Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yollardaki bozuk rampaları nereye bildirmeliyim?

hakangoz

Yeni Üye
Konular
9
Reaksiyonlar
0
Herkese merhaba
Benim bir sorunum var. Yüzde 90 engelliyim, dışarıda akülü sandalyeyle dolaşıyorum. Yollarda karşıdan karşıya geçerken rampaları kullanıyorum, fakat bazı rampalar nedense rampa özelliğini kaybetmiş. Özellikle bir tanesi varki bildiğin çukur, ve su yolu olmuş. Hatta bir defasında o çukurda takldım, Allahtan yanımda biri vardı da yardım etti. Yoldan devamlı arabalar geçiyor ve çok süratliler, bir gün kaza geçirmekten korkuyorum. Bu sorunu nereye bildirebilirim, bu çukuru kim düzeltebilir?

BELEDİYE,YE HALK MASASI veya BEYAZ MASAYA ŞİKAYETİNİ BİLDİRİYORSUN ŞİKAYET ETTİĞİN YERİ ADRESİ TAM OLARAK VERİYORSUN KAYIT NUMARASI AL VEYA TEL. VERDİĞİNDE MESAJ OLARAK GELİYOR YAPILINCA AYRICA MESAJ GELİYOR BİLGİLERİNE.

Üstteki ark.ın belirttiği gibi bağlı olduğun belediyeye başvurabilirsin. Umarım senin için olumu sonuçlanır hakan tüm temennim bu yönde.

Ana yollar, cadde, bulvar ve meydanlar için büyükşehir belediyesine, diğer yerler için ilçe belediyesine başvurun. Web sayfalarında istek ve şikayetlerinizi iletebileceğiniz bölüm var diye biliyorum.

Üst Alt