Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 maaşına başvurdum. Evrak işleme alındı görünüyor. Bundan sonraki aşama nedir?

ya benim anlamadığım bir konu var.cevabı veya nedeni konusunda tatminde olmuş değilim.27.05.2009 ilk aylık ödeme diyor.hadi toplu para bankaya daha yatmamış bunuda anladım...ama ben 03.10.1977 doğumluyum.son rakam 7...ayın 7si pazara denk geldi 8 inde postaneye gittim.para gözükmüyor dendi.ankara yı aradım ilk maaşımı eylül de çekeceğimi söylediler.niye?neden?niçin? bu döneme ait maaşı haketmiyor muyum ben?sayın salih_turkan'ın kızına ne güzel perşemde günü gel demişler.aynı anda bağlanmıştı maaşlarımız...bu olay bana garip geldi....

ablacım benımde posatnedkı memur bılgısayara bakmadan doğum tarıhıme gore gun verdı bakalım yarın kesın bellı olcak benımde ama bencede bu ay almamaız gerekır dıye duşunuyorum bana ankaradanda soylenen dun gıdıp buaykı maaşını cekebılırsın dendı senınde bu ay maaş cekmen gerekır dıye duşunuyorum devlet ışlerı bılemem sen bır daha gıt bence postaneye gunler değışmış orda gozukmuyordur benım fıkrım bu

thedenizfeneri;

Haziran maasinizi almaniz lazim dogum tarigine gore son rakami 7 olanlarin maasi sali gunune denk geliyor,yani ayin 9`una..siz birgun once ayin 8 inde gitmissiniz.. postane`ye gidin maasinizin yatmis olmasi lazim mutlaka.Saygilar

umut bey cevap için teşekkür ederim.inşallah dediğiniz gibidir.kendim değilde bu sefer nüfus cüzdanımı kardeşime vererek gebze ptt ye sorması için yolladım.ben dışarı yani o kadar uzun mesafeli yollara gidemiyorum...inşallah gebze ptt den olumlu cevap alırım...saygılar

thedeniz feneri kardeşım ben bugun toplu paramı cektım bankadan ama maaş yokmuş ılk ödemenın ıcınde dedıler yanı eylulde maaş cekcekmışık sana soylenen doğrumuş

sayın salih_turkan toplu paranızı güle güle harcamanızı temenni ederim.ben daha çekemedim.bankaya havale yapılmamış.primsiz ödemeler genel müdürlüğü tarafından salı günü bana telefon yolu ile söylenen cuma günü tekrar aramam olmuştu...kısmet yarına bakalım...dün kardeşim ilk aylık ödeme için gebze ptt şubesine gitti.orada ki görevli vatandaşın dediği perşembe günü çekeceksiniz olmuş.bende işi garantiye almak adına yarın gidecem bakalım ptt şubesine.harbiden çekebilecek miyiz?yoksa eylül'demi?....bu arada gelen bilgi mektubunda aklıma takılan bir iki soru var.cevaplarsanız sevinirim..:

1)ödenecek aylıkların başlangıç ve sonu diye bir başlık var.orada 01.04.09/08.08.09 tarihleri var.bunun anlamı ne?
2)hesaplama tarihi diye bir başlık var.orada da 01.09.09 tarihi var.bu ne?

şimdilik bu kadar saygılar

ablacım aynı tarıhler bendede vardı demekkı hazıran maaşları ıcınde dıye duşundum ben bugun yarın gıdın hem bankaya hemde postaneye ınşalah darısı almayanların başına ben bankaya gıttım kızımın nufusunu verdım yok daha dedı sonra bılgı mektubunu verdım ondan sonra tamam dedı bende anlamadım geldım ankarayı aradım sız hazıran maaşını ılk ödeme ıle aldınız dedı ama yarın sende bır şansını dene ınşalah alırsın

170 i aradım yatmamış hala15 20 gün sonra ara dedi.bankaya gitsem salih_türkan gibi çekebilirmiyim bi de şube merkez farkedermi

thedenizfenerı ve akumsal paranızı cekebıldınızmı merak ettım ınşalah cekebılmışınızdır banada 170den hesba gecmemış dedıler ama banka ödedı bende anlamış değılım ama maaş yokmuş onu alamadım

gitmedim bugün bankya pazartesiye kaldı inş pazartesi verirler...

bugün fiziki imkanlarımı zorlayarak gebze ptt ye gittim.yine hesapta para yok lafını duyaraktan eve geri dönüş yaptım.öğleden sonra(saat 2 civarı)primsiz ödemeler genel müdürlüğü bilgi edinme servisini aradım.oradan öğrendiğim ilk aylık ödememi eylül ayında alacakmışım.bundan sonra toplu paramın bankaya yatıp yatmadığını sordum.orada ki görevlilerin hepsi takılmış plak sürekli her aradığımda aynı şeyi söylüyorlar.toplu paranızın bankaya yatması 10-20 günü bulur.bu lafı bugünde duydum.bu lafa inat saat 16:30 suları bankaya gittim.ve toplu param olan 1.360.95 tl yi çektim....bilginize saygılar

gule gule kullan ablam cok sevındım aynı benım gıbı olmuş senınde hayırlı olsun darısı bekleyenlerın başına olsun

evrak kayıt takibinde sorgulama yaptğım zaman işleme alınmış acaba ankaradan mı işleme alnyor işleme tarihi 27.05.2010 ve ne zaman ankaradan gelir acaba bilen varmı

arkadaşlar ilk toplu paranızda ilk maaşınızıda veriyorlar yani haziran ayının maaşınıa toplu paranızın içinde alıyorsunuz... sonrasındaki maaş aylarında maaşınızı ptt den çekebiliyorsunuz... bende mart ayı maaşımı toplu para içinde aldım şimdi haziranda alacağım ilk maaşını ptt den saygılar...

Üst Alt