Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

03-04 Haziran (muhteşem) Amasya organizasyonu sonrası görüşler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emeği geçen herkesin ellerine gönüllerine sağlık.
Bir kaç ilimizdeki gibi, zincir haline gelen bu organizasyonlara Amasya'da eklenir inşallah. Darısı 2., 3. Amasya Organizasyonlarına...

yapılan yorumlar beni duygulandırdı..allah razı olsun özlem ve ekibinden..

sevgili özlemcimmmm bende düşünüyordum nasıl çıkacaksın işin içinden diye ama tekkelimeyle herşey dört dörtlükdü btane eksik yokdu iyiki gelmişimmmmm iyili doğdun yerleri görmüşümmm harika biyer doğaa yeşillik içiçe emeği geçenn sevgili icra müdürümüz abimize tşkederim çok keyifli birini tanıdıkk içden sıcak birine tanışmamıza vesile oldu abimizede çok tşkler ilgisialakası sevgisinden dolayı sevgili serpilimize çok tşkler ederizzz ilgisine alakasınaaa sevgisine gardaşım dursununda hakkını yemeyek çok tşkler dursunum frakanslarımız birmişşş sende kendimi buluyorumm amasyaya bitane dursun ankarayada bitane serkan yeter ikinciyi kaldırmaz :D
çok keyif aldımmmmmm eğlendim harikaydııııııı süperdiiiiii tşkler özlemimmm tekrardannnn allah basımızdan eksik etmesinnnnn seniiii..

SÖZLERİME BAŞLAMADAN ÖNCE ALLAHIN SELAMI ÖZERİNİZE OLSUN.
Gönül ne kahve ister ne kahvehane gönül muhabbet ister kahve bahane Yani arkadaşlık birlik beraberlik deyilmi önemli olan bu güzelligide amasyada bizlere sunan özlem arkadaşımaza nekadar teşekür etset yetmez bir vefa borcu bir minnettarlıktır bu.Birde şu cümleri yazmadan geçemiyeceyim bir buluşma başlıgı açıldıgında isim yazdırıyorlar son 1 haftaya sildiriyorlar birde geleceyiz diye söz veriyor yok maddi sıkıntı yok başka bişey bunları bahane ederken o sözleri söylediniz arkadaşınızın yüzüne bakarken vijdanınızda sızlama olmuyomu o insan koşuşturuyo gelecek diye ve hüsrana uğruyo bu sözlerim kişi yönelik deyildir genel anladam söylüyorum alınacak varsa kendi bilir.AMASYAYA İlkgidişim ama bukadar güzel hoş bir yer oldunu gidince görmek nasip oldu insanları canayakın misafir perver AMASYA valiliğine belediyesine suluova kaymakamlığına ve suluova hangi mahallenin muhtarı bilmiyorum ama muhtarımıza çok teşekür ediyorum engelli arkadaşlarımıza içtenlikle yardım ettigi için ve murat müdürüme nekadar teşürkür etsek azdır bizler için koşuşturdu tebessümle gülümseyerek biz engelli arkadaşlara neşe kattı ALLAH razı olsun kendisinden.İsmi aklıma gelmeyen herkese teşekürediyorum.
ÖZLEM ARKADAŞIMIZA TEKRARDAN TEŞEKÜRLER HERKESİN TEBESSÜMLE DÖNMESİNİ SAĞLADI .(ENGELSİZ BİR DÜNYA İÇİN İLKÖNCE İÇİMİZDEKİ ENGELLERİ KALDIRALIM) SEVGİYLE KALIN (((DİYALİZCİ)))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt