Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

1 ay hava değişimi aldım, durumum iyi değil. Ne yapmalıyım?

Canakan21

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
1 kez hava degisimi aldim 1 ay sonrasında kendi izunimj aldım 6 gün psikolojim çok ağır uyuyamıyorum hic memleketime geldim yarın gata hastanesi gidicem sevk aldım askerlik şubesinden durum ne olur acaba annemle.birlikte gideceğiz muaf olmak istiyorum yapamıyorum

İzin yerine tekrar sevk alıp hastaneye neden gitmediniz?
Göndermediler mi?

Durumun değerlendirilir,hava değişimi verilebilir,elverişsiz kararı da verilebilir,burdan kestirmek olanaksız,doğru olan; senin için faydalı olan, birliğinden sevk ile gitmendi.

Söylediğim gibi,durumun değerlendirilir.yapamayacak durumdaysanız muaf eder gönderirler...
Canakan21

Bana da yardımcı olun nolur hava degisimi aldim 1 ay sonrasında birliğe döndüm sevk verdi komutanlar dokta gittim ilaç tedavisi duzenlicem dedi sonra ben dayanamadım 6 gün kamu izini kullandım evime geldim şimdi askerlik şubesinden tekrar sevk aldım ankara gulhaneye gideceğim sonuç ne olur annemle birlikte durumum çok kötü

Ben psikiyatriden 1 ay hava degisimi aldim sonrasında tekrar gittiğimde hava degisimi veren doktor yoktu başka doktor baktı ilaç vericem kullan geri yetkili birisi ile gel dedi şimdi gidince sonuç ne olur muaf olur muyum

Özelden sorduğunuz soruya buradan cevap versek bir sakıncası olmaz sanırım,

Bana söylediğiniz özel durumu hekime söyleyin,yada söylediğini düşünüyorum,
2 ay hava değişi almışsınız, muafiyet verilecektir...
Canakan21

[SIZE=3]Komutanın cevabı şöyledir. Selametle.
2-3 defa hava değişimi aldığı zaman genellikle çürük raporu veriyorlar. Hava değişimini genellikle ++uyum bozukluğu++ tanısından veriyorlar. 2-3 kere 30 günlük hava değişimi alıp da sonrasında çürük alan çok kişi gördüm, duydum. [/SIZE]

2 ay hava degisimi aldim yardım edin

2 ay hava değişimi aldım psikiyatriden yarın yeniden hastaneye sevk aldim sizce muaf olur muyum dayanamiyorum

Üst Alt