Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Uyku apnesi için test yaptırabileceğim uygun fiyatlı hastane tavsiyesi olan var mı?

eozen81 devlette mi yaptıracaksınız?
Uyku testlerimi 2 ay önce SGK anlaşmalı özel bir hastanede yaptırdım zaten. Elimde bu raporlar var zaten. Engelli raporu verebilen bir sağlık kurulu olan devlet hastanesine randevu aldım, raporlarımla birlikte randevu günü gidip göreceğim bakalım ne olacak.

berk3435 merhaba,

Raporumu aldım hafif uyku apnesi varmış, cpap cihazı gerekmiyor dedi doktor. Kilo verebilirsem iyicene azalırmış anpe ve hipopneler. Bir diyetisyen ve kkb uzmanı ile görüşeceğim ona göre planlama yapacağım.

Sağlıklı günler dilerim

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

x_ozcan çok iyi. Hafif uyku apnesi çıkmasına gerçekten sevindim. Yanlış anlamayın ama verebilirsem değil, vereceğim deyin kendinize. Sadece demekle kalmayın, uygulayın ve verin. Daha da ilerlemesin ve cihaz kullanmaya başlamayın. Elinizde böyle bir fırsat varken değerlendirin. Geçmiş olsun. Herşey istediğiniz gibi olur umarım.

Son düzenleme:
berk3435 çok teşekkür ederim.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt