Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 Maaşı 2011 Aralık 4. Dönem Maaş Tutarları ve Tarihleri

arkadaşlar maaşını ptt kart ile çekenler varsa belirtsin.bir sorun çıkıp çıkmadığını bilelim

Arkadaşlar maaşlarını ptt kartla çeken varmı ptt karta yatırılıyormuş bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim bana bugün ptt maaşını ptt kartla alacaksın dediler o yüzden

iyi günler %40- %69 657 tl aldık herkese hayırlı olsun. SayqıLaR :cool:

peki maaşlarını ptt kartla çekebilen varmı arkadaşlara sordum eskisi gibi kimlikle ödendiği ni söylemektedirler.maaş kartıyla çekebilen varsa yazsın?

evet 2022 maaşı alıyorum bende 1seneden fazla oldu doğum tarim 1986 ama hiç ayın 6sında almadım yatmamış oluyor 8inde yatıyor ptt görevlisi 2gün işliyo mu yoksa para mı :p ayrıca % 70 ve üzeri olan maaş ödeneğinden çok daha fazla aldım ben 9.ayda maaşımı bakalım bu ay ne kadar yatacak aldığım tutarı yazacağım

Ben cuma günü alıyorum o gün denerim PTT Kartımı.
Ayrıca görevliye sorsaydınız PTT Kartlara maaş yatacak mı ne zaman başlayacak gibi.
Ben gidince soracağım.

Mesut tok. Ben bir kaç dönem maşımı alamadım maaşlar geri gitti bidahada alamadım bence zamanında al çünkü sonradan yatırılmıyor hesabımıza

eğer gidecek durumunuz yoksa kapıda ödeme imkanı var bir dilekçe yazıosunuz ptt mdüürlüğüne. neden bekletiyorsunuz paranızı. devlette haklı bu konuda madem ihtiyacın yok almıosun parayı benden günah gitti geri alıyorum der

bugğn ptt kart ile ptt gişesinden 981 TL verdiler. Atm'den çekmedik postanenin içinden çektik. Yukarda bir arkadaş 986.75 tl aldığını söylüyor 5.75 tl az verdiler. Acaba kalan miktarı ptt kartta mı bıraktılar acaba?

az önce bende ptt kart ile çektim 980 lira neden kesiyolar anlamadım 6 lira zarara girdik :D

ATM'den mi çektiniz?

Kart aktif olduğunda - 5 Lira geçiyor hesabınıza daha sonra kart iadesinde geri alınabilir bir para kart gelince açıklamasında yazıyordu ondan eksiktir.

evet arkadaslar bende bugun aldım pttkart ile ama atmden degil pos cihazından atmlerde ki eksikliklerden dolayı atmden cekemiyoruz pos cihazından cekebiliyoruz bendende 5.50 kestiler sanırım bu kart ücreti

merhaba arkadaşlar..
benim doğum tarihim 1985 fakat 3 gündür ptt'nin kapısından maaşınız yatmadı gerekçesiyle geri dönüyorum..
3 yıldır 2022 maaş alıyorum ve maaşın kesilmesini gerektirecek herhangibir değişiklik olmadı hayatımda...acaba başka bi sorun olabilir mi ?

şimdiden teşekkürler

herkeze selam 2022 maaşımı ptt şubesinden bugün aldım %70 üzeri 986 tl ptt kart göndermiş fakat açtırmadım

doğum tarihi 1984 olanlar bugün alabilirmi

@azizkanmaz;

doğum tarihinin son rakamı 4-9 olanlar yarın Cuma günü alacaklar.
Bugün ise 3-8 olanlar alıyor..

986 t aldım bu gün ama ptt karta geçmemişler parayı postaneden aldım

Merhaba az önce aldmı maaşımı.
ATM'den PTT Kart ile.

PTT Kartımı daha önce yolum üzerindeki Akbank ATM'sinde denemiştim.
Hesapta -5 Lira olduğu için bakiye sorgulama ekranında hesabınızda yeterince bakiye bulunmadığından sorgulama yapılamaz diyordu.

Bugün bir deneyeyim yine dedim ve yine Akbank ATM'sinden baktım param yatmıştı.
Hesaptaki -5 + 657 = 652 lira gözüküyordu hesapta bu işlem için Akbank 0.22 Lira kesti (Sadece Bakiye sorgulama için)
0.22 lirasında değilim öğrendim ve size aktardım epey bir insan bilmiş olur bu sayede.

ptt karta geçtim 6.75 tl az almış oldum. 980 tl.

Üst Alt