Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Ankara'da buluşuyoruz | 21-22-23 Haziran 2013

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

caferulgen

Üye
Konular
13
Reaksiyonlar
0
organizasyonun tanımı : Başkentimiz Ankara'da Türkiye'nin her yerindeki engel tanımayan tüm güzel insanlarla biraraya gelip bol sohbet bol eğlence ve kendimizi yormadan birazda gezelim dedik.organisyonun tarihini belirledik. Bizleri dost bilen tüm arkadaşlarımızı yanımızda görmek istiyoruz.grubumuz yok tarafımız yok herkeze aynı mesafede türkiyenin tamamına uzak değil çok yakınız.

organizasyonun tarihi : 21-22-23 haziran 2013
organizasyonu düzenleyen kişiler : cafer ulgen tel 532 610 56 20 ,aliye mermer,fikret izgi,serife köksal badisaba,fusun (prenses)
organizasyonun gerçekleşeceği yer:Angora otel doğanbey mah.soydaşlar sok no 16 ulus ankara 3123115656
organizasyon ücreti : kişi bası günlük 3 kişilik oda 65 tl 2 kişilik oda 75 tl tek kişilik oda 100 tl günlük katılımcılar için oteldeki yemek ve eğlence 30 tl dir

PROGRAM
21 HAZİRAN CUMA : SAAT 10 Terminalden misafirler alınıp konaklama adresine gidilecek saat 13 ankara ticaret odası öğle yemeği saat 15 keçiören akvaryum gezisi 18 otelde akşam yemeği ve eğlence
22 HAZİRAN CUMARTESİ: 8 -10 kahvaltı saat 11 ankara kalesi hamamönü tarihi evler gezisi saat 14 Proted Ortopedik Protez - Ortez - Rehabilitasyon Merkezi - Ana Sayfa öğle yemeği saat 16 mavi göl çay kahve ikramı 18 otele dönüş akşam yemeği eğlence
23 HAZİRAN PAZAR 8 -10 Kahvaltı veda kapanış

Katılımcıllar

KATILIMCI LİSTESİ
yatılı ve indirimli fiyat
KATILIMCI ADICUMA C.TESİ YAT.CUMA YATILIC.TESİ YATILICUMA.GÜNC.TESİ.GÜNCUMA.C.TESİ G
AZRA MÜZİK5
CEMİL DİŞCİ1
YÖRÜK OĞLU1
ÖNER ÖZBIYIK16
gökhan tükenmez3
GÖNÜL ÖZGÜLER1
VİLDAN ÇAKIR1
CELAL UTAR3
YASEMİN ÖZKİP1
SEHRİ BANU1
SELENAY1
ÖZCAN KAYA3
fatma sağdıç1
MAHMUT ÖZELGÖK2
AYDIN ZENGER1
AYŞEGÜL ÇOBANOĞLU1
AHMET PUSLU1
ADEM KOCAK1
HÜSEYİN KÖSE5
SONGÜL SEVİNÇ1
OSMAN BUZ1
AYTAÇ1
MİKOCAN1
İBRAHİM UYANIK1
EMİNE UZUNOĞLU1
YAVUZ DALMAN1
ertan2
EVA2
MERAL TUNÇ2
HASAN KUYUCAK1
AHMET AKSOY2
KRAL1
yavuz1
OSMAN KABUK1
YUSUF İSLAM1
SEMİH ADATEPE1
roacutane2
sair aldatan kusu2
704000

KATILIMCI LİSTESİ
günlük indirimli fiyat
KATILIMCI ADICUMA CUMARTESİCUMACUMARTESİ
hakan çiçek1
arif aslantürk4
ersoy yıldırım1
aydemir karlı1
dilek çınar1
ipek sağra1
gün meryem1
fırat ünal1
yılmaz derin1
metehan güleç1
alpaslan1
yeşim karaahmetoğlu1
sait önlen1
ali kapyapar1
kader bu1
m.konuralp özmen1
kartanesi1
mehmet ince1
cansu kaplan1
gül özbey1
hökhan top1
ayşe güler1
gül merve1
serkan sarı1
selma doruk1
cemil demir1
maksut önel1
berkant koçak1
nurullah baytekin1
zekarriya hanedenoğlu2
hanife ayçiçek1
ali koçer3
mehmet düzcü1
gülce öz1
dontfor getme1
halil yükçeken1
ayşe budak1
metin düz1
vildan gür1
46

KATILIMCI LİSTESİ
günlük indirimli fiyat
KATILIMCI ADICUMA CUMARTESİCUMACUMARTESİ
1.listeden devir46
NUR U DİLARA1
MUHİTTİN2
HATİCE ÖZDEMİR1
MANYAK CESET2
FİDEL1
SÜLEYMAN DALKIRAN1
BÜYÜCÜ3
ÖTEKİ1
DOĞAN ARAS1
LEYLA BEYDOĞAN1
BAHAR YAĞMUR1
EMİNE GÜNAY AYCAN1
ÖMER ŞAHİN1
FATİH ASLAN1
DENİZKAYA AKSAHİN2
TURAN YILMAZ1
AHMET TOPTAS1
FİKRET İZGİ1
DERYA DERYA AKMAZ1
cafer ülgen1
SERİFE BADISABA1
NURCAN KARABULUT1
DİLEK YAĞMUR1
ALİYE MERMER1
HABİB AKBAS1
fusun aydın1
CENGİZ KIZILKAYA1
serkan şahin1
RABİA ÇETİN1
ferhat özkan1
atilla uzun1
yağmur1
murat yılmaz1
yağsin arslan1
mehmet karakuş1
narin erdoğan1
fatoş uyanık1
murat doğan1
abbas öcal1
fuat dönmez1
nedai al1
ufuk polat1
921

birliktelikte biz olmak için yapılar her türlü çaba kasavetli olsa da düzenleyenlere,misafir olanın yüzü gülünce hepsi bir tebessümle birlikte kaybolurmuş..böylesi bir birliktelik için yapmış olduğunuz tüm çabalarınıza şimdiden kolay gelsin..katılımcı dostlara da bol eglenceler dilerim...

Düzenleyen arkadaşların emeğine sağlık, katılan arkadaşlar Ankara 1 numara eğlence merkezidir bol eğlenceli 3 gün dilerim...

Ben geleceğim,selenayy da mecburen gelecek:) bizi eklerseniz seviniriz.Kolay gelsin...

Hemşom yine mi se,bir etkinliğe de katılma:D

Katılan Herkeze İyi Eglenceler Dilerim =)

Bernim Sagım Solum Belli Olmaz Cafer Agaa Daha Çok Zaman Var Bakalım Nasip =)

Cafer abim,seni kırmak bana yakışmaz..inşaallah tam katılıamasam da aranızda olmak için elimden geleni yapmak için çabalayacam...aktif görev almasam da her an yanındayım...unutma...

sağolasın abim biliyordum geleceğini ondan yazdım. hep yanımızdasın onuda biliyorum. Bu iyiliğini hiç unutmayacam.

Yağmurcuğum,çok sevindim,inşallah bir sorun olmaz da tanışırız..

Gelmene çok sevindim yağmur tanışmayı çok istiyordum artık çayımızı içebiliriz :)

Ablaaaaaaaa nurcan abla oku burayı:)

Cafer agbim, Zekarya Aktür ve Fırat Ünal arkadaşlarımızı da buluşmaya ilave et sana zahmet...
sayğılar,

merhaba arkadaslar bende gelmek istiyorum ama nasil olacak benide bu konuda bilgilendirilseniz cok sevinirim tesekür ederim

Cafer ağa abla Sesimizi duymuyor:) Sen 3 kişilik yeri saklı tut:)

tamam ağanın sen gel yeriniz hazır. keremöz kardeşim açıklama var başlıkta sen kaç kişi katılacağını kaç gün kalacağını gülük yatılı bunları yazarsan bende listeye eklerim

61.Sıra Ali Koçer +2 kişi yaparmısın aga ?

Şeyma Telli'yi alacakmısınız ??

benide eklermisiniz günü birlik olarak cafer agaaa :)

Merhaba ,

Cafer Abicim öncelikle böyle bir organizasyonu düşünüp hazırlayan sen ve emeği geçen tüm arkadaşlarımın ellerine, emeğine, yüreğine sağlık. Çok teşekkür ederim.

Bende katılmak istiyorum bu sefer ama nasıl. Yani ankaradan katılan arkadaşlar nasıl gelebilecekler. Otelde kalmıcaz netice dışardaki organizelere nasıl birliktelik sağlayacağız kısaca bilgi verirsen sevinirim...

Beni ekle Songül SEVİNÇ olarak :eek:

serkan senin ismin var listede . toplanma adresimiz konaklama adresimizdir 4 otobüs var adresden alma sansımız yok.yinede buluşmaya yakın değişiklik olursa bilgi veririz.otelde kalmayacaklar ve akşam eğlenceye gelmeyecekler nerdeki organisayona katılmak isterlerse o adreste katılabilirler.

Yine Angara buluşmasını yine kaçıracam kızımın Düğününe denk geldi,size bol eğlenceler....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt