Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

1 yıllık rapora rağmen vergi indirimi sürekli verilebilir mi?

Teşekkür ederim @jack72 verdiğiniz bilgiler en azından kafamdaki soru işaretlerini kaldırdı. İyi günler dilerim

eminserin

Kıymetli arkadaşım okadar saglık sisteminde boşluk varki...bende uyku apnesi astım şeker, 2 defa 2 yıllık %46 raporum var bu ay doluyor.3 üncü defa rapor için başvuracağım.hastalıkların hepsi kronik ancak adamlar engelli raporu vermemek için ellerinden geleni yapıyorlar..

senin hastalıklarında psikayatri olduğu için devamlı süreli verirler..verği indirimini sürekli olabilir.ancak diğer haklardan( iski,iett) gibi yararlanman için raporunu sürekli yeniletmen lazım.

Ankilozan spondolit, mitral kapat yetmezliği, hipertansiyon, bipolar bozukluk bu hastalıklardan %68 rapor aldım. Yalnız raporumu 2 yıl süreli verdi hastane. Bipolardan dolayı sanırım. Emeklilik için prim gün sayım ve çalışma yılımı tamamlamış durumdayım. Vergi indirimine başvurursam gelecek netice ne olur fikir verebilecek arkadaş varmı yada bu konuda deneyimi olan.

@Jabberwocky
Rapor tarihin yeni ve E-Nabız da gerekli tanı ve tahlillerin var ise Ankarada %40 ın altına düşmez ve emekli olabilirsin diye düşünüyorum.

ipeksi

Çok teşekkür ederim. Açıkçası ben süreli diye raporum biraz umudumu yitirdim gibi oldu.

Vergi indirimine e devlet üzerinden mi il başvuru yapmam gerekiyor yoksa vergi dairesine mi gitmem gerekiyor

Üst Alt