Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 ilk aylık ödeme 14 ekim, ama parayı nasıl çekeceğimi bilmiyorum..? [Soru]

yahu okudum okudum okudum, hadi 1. sini klavye hatasıdır dedim 2. klavye hattasıdır dedim 3 insanlık hali dalgınlıktandır dedim ama 4 defa bi insan 27 aralık 2008 de başvurdum diye yanlışlıla yazar mı dikkatimi çekti, :) daha çok var 27 aralık 2008 e :) .. sadece dikkatimi çekti , neyse son mesajda düzeltmişsiniz. acaba evraklarında mı tarih hatası var diye düşündüm bir an :)

hayırlı olsun işiniz bitmiş maaşı almışsınız yani maaşa artık baglanmışsınız toplu para bayramda sonra gelir yaklaşık 2350-2500 arası toplu para alırsınız...bu arada raporunuz %70-%100 arası kabul edilmiş..

zam memurların zam aldıgında katsayıya göre hesaplanıp veriliyor şuanda bi zam söz konusu degil ve bu maaşta zaten kesinti söz konusu oldu.

raporu düşük olanlardan 16 lira raporu yüksek olanlardan 23 lira ama nedenini şimdilik bilmiyorum ykın zamanda nedenini ögrenip aktaracagım.

Üst Alt