel (Urfa)
47-
nurdane
48- sonhan
49- elif_kız +1
51- Medina Kaya (Mersin)
52- güllerdiyarı
53- mavisel_18 ve Eşi
55- konyalım ( şenay )
56- tolga06
57- şairin sevdası +3
61- sudenaz + 1
63- sırdaş t. sandalye ( İstanbul )
64- şems-i nur (Niğde) + 1
66- şef + 1 tekerlekli sandelye
68- gokhan199 +2 (Çorum)
71- tılafsınlı + 3 (K. Maraş) - t.sandalye
75-
ümmügülsüm balcı +1 (Konya/Seydişehir) akülü t.sandalye
77- demet086 (Bolu)
78- Birtan
79- Miremur ve eşi Meral hanım,ikiside tekerlekli sandelye-ADANA
81- Kumral
82- 07 Antalyalı t. sandelye
83- 2kadir + 3
87- songul
88- dilara488 +1 t.sandelye
90- yılmaz kurt (İstanbul)
91- kalbiye (Mardin)
92- Yera
[SIZE=2]
NOT : KONTENJANLARIMIZ DOLMUŞTUR.. !
[/SIZE]
Arkadaşlar ilginiz ve alakanız için çok teşekkür ederiz hepinize.. Maalesef otel sayısı kısıtlı olduğun için kontenjanımız dolmuştur..
Artık ekleme yapamayacağımızı bildirmek isterim. Ancak, katılımının iptalini isteyen arkadaşlarımızın olması durumunda, onların yerine ekleme yapabiliriz..

Bilgilerinize..

aliyecim eline yüreğine sağlık.eminimki çok güzel tadı damaklarda kalacak bir organizasyon olacak.kendini yorma yıpratma. Konya görmek istediğim bir şehirdi senin vesilenle nasip olacak inş. sağolasın...

canım özlemim sizin gibi degerli dostlarımızı aramızda görmekden mutluluk duyarız elimden geleni yapdım umarım güzel vakit geçiririz bu arada özlemim yardımların ve desteğinden dolayı sana çok tşk ederim Allah senden razı olsun özlemim :)

aliyecim canım benim ben ne yaptım ki herşey senin başarın ALLAH yardımcın olsun.
mustafa bey bizler her halukarda yaşamayı seven yaşamayı bilen insanlarız.yaşamın zorluklarını görerek,yaşayarak hayatın içinde nasıl varolabilir,varlığımızı nasıl kabullendirebiliriz mücadelesini aşarak bugünümüze geldik.hala durumundan utanıp dışarı çıkamayan arkadaşlarımız var.inşallah onlarada ulaşıp dışarı çıkmalarında el uzatabilirsek değmeyin keyfimize :) sağlıklı insanlar dnya telaşında ALLAH onlarında yardımcısı olsun ....

bebeğim ada+2 yaz şimdilik sonrası allah kerim..:)

Allahın Konyalısı ellerine yüreğin emeğine sağlık. Çok güzel olacağına innaıyorum. Herkesin gelmesini istiyorum konya gibi bir yer asla kaçmaz. Bu arada herkesin Ramazan ayını kutlar tuttuğunuz bütün oruç kabul olmasını dilerim...

mehmet avan eklermisiniz.

Her ihtimale karşı siz Oraya Büyük BERA deyin sitesini falan koymuşsınız ama karışabilir .
Biliyorsunuz KonyAda işki tane bra var. Toplu gelmenin dışında geleceklere sürpriz olmasın.
Bende eşimle gelmek isterim
sevgiler.

Kızlar olaya el attı sırayla geliyor organizasyonlar...Muhteşem amasya ve Mardinden sonra Konya.Helal olsun sizlere...Yine her detayıyla çok güzel hazırlanmış bir proğram.Allah yardımcın olsun Adile.Elimizden bir şey gelirse herzaman yardıma hazırız...İnşallah katılma şansım olur...
Tayfun abi nerelerdesin sen derken evlenmişsin.Allah mesut etsin kardeş...

çok tşk ederim allah razı olsun hasan bey inş gelme şansınız olur sizide aramızda görmekden mutlu oluruz gelme durumunuz belli olunca isminizi yazalım

aliye eline yüreğine sağlık.eminimki çok güzel tadı damaklarda kalacak bir organizasyon olacak.tüm doslarımızı bekliyoruz ....aliye beni +5 kişi eklermisin saygılar.....

merhabalar,emeğinize sağlık,bende katılmak isterim..şimdiden teşekkürler

tabikide eklerim hüseyin bey:)

nurdan hanım sizide ekliyorum ben tşk ederim

dileğim senide ekliyorum sensiz olurmu zaten :)))

Bence çok güzell bir buluşma olucak.. Katılımında çok olucağına inanıyorum konyayı görmek ve gezmek çok isterim.. Duygucumu yalnız bırakmak istemedimm hehe bende geleyim didimmm..:):) benide yazarsanızz iyi olurr.:)

umudum kuzucum canımsın benim ya senin gibi dost cümle alemin başına olsun inşallah .sen benim yamacımda ol sakın kıpraşma emi :)

daha önce hissetmiştim böyle bir buluşma olacağını...:D:D:D
artık kismetse bu buluşma işlerine memleketimde başlarız ama ben yinede ismimi yazdırmak konusunda 5 eylülü bekleyeceğim...

duygu_bahçesi;
senin gibi dost da cümle alemin başına olsun canım :)

hadi hayırlı uğurlu olsun şimdidien tebrik edeyim :)listenin başı alınmış benide sonuna yazın artık ne diim:))

aliye hanım benide 2 kişi olarak eklermisiniz... ayrıca ben tekerlekli sandalyedeyim... engelli odası ayarlayabilirseniz memnun olurum...

helal olsun sana aliye konyada böyle bir organizasyon yapabilirmiyiz diye telefonda bana sordugunda tabiki yapabilirsiniz ve bizimde elimizden ne gelirse yardımcı oluruz demiştim. sözünü tuttun ya ne dense az. hasan hocamında belirttigi gibi amasya ve mardinde muhteşem bir organizasyona imza atan kızlarımızdan sonra sıra konyalı kızlarımızda, eminimki sizde konyada unutulmayacak bir buluşmaya imza atacaksınız. inşallah zaman bulabilirsek aranızda olmak bana onur verecektir. daha sonra gelmem kesinleşince ismimi yazdıracagım. şimdiden yüreklerinize saglık diyorum ve sizleri canı gönülden kutluyorum. :)

Aslen Afyon'lu olmama rağmen, Konya merkezde olmayınca, ne Afyonluyum ne Konyalıyım diyebiliyorum:) Çünkü profilimde Konya yazınca bi çok kişi soruyor, hatta bi çoğu kesin katılacağım sanıyor olabilir:)
Ama katılamayacak olsamda, katılacak arkadaşların keyf alacaklarına inanıyorum, diğer buluşmalar gibi akıldan çıkmayacağınada eminim, bi çok yeni dostluklar kurulacaktır. Tereddüt eden arkadaşlarımız varsa, -imkanınız varsa- kesinlikle kaçırmayın derim..
Organize edilmeside emeği geçen herkezi tebrik ediyorum. Kazasız-belasız, sorunsuz akıllardan çıkmayacak dolu dolu 2 gün diliyorum..
İyi eğlenceler şimdiden:eek:

Kısmet olursa ben de oradayım. Beni de yazar mısınız?

Sen de mi geliyon gökhan ben vazgeçtim aliyem :):):) şaka heee sakın ciddiye alma :p gökhann gitarı getirim mi???

yok yok sende gelecen inş aytaç o zamana iyileşip turp gibi olcan konyayı gezecez bak mevlana da bizi çağırıyo :):):)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt