Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Engelliler Fasılla Şenleniyor Buluşması - 29 Haziran cumartesi 2013

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Engellektuel

Aktif Üye
Konular
71
Reaksiyonlar
4
Organizasyonun Tanımı: Engelliler Fasılla Şenleniyor Buluşması :)
Organizasyonu düzenleyen kişiler: engellektuel
Organizasyon Tarihi: 29 Haziran 2013 C.tesi 20:30 – 02:00 arası.
Organizasyonun gerçekleşeceği yer: Kadıköy Rıhtımı Kadıköy Fasıl (Benzin Bar yanı)
http://www.fasilkadikoy.com.tr
Organizasyonun ücreti: Ordöv tabağı + ara sıcak + 2 yerli içecek60TL
Diğer: Ada sahilleri ile dolu bir akşama merhaba demek ve geceyi aydınlatarak karanlığı gökyüzüne geri göndereceğimiz bir akşam organize etme düşüncesindeyim.
Ancak yaklaşım ve katılımdan doğacak tepkilere göre buluşma detaylarını yazacağım.
Yol Tarifi: Kadıköy rıhtımdan Haldun Taner önünden karşıya geçin ve sağ tarafa doğru Haldun Taner'i yan tarafınızdan ayırmadan devam edin. TEB Bankası, Benzin Pub yanında. Ayrıca Akmar Pasajının arka sokağından da girişi vardır.

Katılımcılar:

01- Engellektüel
02- HAZAL68
03- tuncay taşlıçukur
04- nursan
05- celik
06- AliGüler
07- HaticeYenidünya
08- Betül
09- Nermin
10- fidel
11- kerasus
12- clark & dilemma[FONT=lucida grande]
[/FONT]
13-
[FONT=lucida grande]

[/FONT]

Saate bak sen millet o saatte nasıl eve dönecek yahu el insaf:) İşçi kesimiyiz biz (sanki olmasak gelecemde);)

beni ne ilgilendirir
herkes evine dönebilecek şekilde ayarlasın kendini
ilkokul buluşması mı bu velilik taslayıp yol göstereyim :)

ancak uygun fiyata korsan taksi bulurum eve nasıl gidecem diye düşünennlere :)

buyucu;

gelmesen gelme :D hem sen hala koca kız olmadın sanırım buyu :D ananın dizi dibinde otur :D
tabi iizin alamadın bahane arıyon dimi:D:D

Bi durun bakim buluşma düzenlerken engelliye uygun mu değil mi nasıl gelecekler yol tarifi filan verilmesi lazım...Bana ne lazım dersen hiç bu işe bulaşma istersen. Sabaha karşı saat ikide eve gitmek bırak engelliyi sağlamlar için zor. Sen bu işte yenisin galiba. Bülent :eek: Annem sizlere ömür.Katılım olur inşallah.

buyucu alemsin :)
engelliler sitesinde yer alan bir bulusma elbetteki düzayak asansörlü ve otobus dolmus taksi açısından merkezi olacaktır.
bu sitede yer alan bir organizşasyona engelliler için uygundur yazmak absurd değilmdir senncede
elbette uygun olacak, olmalıdırda

zaten sanıyormusun bu etkinliğe 30 40 kişi gelcek :)
maksat max 10 kafa dengi insan oturup şarkılar söyleyip sohbetler edip tanışalım

yahu bıkmadınızmı kahvaltı sofralarından :)

He baştan deseydin ya Sunu:) Hadi kolay gelSin

:)) demeye gerek varmı
denmesi abest değilmi

gelecem ama mekan bizler için uygunmu geliş gidiş problem olurmu diye sormak yerine direk millet eve dönemeyecek çığırtkanlığın için teşekkürler :D

Arkadaşlar bu buluşmanın teması fasıl. Fasıl eşliğinde alkol alınır. Kimseyi de ilgilendirmez.
Engelliler sadece kahvaltıda buluşup çay içen, gezi yapıp börek tüketen canlı türü değildir.
Canları isterse her insan gibi masa kurar, şarkısını söyler, şerefine kadehini tokuşturur ve bu kimseyi il-gi-len-dir-mez!
Lütfen kimse saçma salak sebeplerle eleştirmesin, kendi eğlence tarzına uyan geleceğini belirtsin.
Uymayan bulaşmasın, kimse kimseyi zorla davet etmiyor.

jem_jem abem vala katılıom sana bende bayılırım fasıla yer cok uzak olmasaydı gelebilirdim

:) Aslında Bakırköy'de de çok güzel mekanlar mevcut.
Başlıkta da belirttiğim gibi eğer bu organizasyon olur hale gelirse katılımcılarla ortak bir yer belirlenebilir yani mekan değişebilir.

Düşizi Kadıköy'de sevdiğim bir mekan olduğu için verdim ancak değişebilir elbetteki.

Dipnot:Fasıl Candır :)

t9 t10 t11 adlı garip nick :)
Bursa diyince İdobus geldi aklıma. Ya İdobus'un busleri kalkmış :) bugün öğrendim.
Ayrıca Bursa İstanbul deniz otobüsü ile çok rahat ve hızlı :)

nick biraz garip abi ben 17-18 takla atınca arabada hatıra kalsın istedim e birde t10 seviyesi felç var 16 aydır eğlenceye akayım dedim :D

anlıyorum yorucu bir fizik tedavi süreci olmal

gel hocam kalcak yerde ayarlanır
istanbul havası kafa yapar
1000 mg antibiyotik gibi
iyi gelir

Fasıl güzel fikir, buluşma yerinin kroki yada açık adres tarifi olsa iyi olurdu düşüncesindeyim..

Aykan ufak ufak olayı netleştir bence.
Çekirdek kadro oluşmaya başladı bile...

Arkadaşlar kadıköy herkes için uygunmudur?
ben çekmeköyde ikamet eddiyorum ancak kadıköy kumkapı bakırköy her nokta olabilir bu açıdan katılımcı arkadaşların fikrini almak isterim
ve katılımcı arkadaşlar nerden geleceklerini belirtirse sevinirim

Engellektuel, Çekmeköy ün neresindesin ben taşdelen.
ayrıca
yakacık ayazmada güzel yerler var.

meyhane bence kendi düşüncem yanlış bir organizasyon hem saati uygun degil hemde mekan. ben kendi adima gelmem::::::(

meyhane bence kendi düşüncem yanlış bir organizasyon hem saati uygun degil hemde mekan. ben kendi adima gelmem::::
Gelmeeeeeeeeeeeeeee!
Lütfen gelme-yin.
Yeri ve tarzı sevmeyenler için değil bu buluşma arkadaşlar.
Canı meyhanede fasıl yapmak isteyenler için, keşke İzmir'de olsaydı bende mutlaka gelirdim.
İsteyen Çanakkale şehitlik, isteyen ormanda piknik, isteyen denizde yüzme, isteyen kumdan kale organizasyonu yapar.
Gideceksen veya fikir vereceksen yaz o başlığa, beğenmiyorsan lütfen köstek olmayın.
Çok biliyorsanız nerede güzel yapılıyor, sizde yapın.
Lütfen bu başlık veya diğer açılacak organizasyon başlıklarında yeri ve gözünün üstündeki kaşı beğenmiyorsanız fikrinizi yazmayın.
Zorla değil, canı isteyene davet var.
Gölge etmeyin, buyurun gelin sizde eşlik edin.
Etmiyorsan etmiyorsundur, ilan etmenize gerek yok ki?

Haydi eller havaya diyelim:)))
sevgili engellektuel arkadasım fasıl guzel ve keyifli bir dusunce olmus.öncelikle tşkler dusundugunuz icin.
kadikoy uygundur lakin ctesi gecesi olsa calısanlar icin malum ptesi işe erken kalkmak durumundalar
(eglence icin uykum feda diyenler ayrı.)..:) deilse bana pazarda uygundur...:)))
bide mekanın girişi lavabolar uygunmudur bu arastırmaları yaptıysanız 3 kisi eklerseniz sevinirim...

Hazan68 çok haklısın ancak 21 haziran bennim doğumgünümdür
kendi tayfam ile dunyayı yorungesinden oynatmaya çalışacağım bu gece malesef uygun degıl benim açımdan
ancak vurguladıgın konu cok önemli cogumuz pazartesi iş başı yapacagız
zaten sendromun kralını yasadıgımız bu gune birde uykusuzluk eklenerek kendimizi lanetlemeyelim :)

buluşma önceki veya sonraki haftasonu cumartesi olabilir
hangisini önerisiniz.

bu arada katılımcı arkadaşların durumuna göre mekan değişkenlik göstereceği için şu an lavabo olaylarına girmeye gerek yok derim
örneğin tekerlekli sandalye ile gelecek varmı i veya merdiven çıkmakta zorlanan varmı

ayrıca eminim sende katılacaksındır
bu tur etkinliklere gelecegim demek facebookta milli içkimizi beğenmek gibi
yani herkez beğerni gelcem der ama sayıyı 3e bölmek lazım heleki bu denli bir etkinlikte

ayrıca organizasyon yeri kararlaşınca indirimli fiyat alıncaktır
örneğin 7 kişi 9 kişi
ama gelmeyenler olursa indirimden yararlanamayacağız :)

bunun için biraz tuhaf gelecek ama 2 fiyat modeli olmalı diye düşünüyorum
ön ödemeli ve kasada ödeme :)
ön ödemeli pakette örneğin fiyat normalde 40 ise 30 odenecek 2 3 gun önceden
kasada ödeme ise gidip orda ne yediyse menu fiyatınden ödeyecek

nedenmi bu şekilde dusunuyorum
firma sahibi ile önödemeli kişi sayısına göre konusup fiyat indirimi alacağım
ki gelecem diyipte gelmeyenler yuzunden mahcup olmayayım :)

biraz sıradışı olcak ama :) guzel olcak guzel

arkadaşlar bu arada
abilerim ablalarım (vapur jargonu :) )
burda bir organizasyon paylaşılmış be kardeş gelmeyeceğim yazmanın anlamı varmı
banane :) çok açık soyleyim bana ne senin gelmemenden niye ilan ediyorsun
üstelik gelmeyeceğini belirtirken yapılan olayı yadırgıyor yanlış buluyorsun
be hey düzü demiş bey amcamız ... sözüm sazım olsun anlamayana sivrisinek raid diyelim :)

ayrıca ya bıkmak tukenmek bilmeyen açıkbufe meraklısı arkadaşlarımıza sesleniyorum
ulen gönül ister kadıköyde mitinglerde buluşalım
fasıllarda şenlenelim
publarda kufredelim

hayat bize güzel diyerek son verdiğim cumlemde b;)aşıma geççen guneşin veryansınlarından mutevellit sulçi lisan ettimse affola :)
affetmeyen taş ola ;)

o ney lan :) yorgunluk çeneme vurmuş ellağam :)

okumadan geçin bence :)

Aykan merhaba,öncelikler çok güzel ve farklı bir fikir düşünmüşsün seni tebrik ediyorum :)..Her zaman değişikliği ve farklı şeyler yapmayı seven birisi olarak kısmet olursa arkadaşımla gelmeyi düşünüyorum ama çok geç saate kadar da kalamam muhtemelen şimdiden söyleyeyim :D

tamamdır sultan
ancak benimde gözden kaçırdıgım bi nokta var buluşmayı cumartesiye çekererek pazar gunu 12de kalkmak istiyoruz :)
pazartesi madurları olarak yeni gün 29 haziran olabilir
herkes hemfikirdir umarım

evet cumartesi akşam olması daha mantıklı dediğin gibi ertesi izinli olmamız lazım ki,geç kalkabilelim en azından dinleniriz.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt