Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Uzun bacak yürüme cihazı için özel spor ayakkabı..?

Konular
25
Reaksiyonlar
0
Arkadaslar oncelikle herkese merhaba ben kisa bacak yurume cihazi kullaniyorum yaptirdigim ayakkabidan hic menmun degilim bende kendimce yeni bir spor ayakkabi alip bu cihazi ona uyarlamak istiyorum sizce mumkun olur mu ve nereye yaptirmaliyim ankarada yapabilecek yer onerisi ve nasil bir spor ayakkabi almaliyim onerinizi bekliyorum...

merhabalar kisa yurume cihazlarinizonda bot veya ayakkabi ayri yapilmaz. dengede sorun olusmamasi icin medikalcilerle gorusup nasil ayakkabi nasil ayakkabi istediginizi anlatabilirsiniz. cihazi baska bir medikalde yaptirmayi deneyebilirsiniz.

patik yaptırabilirsin. samsunda bana eski ustam önermişti kabul etmedim. istersen adres veririm. kısa yürüme cihazına yapar mı bilmem. benimki uzun yürüme ortezi.

Merhaba, ben de 4 yıldır kafo kullanıyorum. Malesef ayakkabı sorunu hep var. ama şimdiye kadar iki kez kafonun sığdığı spor ayakkabısı buldum. biri puma diğeri de newbalance marka. yükseklik farkını önlemek için normal ayağımdan bir numara büyük alıp kafolu tarafın içindeki kalıbı çıkarttım. diğer tarafa da iki kat ek kalıp kesip koydum. ayakkabının üstünün file gibi yumuşak kumaştan olması, tabanının da çok geniş olması gerekiyor. sevgiler

Afo veya kafo bende yazdirmak istiyorum devlet katkisi varmi bunlarin?ve hangi urunu tavsiye edersiniz?

Ayakkabiyi aldim ama yinee sag ayagim ice dogru yamuluyo tavsiyeleriniz nedir?

Üst Alt