Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2011 mart ayı 2022 1. dönem maaşı alan iller ve tutarları..?

dayicim

Üye
Konular
27
Reaksiyonlar
0
2022 1. dönem mart ayı maaşı alan iller ve tutarlarını yazarsanız seviniriz arkadaşlar..
herkese hayırlı uğurlu olsun.

DOĞUM YILININ SON RAKAMLARINA GÖRE

SON RAKAMI … OLANLAR HER DÖNEMİN
0 ve 5 5.günü
1 ve 6 6. günü
2 ve 7 7. günü
3 ve 8 8. günü
4 ve 9 9. günü

Şeklinde ödeme takvimi hazırlanmış olup, bu ödeme günlerinin resmi tatile denk gelmesi durumunda tatili izleyen mesai günü ödeme yapılacaktır.

yanılmıyorsam bazen gün akaması oluyor ben aralıkta ayın 7 sinde aldım doğum tarihimin sonu 5 olmasına rağmen bakalım bu ay kaçında alırız.

doğum tarihiniz 5 ise ayın 5 inde alırsınız eğer hafta sonuna denk gelirse 6 ya da 7 de alırsınız saygılar.

Doğum tarihinin son rakamı 0 ve 5 olanların maaşlarını alacağı gün Cumartesi gününe denk geldiği için, bu dönemki maaş günleri şu şekilde olacaktır

Doğum Tarihinin Son Rakamına Göre;

0 ve 5 olanlar 7 Mart Pazartesi
1 ve 6 olanlar 8 Mart Salı
2 ve 7 olanlar 9 Mart Çarşamba
3 ve 8 olanlar 10 Mart Perşembe
4 ve 9 olanlar 11 Mart Cuma

umay344 benım rapor 90 üzeri , kım dedı 975 lira olacagını , herhangıbır evrakla basvurmamızmı gerekıyor yoksa onlar otomatıkmı yukseltecek , neye dayanarak yapmıslar bu zammı bıraz acıklarmısın. dayıcım kardeş bu dogum tarıhı meselesı yenımı ortaya cıktı , artık boyle yatacagı kesınmı , eger dedıgın dogruysa süper bı uygulama....

umay344;

sağolasın umar kardeşim demek alo 170'den maaşların miktarının nasıl olacağı öğrenenilebiliyormuş. Teşekkürler.

%70-%100 rapor oranı olanlar 975 TL alacaklar. Benim tahminimden de fazla çıktı. Ki şahsen ben 960 TL alacaz sanmıştım. Herkese hayırlı olsun...

güzel haber inş doğrudur

arkadaşlar 0 ve 5 olanlar 7 Mart Pazartesi bugün alacaklar bakalım ne kadar verilecek %39 - 69 %69 - 99 ... 2022 ilk dönem maaş alan arkadaşlar rapor derecenizi ve ne kadar aldığınzı yazarsanız herkes bilgilenmiş olucaktır tşkler saygılar. herkese hayırlı olsun.

özürlülük maaşı alanara hayırlı olsun. HÜKÜMETİMİZ VAR OLSUN, MİLLETİMİZ SAĞ OLSUN.

dayicim;
evet merakla bekliyoruz

bu gün 2022 maaşını alan oldumu

bugün 2022 mart 2011 aylıgını alan oldumu kaç lira oldugunu yazan olursa sevinirim.

%45 69 arası olanlar 600 tl maas alacaklar bügün tel actım ögrendim

yine mi kesmşler millet yeni yılda zam alır bizdende kesilir bu nasıl iş yaa

bugün alan arkadaşlar yazın lütfen merakla bekliyoruz :(

maas alan kımse yokmu bugun yaw:) yoksa cok buyuk mevlalar alındıda sıteye gırmeye tenezul etmıyorlar mı:):):)

galibası mı var arkadsım baksana kesın oyle:):) ama yarın sabah ınsallh ben aldıgım zman yazarım m etmeyın :)

özlem aynen bizde yarın alcaz kardeşiminkini bende yazarım :)) tşk iyi akşamlar.

mevlam cevap vermeyene buyuk meblağ vermesin:D ameline + versin.

:(:(:(:(:(

Malesef bugün almaya gittiğimde kötü bir süprizle karşılaştım aylığımı durdurmuşlar yoksa yazardım büyük bir keyifle arkadaşlar...:(

ADIYAMAN 2022 maaşı yatmıştır. doğum tarihi : 06
rapor derecesi % 74 - 18 yaş altı
aldığımız tutar : 649.72 tL
SayqıLaR. :cool:

Üst Alt