Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yetişkin veya çocuk için manuel tekerlekli sandalye ihtiyacı olan var mı?

*berceste

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba hayırlı günler herkese , ihtiyaç sahibi maddi durumu yeterli olmayan varsa kendisi veya tanıdığı biri için erişkin veya çocuk manuel tekerlekli sandalye göndermek istiyorum , lütfen sadece gerçekten ihtiyaç sahibi olan yazsın ki başka birinin hakkına girmemiş olsun .

Duyarlılığınız için teşekkür ederiz. Bir hasta için bir adet yetişkin manuel tekerlekli sandalye lazım oldu. Birisi vermek istedi lakin ayak koyma yerleri ve basma aparatı yokmuş. çok fazla deforme olduğu için ihtiyacı karşılamadı. Bu konuda yardımcı olmak isterseniz bilginiz olsun.

Hayırlı günler , siz istediğiniz tekerlekli sandalyenin linkini bulup bana gönderebilir misiniz acaba ?

*berceste

Çok fazla özellikli bir sandalyeye gerek yok. Marka da önemli değil. Yeter ki ihtiyacı olan bir yerden bir yere gitmesini sağlayacağı bir sandalye. https://www.hepsiburada.com/vivi-ev703-manuel-tekerlekli-sandalye-p-HBV00000WXNO3
Linkteki sandalye benzeri bir ürün ihtiyacı karşılayacaktır. Benzeri bir ürün daha uygun fiyata varsa da bakmak lazım. Ayırdığınız bütçenizi siz biliyorsunuz. Daha fazlasına gerek yoktur.

İletişim bilgileri için özel mesaj atabilir misiniz ben atmayı denedim fakat olmadı .

Özelden iletişim numaramı yazdım. Mesajlar bölümünden ulaşabilirsiniz.

İhtiyaç sahibine tekerlekli sandalye ulaşmıştır. Duyarlılığından dolayı Sn. *berceste 'ye teşekkürlerimi sunarım.

Merhaba Hala tekerlekli sandalye teklifi geçerli ise.88 yaşında alzheimer annem için talibim. kendimde engelliyim bilgi belge verebilirim teşekkür ederim.

Üst Alt