Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

03-04 Haziran (muhteşem) Amasya organizasyonu sonrası görüşler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasankrmn

Üye
Konular
37
Reaksiyonlar
0
http://www.engelliler.biz/forum/sit...masi-amasya-03-04-haziran-yatili-bulusma.html

Nasıl başlanır nasıl anlatılır nasıl teşekkür edilir bilemiyorum.Tek kelimeyle muhteşem bir organizasyondu diyeceğim ama tek kelimeyle anlatılacak gibi değil....
Duygu bahçesi en başta bana göre çok büyük bir cesaret göstererek bu işe girişti.Ve kocaman yürekli insan kocaman bir iş başardı.Biz bu iş için ona yardımcı olamadık ama organizasyona katıldığımda Amasyanın ona sahip ve destek çıktıklarını görmek beni rahatlattı.Duygu bahçesi muhteşem bir iş çıkardın helal olsun sana...Bence organizasyonların en iyisi buydu :)...... ve diğerleri.........
İcra müdürümüz Murat bey;Bu organizasyondaki en büyük kazancım olarak gördüğüm bir dost.Nasıl bir insan nasıl bir yürek...Artık bizden biri diyorum onun için...Bir dakka oturmazmı insan bir kere of demez mi.Sürekli bizler için birşeyler yapmak için çabalayan ve çok fazla şey yapan.
Bizle oynayan dans eden kocaman yürekli müdürümüz iyi ki varsın iyi ki tanıdık sizi.Sizi çok sevdik biz.
Duygu bahçemizin kardeşi Dursun; Sanki hepimizin kardeşiydi ,abisiydi arkadaşıydı.Duygu bahçesinin en büyük destekçisydi.Bize çok yardımcı oldu.elleriyle kiraz topladı :) Neler yapmadı ki.Sabah işe gitmesi gerekirken gece 2 lere kadar bizle ilgilendi..Hakkını helal et Dursun..
Sevgili Serpil;O güzel insan anlatılmaz yaşanır.Herşey için teşekkürler Serpil...
Suluovalı ve Duygu bahçelerinin muhtarı ;Muhtarımızı ben piknikte garson sanmıştım.Ama değilmiş :)...Garsonlardan çok çalışan,koşuşturan ,genç ,yakışıklı ,pehlivan vücutlu insanın muhtar olduğunu duyunca çok şaşırmıştım.Aynı Murat bey gibi makamını bırakıp yüreğini ortaya koyup bizler için çabalayan bizlerle içli dışlı olup espiriler yapan bize takılan yani bizden olan insana da sonsuz teşekkürler...
Ve diğerleri...Belediye başkanları ,Müdürler ve bizim bilmediğimiz bir çok kişi...Bizler için çok şey yaptılar.Kahvaltı verdiler ,öğle yemeği verdiler,gezdirdiler çay ısmarladılar.Tek kuruş para harcatmadılar bizlere.O kadar çok şey yaptılar ki.Ama hiçbiri ortalıkta yoktu.Bize hoşgeldiniz dediler bizlerin içinde , bizlerle kahvaltı yapıp gittiler.Ne sıkıcı bir konuşma ne başka bir şey.Bu nasıl bir inceliktir.Hepsinin adını öğrenip burda tek tek yazmak istiyorum.
Hepsine sonsuz teşekkürler.Amasya'ya teşekkürler,şehzadeler şehri bizi çok mükemmel ağırladı.Şehrin girişinde Şöyle bir reklam tabelası vardı.''Eğer Amasyayı görmediyseniz ,Henüz en iyisini görmediniz demektir.''Çok iddialı gelmişti....Ama abartı değilmiş...
Ve yol arkadaşlarım Hasan kuyucak,Ahmet puslu kısaca koca çorumlu ve Ahmet abinin can dostu Mehmet abi.Yolculuk muhteşemdi.Hepinize çok teşekkürler.Çıkarım sizle her yola ;)

Ve not :

Not : Eğer ki ben bir organizasyon düzenlemesi içerisinde bulunursam ,üstlenirsem bu başlıkta isim yazdırıp sonra gelemiyorum diyen kişilerin hiçbirini listeme almayacağım.Kısaca fişliyorum onları :)
Yok öyle işyerinden izin alamadım , düğünüm var vs vs...Bu başlık boşunamı 3 ay öncesinden açılıyor...Admin sağolsun 1 ay öncesi kuralını görmeyip başlığın açılmasına izin veriyor.Kardeşim kendine güvenmiyorsan yazdırma ismini..Organizasyonu düzenleyen kişiye saygısızlıktır bu.Listeye göre oda ayırtılmış sonra sen çıkıyorsun gelmiyorum diyorsun.O odalar ne olacak...Ben bu şekilde düşünüyorum.Ha o kişiler gelmiyor diye organizasyon gerçeklemiyecek mi ? En güzel şekilde gerçekleşek inşallah..
Yukarıda ki yorumumu yineliyorum...Biz gelmiyoruz parasını gönderelim demekle olmaz bu iş.Elbetteki kabul edilir biz çözüm değil bu.Eğer her organizasyonda bu şekilde sorunlar olursa kimse bir daha organizasyon düzenlemez.Organizasyon şirketi değil gönül işi bu....Amasyayı gördüğüm için çok mutluyum.Harika bir yerdi.Ama başka illeri de görmek istiyorum başka yerlerede gitmek istiyorum.Başka illerde oması için en başta biz bu organizasyonlara gereken desteği vermeliyiz.YARI YOLDA BIRAKMAMALIYIZ..

Bu arada istisnalar hariç diyorum...
(Dönence hanım üstünüze alınmayın lütfen ben birçok kişinin neden gelemediğini biliyorum.Sözüm birkaç kişiye.İsmimi yazdırayımda olursa olur, olmazsa olmaz diyenlere.......)

gerçekten mükemmel bi olrganizasyondu emeği geçen herkese canı gönülden teşekkürler...

demek ki aldığım izlenimler telefonla an ve an katıldığım bu organizasyona KISACA """""YORUMSUZ""" YAZIYORUM....
ne den mi.....ANLATILMAZ YAŞANIR...UZAKTAN DA ANCA O ÇOŞKUYU HİSSEDERMİŞ GİBİ OLURSUNUZ DENMEK İSTENİYOR...
Giden bütün dostlara teşekkür ederim...DUYĞU BAHÇESİ ne ve orda bizzat gönül bağı ile gönülden yardım eden tüm dostlarada kendi adıma çok çok teşekkür ederim.. DUYGU sonun da bak bitti..hem de mükememl üstü mükemmel.....sen de artık büyük organizatörler arasında yer aldın....haydi yeni çalışmalara başla şimdiden.....
""sevgi selin de boğulasınız.."""

Ben amasyada yaşamama rağmen organizasyona son anda katıldım. Duygu bahçesi detayları iyi analiz etmiş. Sorunsuz bir organizasyon oldu. Amasya halkının misafirperverliğini burada yaşadığım için çok iyi biliyorum. Tüm katkıda bulunanlara teşekkürler.

Tek cümleyle ''Süper''di devamını bekliyoruz..ÖZLEM ablaya ayrıca çok teşşekürler..HARİKAYDI

söylenecek tüm sözleri hasan hocam bizlere başka söz bırakmadan söylemiş, diline ,yüregine saglık hasanım yazının altına imzamı atıyorum.. canım hemşom özlem(DUYGU BAHÇESİ) , sen o kadar inanılmaz bir organizasyon yaptınki tek kelimeyle MUHTEŞEMDİ . sana burdan ne söylesek az gelecek biliyorum kocaman yürekli hemşom benim . amasyada bu buluşma için özlemin önderliginde o kadar çok gizli kahramanlar vardıki inanılmazdı, işte benim güzel anadolumun güzel insanları. nasıl misafirpeverlik yapılırmış herkese gösterdiler. sevgili kardeşim icra müdürümüz murat ( bize bir kamyon ve 3 hamal yetiyor sözüne halen gülmekteyim) seni tanımak bizlerin en büyük kazancı oldu seni çok sevdik inş en kısa zamanda tekrar görüşegiz. ayrıca canım kardeşim DURSUN' a ne dense azdır sen bitanesin ya gözlerinden öpüyorum. sevgili SERPİL im sanada aynı şeyleri söylüyorum çok özel birisisin bizler için. ayrıca burda isim isim tam olarak bilemedigimiz amasya ve suluova engelli derneklerinin sevgili yönetici arkadaşlarım var olun çok yaşayın mükemmel bir ev sahipligi yaptınız bizlere.. bu arada konakladıgımız otel içinde diyorumki sadece o terasında oturmak için bile tekrar o kadar yola gidilebilir . mükemmel bir konumu vardı amasya ayaklarımızın altındaydı ve yeşil ırmak ta bir yılan gibi kıvrılarak akıyordu ya kalesi gece o kadar muhteşemdiki anlatılmaz bunlar sadece YAŞANIR diyorum.. tek kelimeyle 1 NUMARAYDINIZ diyorum AMASYA ya.. diger katılımcı dostlarımada helal olsun sizlere diyorum kocaman yürekli insanlar. hepinizi çok seviyorum, tekrar bir arada olacagımız günleride iple çekiyorum . ya ben çok özledim amasyayı şimdiden...:):):):):)

NOT: BU ARADA SEVGİLİ DAMAT CUMHUR VE GELİN KIZIMIZ ÇAGLA yada burdan mutluluklar diliyorum . dügünlerinde bütün arkadaşlarımızla beraber bulunabildigimiz için çok MUTLUYUZ. HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİ MÜKEMMELDİ..

NOT: BU ARADA SEVGİLİ DAMAT CUMHUR VE GELİN KIZIMIZ ÇAGLA yada burdan mutluluklar diliyorum . dügünlerinde bütün arkadaşlarımızla beraber bulunabildigimiz için çok MUTLUYUZ. HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİ MÜKEMMELDİ..
Bencede bir yastıkda kocasınlar. Çorum leblebileri yüzünden ufak bir tehlike atlattık ama yinede mükemmel ötesiydi

Başta Hasan Hocam'ın,KRAL Kadir kardeşimin,Koca Çorumlu'nun,gökhan199'un,akradaşımın adaşı Mahmut Kaplan'ın ve Nurullah Ağabeyimin yazdıklarına Miremur imzasını atıyorum.
Sevgili Özlem Bacıma ve gönüldaş ekibine teşekkür ederken herşey gönüllerince olsun diyorum.
Not:ilk tebriği evlenenlere otelin koridorunda ben yaptım üstelik fotoğraflada belgeledim... bilginize sunulur.

Fotoğrafları bekliyoruz Miremur bey. İnşallah yolculuğunuz iyi geçmiştir. Tüm arkadaşlarla yine böyle güzel organizasyonlarda buluşmak dileğiyle. Mikocana Amasyadan selamlar gönderiyorum

Efendimmmm.... Zamanında şehr-i amasya da yaşayan dünya tatlısı bir kızımız varmış. Birgün oturmuş ,düşünmüş ne yapsam da dostlarla bir araya gelsem demiş. Hemen harekete geçmiş yedi düvele haber salmış tez günde bir araya gelelim demiş. Ve dediğini yapmak için çok çaba sarfetmiş. Yüreği gümbür gümbür atıyormuş,heyecanlı çünkü kucak dolusu dostları varmış. Ve beklenen gün gelir..... Bir araya gelmişler , dünyalar onların olmuş. Şehr-i amasya şehzadeler şehri ama dostlarım müsade ederseniz ben bu kızımızı şehr-i amasya nın kraliçesi ilan etmek istiyorum. itirazı olan var mı ? Kimseden ses çıkmadığına göre itiraz yok.... İyiki varsınız sizi seviyorum <3 <3

sayın ŞEF'im Özlem kızımıza "KRALİÇE"" sıfatını geçen yıl Kayseri de kendilerine ben ithaf etmiştim..zaten "KRALİÇE'lik kendisine çok yakışıyordu...kendi memleketinde de bizzat tescillenmiş oldu..sizlerin izlenimleri ile.....yaşasın bizim Kraliçe miz.... İYİ Kİ var iyiki tanımışım.....

Beyler Osmanlıda Kraliçe denmez ....FERMANIMDIR O BİR AMASYA SULTAN'IDIR.BUNDAN BÖYLE ÖYLE ANILA....

Slm .aranızda olamamak cok uzucu, fakat dostların yazdıklarını okudukca sevgı selı nın aktıgı harıka bır organızasyon olmus özlem bacı emeğine yüreğine sağlık ınsallah nasıp olursa bır baska organızasyonda bulusmak umıdıyle rabbım nasıp eder ınsallah .hepiniziiiii cok ama cokkk sevıyorummm.

Bütün dostlarımaa katılıyorummmm harika süperr ötesii iki gün geçirdik.. Başta amasya sultanıı Özlemcimm olmak üzere..
Dursun kardeşim ve Serpil arkadaşım ve ordaki buluşamaya destek veren bir çok insana sonsuz teşekkürlerimi sunuyorumm.
.Bizler için çok yoruldularr çok emekk verdilerr..
özlemcimmm ne uyudu nede yemek yadii bizler için dolandı durdu kuzucukk yaffff:):)

İyikide gitmşimm gitmeseydim daha çoook üzülecektimm..:)
Amaya harika bir yerdi ırmağı ile yeşili ve dağları ile harika manzaralarıyla ve tarihi yerleri ile görülmeye değerr bir şehirr:)

söylüyeceklerimizi hasan hoca miko ahmet abi ve diger kişiler yazmış nekadar anlatsak boş kelimeler kıyafetsiz kalır bosuna dememişler anlatılmaz yasanır diye gelemeyenler çok sey kacırdı nasip kısmetmiş artık ney diyek artık böyle bir buluşma hazırlayan özlem ve ekibine dursun abiye sonsuz tşkller sunarım gönlünüzde ney varsa o gerçeklesin

Amasya güzelmiş daha önce hiç görmemişdin insanları kadir şinaz canayakın sıcak kanlı emegi gencen herkkeze saygı ve sevgilerimisunarım :

Slm .aranızda olamamak cok uzucu, fakat dostların yazdıklarını okudukca sevgı selı nın aktıgı harıka bır organızasyon olmus özlem bacı emeğine yüreğine sağlık ınsallah nasıp olursa bır baska organızasyonda bulusmak umıdıyle rabbım nasıp eder ınsallah .hepiniziiiii cok ama cokkk sevıyorummm.
Dostların aramızda olamayışı tek eksiklikti.Ama BİZ öyle bir yola girdik ki daha birlikte olacağımız çok zaman dilimleri olacaktır inşallah...

Üstad Msr Kuyucak (eski yazar üyelerimizden) Amasya organizasyonu ile görüşleri;

http://blog.milliyet.com.tr/Amasya_engellileri_buyuledi_/Blog/?BlogNo=310090

sevgili mahmut abim emrullah abim nurullah abim teşekkür ederim güzel yakıştırmanız için.ne sultanlık ne kraliçelik hiç biri mühim değil benim için en önemlisi sizin gibi güzel dostlarımın olması benim en büyük kazancım en büyük mutluluğum.sizler hepiniz benim canlarım oldunuz ailemden biri oldunuz teşükkür ederim hepinize.
Ve gelelim organizasyona.heyecan ve sabırsızlıkla tedirğinlikle beklediğim an gelip çatmıştı.herşey sizlere layık olsun diye bedğerli arkadaşlarım ve özellikle sevgili müdürüm murat bey ile çok çaba sarfettik çünkü siz herşeyin en iyisile layıktınız. ve yazdıklarınızı okudukça mutlu oldum.hepinizin Amasya dan mutlu ayrılması beni sevindirdi.Öncelikle bu işin ana mimarı icra müdürümüz murat beye kardeşime arkadaşıma.Amasya Vali Yardımcımız Suat Beye,Amasya Belediye Başkanımız Cafer Beye,Suluova Kaymakamımız Harun Bey' e ve Suluova Belediye Başkanımız Mahmut Beye ve adını yamazadığım emeği geçen herkeze uzak demeyip onca yolu herşeyi göze alarak buralara kadar gelen siz değerli dostlarıma ,işlerinden özel durumlarından dolayı gelemeyen ama yürekleriyle yanımızda olan dostlarımıza, her nekadar gelemesede manevi olarak elinden geldiğince bana yardımcı olan nurullah abiye ve kısacası hepinize çok teşekkür ediyorum.herşey sizin içindi ve herşey sizlerle güzeldi...
özlediğimiz dostları görmek yeni dostlar edinmek inanılmaz derecede güzeldi. sevgili gökan ve arkadaşı canım kardeşim usmanım siz bi harikaydınız.sizi tanıdığım için mutlu oldum. konya ve mardin grubu değerli erdoğan bey iyiki gelmişsiniz sizleri tanıdım hayatıma farklı bir renk kattım.teşekkür ederim....

övgü övülmesi gerekene ulaşmanın bir aracıdır..."özlem ablam""kraliçe'miz,,sultanı'mız"" degere deger katmanın bir sıfatsal yoludur...seni gönüllerde yaşatamak önemlidir...ki...seni unutacak beyin benlik ve kalp tanımıyoru...m.. burda birlikteliğin olması sevgi saygı sözcüklerinin bolca dillendirilip yazıya döndürülmesi ""BİZ AİLESİ""nin gücünü ve sevecenliğini gösterir...
seni ,icra müd. Murat beyi,Devlet erkanı nı,senin kadim dostların,ailen muhtar beyin "garson ""sanılan gibi sıfatı olan ama benliğiyle bizlerden biri olan tüm dostlarına "AMASYA" halkına, dostlarımızın izlenimleri doğrultusun da çok çok teşekkür ederim...
benden için""" her nekadar gelemesede manevi olarak elinden geldiğince bana yardımcı olan nurullah abiye "" diye yazdığın bu özel nadide yazın için de ayrıca teşekkür ederim.."biz bir aileyiz"" her nerde olursak olalım birlikteliğin refahı için vede devamı için yardımlaşma her şekilde olacaktır..olmak zorundadır ...benim nacizane yaptığım da budur...bunu ben bir görev vede birlikteliğimizin ilkesi olduğu için yapmıştım...senin yaptıkların yanın da nedirki yapılan...yinede unutmadığın için teşekkür ederim...

""sevgi selinde boğulmanız ""dileklerim le...

sayın nurullah kardeşim daha önce sadece gaziantep buluşmasına katıldım amasya buluşması ikinci katılımım oldu inşallah devamı gelir bu gurupta bulunmam benim için bir onurdur kraliçe konusuna gelince sizin kayseride özlem kardeşimiz yakıştırdıgınız sıfat ne kadar isabetliymiki benim ilanım tamamen içten gelen bir duyguydu sizin ne kadar iyi bir tespit oldugunun ispatıdır size ve tüm site üyelerine selamlar saygılar kayseride buluşmak üzere

harikasınızz diyorummm orda olamasamda ......... :) ki nette ordaydım:) manzarayı bile gördm havuz başı:) bidenemin bir teliyle...gece gece netten baglandım o kadar yorgunlugumu, stresimi, aldılar gittilerr...onları orda görmek sanki yanyanaaymışşız gibii hepinizi cok seviyorumm yaa bidenemin kahkahasını özlemişim dedim camda görünce yakısıklım hasan abime diycek laf yok günün en yakısıklısı seçiyorum onu:) yorgunluktan sesi çıkmayan duygumun gülen yüzü ve balım diyişiii :)) ordaki dostlara merhaba demek harikaydı Allah razı olsun şu teknolojiyi meydana getirenden:) diyorumm......... ve şu dizelerle gerçek dostlarım canlarıma sesleniyorum;

Gökkuşağı gibi gülümse.
Aşkın bir adı hüzünse, öbür adı mutluluktur.
Yarısı zorluksa, diğer yarısı rahat bir soluktur.
Bir gün yüreğin kanadığında, biri ağlar ise
“O” gerçek dostundur.
.........Dostlarınla öyle yaşa ki,
düşman olduğunda hakkında söyleyecek sözleri olmasın...........

gerçek dostlarım hepinizi cok seviyorummmmmmmmmmmm :):):)

BİZDE SEVENİ SEVİYORUZ...sevgimiz daim olsun diye....
şef' im Mahmut abeyim, bizler bir bedenin uzuvlarıyız..düşüncemiz de sevgimiz de saygımızda biridir...ayrımız gayrımız yoktur...

ben kayseriye gelemiyorum..sizler dostlarla birlikte eğlenmenize devam edin....şimdiden yolunuz açık olsun..

Hayatımızın bir geçeyidirki bazı duygu ve düşünce olarak insan oğlu hata yapar yapılan hatayı düzeltmek yine insana düşer ! nokta:

Özlem Hanım efendi çok nazik bir kişi olmanız bana bir başka duygu ve düşünce olarak Hart disk girmek sizin güzelliginiz candan sıcak kişiliğiniz kaydoldunuz teşekür ederim.
Anne nizin sağlıgı iyidir inşallah gecmiş olsun acil şivalardilerim. selanlar. ALLAH Yar ve yardımcınız olsun.....

Özlem cim emeklerine sağlık.Biliyorsun o gün bizimde telaşımız vardı gelemedik.İnşallah geleneksel hale gelir de seneye bizede kısmet olur.Benim mutlu günümde kadir ve osmanla arayarak mutluluğumu paylaştığınız içinde ayrıca tşk ederım.Denizkızının da dediği gibi yanımızda olan gerçek dostlarımızı seviyoruz.Organizasyona katılan arkadaşlar sağolsun ve amasya da emeği geçen herkezden allah razı olsun.

Sizin gibi dostlar düşman başına:d

çıkarsız karşılıksız içten samimi

özlemim Canım benim çok istenene raman gelemedim bunun üzüntüsünü yaşadım hatta kıskandım ogüzel anlarınızı dedim Duygucuk organizasyon düzenlerde güzel olmazmı emeğine yüreğine sağlık Canım Arkadaşım inşallah tekrarı olur bizlerde katılma fırsatı buluruz gelemediği için Pembeyi affet olurmu

Özlem hanım ilk defa katılıyorum böyle bir organizasyona, ortam süperdi. Başta siz olmak üzere emeği geçen herkesin emeklerine sağlık. inşallah gelenekselleşir...

ygunbt;

Gerçekten organizasyon çok güzeldi. Gelenekselleşse çok iyi olur. Özlem Hanımın güleryüzü ve samimi konukseverliğine teşekkürler.

yazılarınız için her birinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum.o gün yorgunlukla elimden geldiğince birşeyler yazmaya çalıştım.sürprizlerle dolu bir buluşmaydı.iyiki hepiniz gelmişsiniz.yeni dostluklar kuruldu özlemler vuslatla son buldu.yüreğim sizlerle rengarenk oldu.
erdoğan bey çok teşekmkür ederim.annem şuan iyi çok şükür.doktorumuzu değiştirdik.bi sıkıntı olursa haberleşiriz.(inşallah olmaz)
sevgili yılmaz arkadaşım seni ve aileni tanımak çok güzeldi iyiki gelmişsiniz.sizler hepiniz iyiki gelmişsiniz.şehzadeler şehri sizlerle daha bi anlam kazandı daha bi güzelleşti.
Mahmut bey nezaketiniz için teşekkür ederim.cumartesi görüşürüz inş.
canlarım ben hepinize çok teşekkür ediyorum.tekrar görüşmek dileğiyle inş.

bilemiyorum ne söylemeli ne yazmalıı denilecek herşey dile getirilmiş hemde en gzüel şekliyle ... Nasıl oluyorda küçücük bedene öyle bir yüreği sığdırabiliyor DUYGU arkadaşımız..Yüreği kendi kadar gzüel ve temiz insan HARİKAYDIN VE HARİKALAR YARATTIN...Şehri güzel ve değerli kılan içindeki insanlardır denir aynen öyle Amasya DUYGU suyla DURSUN la SERPİL LE sayın MÜDÜRÜMÜZLE ve bi o kadar da isimsiz kahramanıyla daha bi değerli daha bi anlamlı biizm içinn yeniden bir kere daha tşkrlr canım dostum arkadaşım bi tanem DUYGUCUM...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt