Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2005 yılındaki ölümlü trafik kazası için tazminat vb. bir ödeme alınabilir mi?

HaKaN__54

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar 2005 yılında geçirdiğimiz bi kaza sonucu babamı kaybettim bu konuyla alakalı bi fon ödemesi var mı? bilgisi olanların cvp vermelerini irca ediyorum tşk ederim.

evet bu gibi durumlarda sigorta güvence hesabı vardır.yaralanma ve ölüm durumlarında tazminat öder.ama sizin bir hayli zaman geçirdiğinizi gördüm.isterseniz telefon numaralarını vereyim oradan bilgi alın. çağrı merkezi 0212 3244500 birde santral numarası var 0212 4295805 -4295807 buralardan bilgi alabilirsiniz geçmiş olsun başınız sağolun

2 yil zamanasimi suresi vardir bu davalarda

güvence hesabı her türlü kazada ödeme yapmaz belli risklerin oluşumu sonucunda ödeme yapar örnegin: aracın sigortasının olmaması gb ... buna benzer veya daha degısık bır suru kuralı var guvence hesabının burda kı babasını kaybeden arkadasa sunu soyleyebılırım kaza durumunu,babanızın olmeden oncekı durumu ,varıs leri gb bır suru konuyu barındıran sigorta mevzuatından tazmınat alabılme / alamama durumları onusunda sızın bıze verecegınız bılgıler dogrultusunda net ve dogru bır sekılde almınızı saglarız ayrıca 2yıllık zamanasımı suresı herharkulada 10 yıllık zaman asımı pozısyonunuda aldıgı oluyor. kaza ile bılgı ulasırsa daha net bılgı almanızı saglarım

Üst Alt