Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yan etkisi en az antipsikotik ilaç arıyorum? Kullandığınız ilaçları yazabilir misiniz?

xdedahii

Üye
Konular
21
Reaksiyonlar
127
İlaç yan etkilerine dayanamadığım için yan etkisi en az olan antipsikotik psikoz engelleyici negatif etkileri en az hissedeceğim bir ilaç arıyorum. Doktora söyleyip değiştirmeyi düşünüyorum.

Şuan kullandığım xeplion

@xdedahii, deprex ile prozac var antidepresan bir ilaçtır yan etkisi neredeyse yoktur fakat bağımlılık yapar birden ilacın kesilmesi sonucu elde titreme meydana gelir. Bunun dışındaki diğer ilaçlar için bir şey diyemem en düşük ilaç merasadır. Başka da yok

@Mahmut-21

Meresa adlı ilacın düşük yan etkili bir ilaç olduğunu nereden öğrendin ? Meresa gerçekten diğer antipsikotiklere göre düşük yan etkili bir ilaç mı ?

@ertugrul06, daha önce çok kullandım tamam yan etkisi yoktu karışık tip anksiyete bozukluğunda kullanılan bir ilaç ama beni kesmiyordu deprex veya muadili olan zeprexa kullandım bu bir tık daha merasadan ileri seviyede yani normaldir.

Meresa kesinlikle düşük yan etkili değil bana göre Ama ilaçların yan etkileri kişiye göre değişebiliyor.

@Sonsuz.Gök

Bütün psikiyatrik ilaçların yan etkileri hastadan hastaya göre değişirmiş. Meresa adlı ilacın yan etkisi de hastadan hastaya göre değişir.

Anladığım kadarıyla mevcut ilaç ile devam edeceğim. Xeplion iğnesinin yan etkileri halsizlik, isteksizlik, cinsiyetsiz bir yaşam duygularım yok gibi artık nötr.

Kalıcı olarak bunlar

Stabil oldum remisyona girdim tamamen

Hiç ilaç kullanmasam nasıl olur acaba

Son düzenleme:
Arkadaşlar yardımcı olması açısından kullandığınız ilaçları yazabilir misiniz? Birde olası yan etkilerini

Üst Alt