Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yogi terlemeyi bası yarası önleyici hakkında bilgisi olan var mı?

GRAHAM BELL

Emektar Üye
Konular
271
Reaksiyonlar
112
hastamiz var:( butun gun yatiyor bi tuvalete bide yemek icin kaldiriyoruz yataktan.
korkum bu sitede yatanlarin bahsettigi yatak yarasi olusumu.biraz arastirinca sitenin alisveris yerinde bahseden yogi siltesii merak ettim.kkemiklerim batiyor aciyor diye sikayet ediyor hastamiz. 3 aydir yatakta.cok zayifladi.
ne yapsak biraz tavsiye veren bu yogi hakkinda bilgilendirecek yada baska alternatifleri yazacakk olanlara cok tesekkur ederim.

GRAHAM BELL

Bedaid yatağı öneririm.
Eğer şilte tipi isterseniz, o zaman Alman malı olan 3dea'yı düşünebilirsiniz. Yogi'nin gelişmiş versiyonudur.

hozgul
cok tesekkur ederim editorumuz:eek:
yatasin yatagindan memnun simdilik. ama odasinda. gunduzleri salona gecip kanepede yatmak istiyor. bide onumuz yaz. klima yok evde, olsada hic sevmiyordu klimayi vantilatorle idare edilebiliyor evimizde.
terleme sorunu icinde iyi olurmu demistim yogiyi. sizin onerdiginizi aliriz artik.
dun gittim yatastan kaztuyu yastik alip minder yaptim uzunca. DORLION modetorumuzun bi basligi vardi ondan esnlenerek. bakalim biriki bunu kullanalim nasil olacak. ellerinden tutup yurutebiliyoruz simdilerde. gelene gidenede seviniyor. salonda gecirmek istiyor gunduzlerini.

GRAHAM BELL

Ben 3dea 'yı kullanıyorum. Çok da memnunum. Eskiden saat başı pozisyon değiştirme ihtiyacı hissediyordum, şimdi 4-5 saat hiç değişiklik yapmadan kalabiliyorum. Yer de kaplamıyor zira 3-4 cm yüksekliği var. Hava da geçirdiği için terletme yapmıyor.

cok cok tesekkur ederim. iyiki varsiniz, iyiki sitemiz var. bide yumusak oldumu tamamdir.

Merhaba Hakan Bey,
3Dea yatağı halen kullanıyor musunuz? Benim ağabeyim bitkisel hayatta. Ventilaötöre bağlı. Şu anda baklava dilim havalı yatak kullanıyoruz.
Boru tipine geçsek mi diye düşünürken 3Dea'ya rastladım.
Memnun musunuz? Sürekli yatan ve hiç hareket edemeyen hasta için uygun mudur?Medikal firması baklava ve boru tipinden daha iyidir dedi.
Ancak ben direk kullananın yorumunu da almak istedim. Yukarıya yazmışsınız ancak 1.5 yıl olmuş. Tekrar fikrinizi almak istedim.
Tamamen yatalak olup 3Dea şilte kullanan başka tanıdığınız var mı?
Kullanan bulamadığım için referans alacak bir veri de yok elimde.

esmeral

Görüşlerimde değişiklik olmadı. Halen çok memnun bir biçimde kullanıyorum.

Sürekli yatan hastaya uygun mu sizce? Tabi pozisyon vermeye devam edeceğiz. Memnuniyetiniz ne açıdan? terletmiyor mu? gerçekten hava aldığını hissediyor musunuz? Üzerinde sadece çarşaf mı var?
Resim atabilmeniz mümkünse çok faydalı olur bizim için.
Teşekkürler

esmeral

3DEA'yı gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Piyasadaki havalı yatakların istisnasız tümünden daha iyidir. Hem basıyı azaltması, hem terlemeyi azaltması, hem sağa-sola dönüşü zorlaştırmaması, hem de konfor açısından çok iyidir. Buna bir de fiyatının çok yüksek olmamasını ekleyin...

Üstüne alez ve onun üstüne de çarşaf serip kullanabilirsiniz.

Yıkanabilirdir (özenli olmak şartıyla tabii). Motoru şusu-busu bulunmaz.

Çok teşekkürler, çok değerli bilgiler verdiniz. Üstüne alet koyabilirsiniz dediğiniz nedir? Ne gibi alet?

Merhaba bu 3 dea yatak her hasta karyolası na uyarmi ,? 88 yaşında alzheimer annem için düşünüyoruz. yeni yatmaya başladı.

lm_lm
ebatlarına göre seçenekleri var. her yatağın üstüne serebilir ve kullanabilirsiniz

Merhaba, elimde çok az kullanılmış kifidis 3Dea yatak şiltesi var. Satmak istiyorum, ilgilenen olursa bana yazabilir mi? Teşekkürler

Üst Alt