Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Bahara merhaba 2. İstanbul Engelli buluşması | 4 Mayıs 2014

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
izin alamayabilirim Murat Bey, kesin değil gelip gelmemem.

Murat abi beni +1 olarak değiştirebilir miyiz son dakika arkadaş gelemiyor rahatsızlandı :(

Öncelikle katılan tüm arkadaşlarıma gönülden teşekkürler ederim.Keşke hava güneşli olsaydı da daha katılımı yüksek bir buluşma olabilseydi.Ben bu yağmura rağmen 150 ye yakın arkadaşımızın geleceğini sanmıyordum.demek ki yağmur olmasa 200 u bulacaktık hep beraber Katılan tüm dostlarımın ayaklarına,deyneklerine,tekerleklerine sağlık :))
Umarım ben ve ev sahibi arkadaşlarım Cataloglu Ozden,Lulu Krmn Sultan Gürkan,Cüneyt Güneş.sizlerle ilgilenebilmişizdir.Eksiklerimiz için de kusurumuza bakmazsınınız umarım.Katılan ve katılmayan tüm dostlara canı gönülden teşekkürler. :))

yağmura rağmen çok güzel bir organizasyondu biz teşekkür ederiz.

Murat tşk ederiz kardeş yağmurun azizliğine uğradık ama olsun :)

Organizasyonu düzenleyen arkadaşların eline sağlık, katılanların da yüreğine sağlık.
Buluşma resimlerini görmek için:

http://www.engelliler.biz/forum/sit...bahara-merhaba-engelli-bulusmamiz-2014-a.html

EDİT!
Arkadaşlar, herşey güzel hoş tamam da...
Siteye resim eklememeniz hoş olmuyor kanımca!
Ben albüm başlığında buluşma resimleri için başlık görünce hemen bağlantı yaptım buradan, ama incelediğimde gördüm ki resimler yok?
Görmek için mutlaka facebookta eklemeye mecbur bırakılması, ne kadar doğru?
Tüm organizasyonun içeriği sitemizin üyeleri ile oluyor, ama site üyeleri resimleri gö-re-mi-yor?

Lütfen resimlerden albüm oluşturma zahmetini çok görmeyin üyelere....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt