Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2024 Ağustos 2022 aylıklarının ödenmesi!?

@Salih 1961,

Demekki başka gelir var geçmiş.yoksa sadece ev var diye kesilmez.başka bir ev olması yada gelir getiren birşey olması lazım

ptt internet bankacılığından 2022 maaşını çekebilen var mı sosyal karttan normal ptt hesabına aktarırken hata veriyor uzun süredir ilk defa böyle bi sorunla karşılaştım

@Kırmızıı,

Hic bir başka gelir değişikliği. Yok ne ev ne araba memur kendi söyledi yeni genelge bu yıl böyle dedi evde bakım alıyorum birde kızımın 2022 den aldığı para

@Kırmızıı,

Valla anlamadım cimere yazcam eyer benim gibi bir evi var diye kesilen varmı 25 yıllık evim biz yaşıyoz kıra geliri yok memur bile şaşırdı

Bencede yazın merak ediyorum sonucu.bir yanlışlık var gibi.sosyal hizmetleri arayıp sorsaydınız kesilme sebebi ne diye.ev sebep olmaması lazım.oturuyorsunuz çünkü gelir için kiraya vermiyormuşsunuz neticede.
@Salih 1961

Yakında gözünün üstünde kaş var diye kesecekler, bahane arıyorlar, edevlete rapor işlemek için tekrar heyete gönderiyorlar sırf oranı düşmek için,, bütün üçkağıt bizim memlekette,, nasıl yapsakta para vermesek derdindeler,, birde avrupaya bak başının üstünde taşıyor engelli halkını

• Beğen
Reaksiyonlar: oxzd
engelli maaşı günüm 7 ağustos idi gece 01:00 de maaş hesabıma
geçti ama limit aşımı olduğu için 5000 lira çekebildim 817 lira
içerde kaldı daha sonra çekeceğim bilginize...

@Kırmızıı bende ziraatten çektim limit aşımı dedi neyseki
sabah kalan 817 lirayı ptt bankamatiğinden çektim
bu arada hayırlı olsun

@oxzd 2022 maaşı engelli ve yaşlı aylığı oluyor neden sordunuz ?

Son düzenleme:
  • Beğen
@oxzd anladım hayırlı günler diliyorum...

@hergele60 bu konuya takılmayalım ben çekemedim hepsini
ama neden bilmiyorum belki teknik bir şeydir hayırlı günler diliyorum...

@Kırmızıı,
BENDE ZİRAAT ATM YE GİTTİM 5 ÇEKTİM 2 . KEZ TAKTIM GÜNLÜK limiti aştınız dedi bugün yine gidecem

@oxzd,
2022 engelli aylığının kanuni adı 2022 sayılı kanun
2022 Sayılı Kanun Nedir? 2022 Sayılı Kanun; "65 Yaşını Doldurmuş Muhtaç Güçsüz ve Kimsesiz Türk Vatandaşlarına Aylık Bağlanması Hakkında Kanun" olarak da adlandırılmaktadır. Kanun, bu kategoriye dahil olan ve engelli, muhtaç Türk vatandaşlarına aylık yardım sağlamayı amaçlayan bir kanundur.

2022 Sayılı Kanun Nedir? 2022 Sayılı Kanun; "65 Yaşını Doldurmuş Muhtaç Güçsüz ve Kimsesiz Türk Vatandaşlarına Aylık Bağlanması Hakkında Kanun" olarak da adlandırılmaktadır. Kanun, bu kategoriye dahil olan ve engelli, muhtaç Türk vatandaşlarına aylık yardım sağlamayı amaçlayan bir kanundur.

@Barda5 arkadaşım şimdi oldu ben maaşın hepsini çekemedim diyorum
millete inandıramıyorum herkes bu konuya takıldı ya... en kötü ihtimal
gece yarısından sonra çek veya postanenin içinden verirlermi bilmiyorum
selamlar sevgiler

evet makinada para yoksa veya limitliyse parçalı çekersin. Ben dün pttmatiği kullandığımda 600 lira verileceğini söyledi. hemen yanındaki ziraatten 5600 çektim. Az bir para kaldı. onu da bugün çekeceğim. Normal bu durum.

Ziraatten tek çekimle 5.800 çektim

Bende 2022 maaşı alabilir miyim ?yüzde 60 süresiz raporum var,yüzde 40 iken gittim sosyal yardımlaşmaya baglamadilar.Banka hesap hareketlerinde çok fazla giriş çıkış olmuş diye.Simdi yeni raporla gitsek yine aynı şekilde mi olacak ?

• Beğen
@samedo99,

tekrar başvur bankada çok para giriş çıkışı varsa demek ki iş yapıyor parası var gibi değerlendirmiş olabilirler

Üst Alt