Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yurt dışı sitelerden roho minder fiyatları?

turab

Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
1
https://livingspinal.com/search.php?page=2&section=product&search_query=roho Bu sitedeki fiyatlar bana oldukça düşük geldi. Siteye mesaj yolladım, şu ürünün Türk Lirası cinsinden fiyatları doğru mu diye. Hatta 1 dolar= 18 Turkish Lira diye yazdım, acaba "kuru" mu yanlış girdiler diye, siteden geri cevap geldi fiyatlarımız doğrudur diye. Bu site hakkında bilgisi olan var mı? Güvenilir midir? Türkiye ye gönderim yapıyorlar. Fakat paypal ile ödeme istiyorlar :(

turab

TL değeri yanlış bariz şekilde. Bir de dikkat et, ölçüler sandalyeye uygun değil. Elde kalmış büyük ölçüler gibi görünüyor.

Model: Choose option bölümünde tüm ölçüler var. Fakat bu düşük fiyat bana da pek mantıklı gelmedi.

TL Rakamlar yanlış, siparişi geçin ödeme ekranına gelin, orda gerçek $ değerini yazıyor.. Dolar TL kurunu 7 TL den hesaplamış sistem, doğrusu güncel kur ile 7000TL ye yakın fiyatı

turab
Siteyi orijinal İngilizce diline çevirirseniz TL üzerinden gerçek fiyatı görürsünüz.
10 Yıl önce bir arkadaşım alıp göndermişti, naklıye dahil 350 dolar ödemiştim.

Aynen, You will be charged and invocied 385$ yazısını ben de gördüm sonradan..

Yurt Dışından Havalı Minderi ucuza almak .

Merhaba arkadaşlar Almanya’dan havalı minderi ucuza almak isteyenler bu yazdıklarımı uygulasın.
1.Almanyada size yardımcı olacak bir akraba veya tanıdık olması gerek
2.cep telefonuna veya bilgisayardan (E Bay) proğramını veya Google dan açıyorsunuz arama yerine (Roho Sitzkissen) yazıp aratıyorsunuz uygun fiyatlı az kullanılmış olanlar arasından birini bulunca arkadaşınıza veya akrabanıza durumu anlatın satın alsın internet üzerinden izine gelirken getirir ben şahsen aldım ve 10 yıldır kullanıyorum .

Bu işlemler diğer Avrupa ülkeleri içinde geçerli fakat o ülkenin bizdeki sahibinden com gibi siteleri bilmek ve almak gerekir birilerinin işine yarar inşaallah .

Üst Alt