Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Uyuyamıyorum. Ne yapmamı önerirsiniz?

Benim uykusuzluğum da sürekli. Günlük hayatta kafama takmadığım her olumsuzluk, geceleri beni uğraştırıyor. başka şeyler düşünmek istiyorum yapamıyorum. Hayatımda bir defa bu sorunum için psikiyatriye gittim, ilaç verdi kullandım fazla bir şey değişmedi.

aziziyeliiso;
senin ninnin uykumu kaçırdı arkadaş ne ninniymiş peh ;);) bak saat kaç hala bende uykudan eser yok :mad:

boşver uyumayıver yaa,biz uyuyozda ne oluyo ki, sabah yine uyanıyoz :rolleyes:

Merhaba arkadaşlar.
Ben en az 15 yıldır oturarak uyumaktayım.Hastalığım nedeniyle yattığımda hareket edemiyorum.Bu nedenle
oturarak uyumak benim için en iyi çözüm.Tabi oturarak uzun uzun uyumak yok zaten bacaklarımda sık sık
oluşan kramplar ve orta şiddetteki ağrılar uyutmuyor beni de.
gün içinde sürekli radyo dinlerim bir kulağımda kulaklık hiç eksik olmaz.Sürekli radyo
dinlerim.Gece uyumak için trt 1 radyoyu dinlerim trt 1 radyo konuşma ağırlıklı program yapar dinlerim de dinlerim.
Özel radyolarda da yine konuşma ağırlıklı programları dinlerim.Çoğunlukla şarkı çalan radyolardanuzak dururum.
Aşk şarkıları dinleyip uyunmaz değil mi.Eğer konuşma programları bittiyse, diğer alternatifim klasik müziktir.
Sözsüz caz müziği dinlerim,orkestra müziği dinlerim. Operayı sevmem.
Kulaklığın sesini az açarım.Yüksek sesle radyo dinleyip uyunmaz.
Radyo dinlersem biraz da olsa uyuyorum,dinlemezsem vücudumdaki ağrı ve krampları dinlemek zorunda kalıyorum
ve uyuyamıyorum.
Sizler de radyo dinliyerek uyumaya çalışın.Şimdi aklıma bir fikir daha geldi sesli kitaplar var.Usb veya hafıza kartını
okuyan radyolar var.sesli kitabı flaş belleğe yükleyip dinleyerek te uyuyabilirsiniz belki.
Ben okay temiz in müziklerini flaş belleğe yükledim gerekirse dinleyerek uyumaya çalışıyorum bazen dinleyecek
program bulamadığımda.
Ama kulaklığın sesi duyabileceğiniz kadar olmalı yüksek sesle radyo dinleyip uyunmaz.
Buyrun deneyin.

selam arkadslar bende boyun fıtıgındakı amaliyat korkusundan gezinirken bu siteye denk geldim ve muhabbetleriiz çok hoş oldugundan dolayı
üye oldum
uyku meselesi ne gelince bende cokkk uykusuzlukçeken birisi idim
bir abimiz dediki
tesbihi eline al
kendini buna alıstır al en az biker lailaheillalah de dedi
tabiki güldüm ama yine yatakta turlar atrken
aklıma gel abinin dedigi aldım elime tesbihi 1turu biitiremeden uyumusum
bunun sebebini sordum
şeytan allahı zikretmenden korktugu için seni uyuttu dedi
ne zaman uyuyamasam elime bir tesbih alırım ve 2 ci turu bitirebildigimi hiç hatırlamam :)
tavsiye ederim harıka ilaç

uykusuzluğa yol açan en önemli faktörlerden birisi; uyku düzeninin bozuk oluşudur.onun için uyku saatiniz geçmeden, uykunuzun geldiği anda yatmanızdır ve yatağınıza yattığınızda da mutlaka dua ile yatınız:)
herkese iyi uykular :D

100 kere ALLAH diyin şeytan sizi uyutur... bendede vardı bi ara öle bi sorun şimdi kalmadı :)

SABAH YAPACAK BI IŞIN YOKSA KONSANTRE OLUPTA UYUMAIYUOSUN ZATEN, BEN BILDIM BILILE GEÇ YATARIM 1,2,3,4,5 KAFAMA GORE OĞLEN KALKARIM HERGUN AYNI TERANE ÖFFFFFFF:confused::confused::confused::confused::confused::confused:

zestat 45 mg.yatmadan 1 saat önce günde sadece 1 tane

Üst Alt