Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 ilk aylık ödeme 14 ekim, ama parayı nasıl çekeceğimi bilmiyorum..? [Soru]

selenemre

Yeni Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
0
2022 özürlü maaşı için 27 aralık 2008 de başvurmuştum. evrak takip sitesinde 14 ekim 2008 ilk aylık ödeme yazıyor. bilgi edinmeye sordum maaşınız ziraat bankasına yatmıştır, diyor. ama ödeme emri kağıdı gelmedi...
daha ne zaman elime ulaşır, çok bekler miyim? tahmini olarak ne kadar toplu para alırım? evrak takipte "emekli nevi muhtaç, durumu aktif" yazıyor.
tanıtım kartı kalktığına göre ne bekliyorum? bana yardımcı olur musunuz?

Dönem maaşınızı TC kimlik numaranızla birlikte PTT'ye gidip çekeceksiniz. Toplu para için ise adresinize bir evrak gelecek. O evrakla birlikte, evrakta belirtilen bankaya gidip toplu parayı alacaksınız.

bilgi

merhaba bülent bey cevabınız için teşekkür ederim dönem maaşı için pttye sordum para yatmamış ziraat bankasınada yatmamış ne yapmalıyım 1 ay oldu tanıtım kartıda kalktığına göre ne bekliyorum

2022

2022 özürlü maaşı için 27 aralık 2008 başvurdum evrak takipte bunlar yazıyor ne kadar alırım

• SAĞLIK KURULU İŞLEMLERİ
    22 01 2008 TARİHİNDE SAĞLIK KURULUNA GÖNDERİLDİ
    25/02/2008 Yeni Rapor istedi
    04/03/2008 TARİHİNDE 17389KARAR NOSU İLE

ÖDEME DURUMU
    14/10/2008 TARİHİNDE İLK AYLIK ÖDEME.

YAZIŞMA VE EVRAK İŞLEMLERİ
    13.03.2008 TARİHİNDE HASTAHANEYE ARA KARAR YAZISI YAZILDI.

TAHSİS EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 04/06/2008

2022

bülent bey bilgi edinmeden şu cevap geldi13.11.2008
Konu : 10.11.2008 Tarih ve 111706 numaralı başvurunuz

Soru : MERHABA 2022 ÖZÜRLÜ MAAŞ İÇİN BAŞVURMUŞTUM MAAŞ BAŞVURUM KABUL EDİLMİŞ EVRAKLAR NE ZAMAN ADRESİME ULAŞIR TOPLU PARAMI NE ZAMAN ÇEKEBİLİRİM EVRAKLAR ADRESİME GÖNDERİLDİMİ NE KADAR SÜREDE ELİME ULAŞIR EVRAK TAKİP SİTESİNDE TANITIM KARTININ ALTINDA BİRŞEY YAZMIYOR TANITIM KARTI GÖNDERİLCEKMİ İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM

Cevap : Kurumumuza Bilgi Edinme Hakkı Kanunu kapsamında yapmış olduğunuz başvuruya ilgili birim tarafından verilen e-posta cevabı aşağıda sunulmuştur.
2022 Sayılı yasa uyarınca aylığınız bağlanarak Ziraat Bankasına gönderilmiştir. Ödeme emri ve bilgi mektubu adresinize intikalinde Bankaya müracaatınızda tarafınıza ödenecektir
Bilgilerinizi rica ederiz.

2022 maaşları Mart, Haziran, Eylül ve Aralık aylarında olmak üzere üç ayda bir ödenir. Yani dönem maaşını şimdi değil, Aralık ayında alacaksın.

Toplu para için de tanıtım kartı değil, başka bir evrak gelecek. Onunla birlikte bankadan alacaksınız parayı. Bugünlerde gelir evrak.

Not: bu başlığa yanıt yazmak için "yeni başlık"a değil, "cevap yaz"a tıkla. Böylece mesajın bu balığın altına eklenir...

maaşınızı aralık ayında kimliginizle öngörülen günde postaneden alabilirsiniz.
toplu para aslında tc kimlik numaranız ile ziraat bankası şubesinde ödenmesi gerekir ama ödeme emri size halen ulaşmamış ödeme emrini beklemelisiniz tanıtım kartı zaten kaldırıldı.
normalde ödeme emri olmaksızın tc kimlik numaranız ile verilebilir ancak hesaba daha para havle edilmemiş olabilir siz ödeme emrini beklerken arada bi ziraar bankasına gidip sorunuz.

2022 muhtaç maaşı ne kadar alrım

merhaba 2022 özürlü maaşına 27 aralık 2008 başvurdum 14 ekim 2008 ilk aylık ödeme yazıyor toplu ve maaş olarak ne kadar alırım nevi muhtaç durumu aktif bu aralık ayında maaşımı alacakmıyım

mal müdürlügüne başvurdugunuz tarihi kurumun raporu kaç oranlar arasında kabul ettigini ilk aylık ödemeyi yazarsanız yardımcı oluruz.

bilgi

mehmet bey 27 aralık 2008 de başvurdum hastaneden rapor yüzde 53 verdiler

1300-1400 lira arasında alırsınız bu toplu para..
haricen aralık mart haziran eylül aylarında da 540 lira maaşlar alırsınız..
evrak takip sitesinde anladıgım kadarıyla kabul edilen rapor oranınız %40 ile %69 arası kabul görmüştür..

2022 ilk aylık ödeme

merhaba 2022 özürlü maaşım içinbugün bankaya gittim yine yatırmamışlar 14 ekim 2008 ilk aylık ödeme yazıyor 1 ay oldu daha bekliyorum bari araalık maaşını alsam daha ne bekliyorum tanıtım kartları kalktığına göre moralim çok bozuk

arkadaşlar elinize ödeme emri geçtikten sonra bankaya gittiginizde hesap ta para yoksa. bir süre bekleyin. ilk ödeme tarihinden 45 ila 2 ay arasında yatıyor. elinize ödeme emri gelmesede tc no ile bankadan alabilir siniz. ama 45 ila 2 ay sabredeceksiniz.

2022 İLK AYLIK ÖDEME CEVABI GELDİ

MERHABA ARKDAŞLAR 2022 MAAŞ İÇİN BİLGİ EDİNMEYE YAZDIĞIMIN CEVABI GELMİŞTİR : MERHABA 2022 ÖZÜRLÜ MAAŞIM BAĞLANDI ÖDEME EMRİ MEKTUBU NE ZAMAN ADRESİME İNTİKAL EDER ARALIK AYINDA MAAŞIMI ALACAKMIYIM İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM

• Cevap : Kurumumuza Bilgi Edinme Hakkı Kanunu kapsamında yapmış olduğunuz başvuruya ilgili birim tarafından verilen e-posta cevabı aşağıda sunulmuştur.

[list:abbc456d13] 2022 SAYILI YASA UYARINCA AYLIĞINIZ BAĞLANARAK ZİRAAT BANKASINA GÖNDERİLMİŞTİR. ÖDEME EMRİ BİLGİ MEKTUBU ADRESİNİZE İNTİKALİNDE BANKAYA MÜRACAATINIZDA TARAFINIZA ÖDENECEKTİR.
Bilgilerinizi rica ederiz. [/list:u:abbc456d13]YARIN BANKAYA SİCİL NUMARAMLA GİTCEM İHŞALLAH ALIRIM PARAYI 14 EKİM 2008 İLK AYLIK ÖDEME YAZIYOR 35 GÜN OLDU DAHA GELMEDİ ACABA ARALIK MAAŞIMI ALCAM MI

Aralık maaşını sorunsuzca alırsın.
Toplu parayı da evrak eline ulaşmamış da olsa almayı dene bence..

2022 maaşım yine bankaya yatmamış ne yapmalıyım

arkadaşlar bugün bankaya evrak takipteki sicil numaramla gittim yatırmamışlar parayı beklicez bakalım 35 gün oldu daha yatmamış ne yapmalıyım beklemekten başka çare yok ödeme emri bankaya geçmi ulaşıyor

arkadaşlar ben toplu parayı bugün aldım.
evrak takipden ögrendikten sonra bir ay geçti, ziraat bankasına varıyom, hesap yok diyorlar. elime ödeme emri de gelmedi.
özel işlemden sicil numarası ile çektim biriken parayı
sizlercde özel işlemden arayın
Ayrıca PTT'den Aralık ayı dönem maaşını da alabileceksin diye düşünüyorum

bu özel işlemden çektim parayı, bu özel işlem nedir acaba ?

blueboyfe ozel işlemden nezaman cektın parayı bende 1 aydır beklıyorum hala ses seda yok senındemı 1 ay surdu paranın gelnmesi

:) yok şeytan ben 1 yıldır haber beklıyorum daha, bu özel işlem nedir birisi yazmış bende onu sordum :)

BEN ARALIK MAAŞIMI ALACAKMIYIM

ARKADAŞLAR MERHABA BENİM EVRAK TAKİP SİTESİNDE 14 EKİM 2008 İLK AYLIK ÖDEME DENDİ ÖDEME EMRİ KAĞIDI ELİME GELMEDİ ÖDEME EMRİ KAĞIDI GELMEZSE BEN ARALIK MAAŞIMI ALACAKMIYIM BAYRAM DOLAYISIYLA MAAŞLAR ERKEN VERİRCEK DİYE DUYDUM BENİM DOĞUM TARİHİM 1980 BEN NEZAMAN ALIRIM

kardeş aralık maaşını alırsın. ödeme emri için biraz bekle ilk öedeme yazdıktan 2 hata sonra geliyor

bu ozel işlem ziraat bNKASININ OZEL İŞLEM BANKASI ORDA SADECE EMEKLİ MAAŞLARI VERILIYO YADA EMEKLİ İŞLEMLERİ YAPILIYO AYRI BİR ŞÜBE HER İLDE VARDIR CUNKU HER İLDE VAR BU NUN ŞUBESİ

slm ilk aylık ödeme 26/11/2008 yazıyor acaba aralık dönem maaşını alabilirmiyim

2022 ARALIK MAAŞIMI ALACAKMIYIM

BÜLENT BEY MERHABA NASILSINIZ BENİM ÖDEME EMRİ DAHA GELMEDİ ARALIK MAAŞIMI ALABİLCEMMİ 80 DOĞUMLUYUM MAAŞLAR ERKEN DAĞITILCAK DİYE DUYDUM BENİM SON RAKAMI 0 OLDUĞU İÇİN ÇARŞAMBA GÜNÜ ÖDENİRMİ

ÖDEME EMRİ GELMEDİ ACABA ARLIK MAAŞIMI ALIRMIYIM

ARKADAŞLAR MERHABA HALEN 40 GÜNDEN BERİ ÖDEME EMRİ KAĞIDINI BEKLİYORUM DOĞUM TARİHİMİN SON RAKAMI 0 ÇARŞAMBA GÜNÜ MAAŞI VERİRLERMİ ACABA BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ EVRAK TAKİP SİTESİNDE BUNLAR YAZIYOR İŞLERİM BİTTİMİ ACABA

• EMEKLİ NEVİ MUHTAÇ
    DURUMU AKTİF

22 01 2008 TARİHİNDE SAĞLIK KURULUNA GÖNDERİLDİ
    25/02/2008 Yeni Rapor istedi
    04/03/2008 TARİHİNDE 17389 KARAR NOSU İLE

ÖDEME DURUMU
    14/10/2008 TARİHİNDE İLK AYLIK ÖDEME.

YAZIŞMA VE EVRAK İŞLEMLERİ
    13.03.2008 TARİHİNDE HASTAHANEYE ARA KARAR YAZISI YAZILDI.

TAHSİS EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 04/06/2008

belirlenen günde aralık maaşınızı alabilirsiniz ama toplu para için ödeme emrini beklemeniz gerekir ancak maaş için bişey beklemeniz gerekmiyor 3 ile 5 arası belirlenen günde postaneden maaş alabilirsiniz..

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM MEHMET BEY İÇİM RAHATLADI ARALIK MAAŞIMI ALIYIMDA TOPLU PARAYI BAYRAMDAN SONRA ALIRIM SAĞLICAKLA KAL ARKADAŞIM

2022 TOPLU PARA NE KADAR ALIRIM

MERHABA ARKADAŞLAR,

785 YTL ARALIK MAAŞIMI ALDIM

27 ARALIK 2007 YILINDA BAŞVURDUM. ÖDEME EMRİ GELİNCE TOPLU PARA NE KADAR ALIRIM? ANCAK ORANIM YAZMIYOR MAAŞ ALDIĞIMA GÖRE BÜTÜN İŞLEMLERİM BİTMİŞ GÖZÜKÜYOR DEĞİL Mİ

Üst Alt