Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2010 4. Dönem 2022 Maaşları ödeme tarihleri ve tutarı..?

niye zam dediğin sabit kalır çocuk oyuncağı gibi bi indirip bir çıkartıyolar nasıl iş anlamadım :)

Sayın mc-trazy zam aynen duruyor geri almadılar. Yalnız zam Temmuz ayında geldiği için bizlerde Eylül de aylığımızı aldığımızdan arada iki aylık bir zam farkı oluyor. Şimdi o fark olmadığı için eksik aldık. Bu fark zam yapılan her ayda oluyor. Örneğin Mart 2011 de zam ve fark alacağız. Haziran 2011 de yine düşüş olacak.

ewet arkadaşlar 2011 de 1 ci dönem tahmini 960 tl kadar olacak 2 dönemde yani haziranda 935 tl olacak.
2 yıldır bu şekilde devam ediyo. haaaa niye böle ödüyolar diyecek olursanız?:confused: kafalar karışsın vatandaş düşünsün düşün düşün :Dişin. millet bu 20 tl eksik diye ptt görevlisi ile tartışsın, burda olan garibim ptt memuruna oluyor GÜNAH KEÇİSİ. :p:eek:

Konu dışı;
Memur Maaşlarına, sendikal haklara göre 6ayda bir zam geliyor. 2022 maaşları da memur maaşlarına endeksli ve de 3 ayda bir alındığından, her yılın 1.-3. dönemlerinde zamlı maaş + 3 aylık zam farklarıyla, her yılın 2.-4. sadece zamlı maaş verilmektedir. Bu yüzden aşırı oynuyormuş gibi hissediyoruz.
Örn. Memur maaşları 2011 için %4+%4(ilk 6 ay ve ikinci 6ay için) zamlansın, %75 oranındaki bir engellinin 2010 yılındaki 2022 maaşı 907 TL iken;
2011 Mart maaşı: 907TL+36.3TL(zam)+36.3TL(ilk 3 aylık zam farkı) = 979.6 TL
2011 Haziran maaşı : 943TL
2011 Eylül maaşı : 943TL+37.7TL(zam)+37.7TL(üçüncü 3 aylık zam farkı)= 1018.4TL
2011 Aralık maaşı: 980.7TL olur.
Zam olmassa, maaşların enflasyon yüzünden reel alım gücü erir, para pul oldu deriz:D

diyelim pazartesi günü maaşını alacak kişi cuma günü gitse alamaz mı?

ltfen cvp atın

arkadaslar benım dogum tarıhım 1984 2022 maasımı tam olara ne zaman alacagım

pisipisi;

yarın cuma günü

pttt bizim ayagımızza neden gelmiyor bizi negatif mi? ayırıyorlar ... :mad:

ptt yaktı beni yaktı! benim maşım pazartesi kız kardeşiminkisi salı günü olmasına ragmen(ben 80 kardeşim 81 dogumlu) perşembe mesai bitti getirmediler hala. 400 tl kredi kartı son ödeme ayın 8 idi ödenmedi 2 günlük geceikme fazi 25 tl. :mad::mad:
üstüne birde kurbanbayramında kestigimiz koçun parasının 300 tl si kalmıştı kuzenim de köyden kurban parasına gelmiş sabahleyin, dedim kuzen şimdi git akşam 5 de gel paranı al dedim.:confused: rezillik kepazelik böle olmaz ya. günah bize. ptt nin nenesini eşşek kuvalıya

907.20 tl aldım rapor oranı %80

Üst Alt