Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

18 yaşımda yaşadığım iş kazam [O an]

sefactn34

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
18 yaşinda bir tamirhanede çalışiyordum.

28 ocak 2014 akşam saat 5-6 gibi kiş günüydü.

Bir aracin altina yatmiş çalışıyordum yanimda bulunan ustam abim, bana hava soğuk git motor odasinda isin oraları toparla yalandan biri birşey demesin dedi.Bende gittim oturdm basladm toparlamaya zaten canimda sıkkin sevdigim kiz ile tartışmisim ve o benimle daha çok ilgilensin diye birsey olsa da ilgilensi dedim içimden.

Aklimda kendime birşey yapmak kesinlikle yoktu.Ortaliği toparlarken iki tane çekiç aldim elime can sıkintisi ile birbirine vurdum.Oda geri tepti ( iki çekiç birbirine asla vurulmazmiş patlarmiş sonradan ögrendim) 1 vurdum 2 vurdum ve üçüncüsunde sol tarafm karardi ve ince bir çınlama sesi elime kan damladi Allahim hayir dedim çiktim bagirdim gözum abi yetişin diye.Tuvalete gittm aynada gözüme baktm korkunc parçalanmişti.

Herkes geldi herkes agzi açik bana bakmaya devam etti. Ondan sonra hayatim çok değişti insanlari tanidim hayati tanidim.
Ve şu an bu kaza olali 4 yıl geçti 6 yillik sevgilm ile ise dün ayrıldım evleneceğim yuva kuracagim kadin ile.Yeni hedefim doğru zaman geldiğinde herşeyimi bana tek ait olan motoru mu alip yeni bir hayat kuracaÄ£ım.Not: Tükendim..

Gecmış olsun kardeş ama bu iş kazası sınıfına gırmez kı

wolf_likes giriyo kardesm tazminat bile aldm
Ise saat 08.00 da basla 08.01 de intihar et orda is yeri sorumlu

Teşekkür ederim

Tükenmek olarak bakma hiç bir şeye. Senin için yeni bir hayat başlıyor. Evet belki bir şeyleri kaybetmişsin ki emin ol burda kimler neleri kaybetmiş ama hayat devam ediyor. İnadına yeniden başlamalısın. Yaşın çok genç asla pes etme ve dilerim hayallerine bir gün kavuşursun. Çok geçmiş olsun.

4 senede atlatamadm. 22 yasina geldim ve acilarm tekrar eskisi gibi olmaya başladi

Geçmiş olsun...

Kız için ise hiç üzülme daha ilerde olacağına şimdiden olmuş

Çok geçmiş olsun öncelikle. Unutma ki kaybettiğinde değil vazgeçtiğinde yenilirsin. Yeni hayatının çok güzel olması dileğiyle.

Üst Alt