Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2024 yılında emeklilere verilecek ikramiye tutarı açıklandı

hozgul

Üye
Konular
131
Reaksiyonlar
169
Yılda iki kez verilecek olan emekli ikramiyelerinin her biri için artık 3.000 TL verilecek.

Ooooh, bozdur bozdur harca

2018 yılında asgari ücret net 1.603,12 TL'ymiş. 1000 TL ikramiye verilmişti. Şimdi asgari ücret 17 bin TL, ikramiye 3 bin tl. İlk ikramiye alım gücü ile hesaplansa dahi 10 bin tl'den fazla olmalıydı! Demiyorum ki enflasyon falan filan! Ortalama bir eşitlik bile olsa 10 bin tl ikramiye verilmeliydi emekliye.

seçime yakın ek.zam verir diyenleri alayım şöyle 😁😁😁
20 gün önce söyledim ek zam olmayacak bayram ikramiyesi güncelleme yaparak emeklileri mutlu edecek dedim dedim dedim......
2024 emekliler yılı kutlu butlu hortlu zortlu olsun...

Ramazan bayramı ikramiyesi ödeme tarihi bile ayarlandı😁😁
1 nisan da bayram ikramiyesi ödemeleri başlayacak...

"2024 emekli aylıkları fark zammı ne zaman ödenecek?" konu başlıklı forumda ben de emekli maaşlarına ek bir zam yerine muhtemelen bayram ikramiyesi üzerinde bir oynama yaparlar diye düşünmüştüm ancak, seçim öncesinde olduğumuz için, rakamın biraz daha yüksek olacağını tahmin ediyordum.
Yanılmışım.
Selametle..

Poşet fiyatını artirmadik. Bizim için çok büyük bir başarı diye övünen insanlardan ne bekliyorsunuz ki

E-devlet sisteminde Emekli ikramiyesi ve seyyanen ödeme güncellendi. Ramazan bayram ikramiye 2024 ödendi olarak gözüküyor. Kafanız karışmasın sgk sadece bankalara ödemeyi gönderdi. Ödemeler 2 nisanda başlıyor 5 nisanda bitiyor..

Merhaba. Edevlette, benim sayfamda "emekli ikramiyesi kaydı bulunamadı." diyor. Sizde de öyle mi?

@merbi,
E-devlet şuanda güncel değil. Bayram ikramiye ödemeleri bankalara 2 hafta önce gönderildi. Ödemeler yarın başlıyor. Cuma günü tamamlanacak.

Cevap için teşekkür ederim. Bir sorun olup olmadığını öğrenmek için 170 i aradım. Bana ödememin 29 martta gönderildiğini söylediler.

17'sinde aylık alıyordum. Dün gece 3.000 TL ikramiye hesaba gelmiş.

Şimdi ailecek tatil planları yapıyoruz.

@(ben), valla tatil güzel olurdu ama vaktim yok. gitmek istemediğimden değil. işler yakamı bırakmıyor. para dediğin nedir ki? neye vermiyoruz 100-150 bin. ama mesele o değil. hem bana her yer tatil. insan düşününce nerelere gitmiyor, amannnn! :cool:

@hozgul,
Elinin kiri mi? Abi ne diyor sun yüz bini önüme koysalar sayamam bu güne kadar bir arada görmedim köy yerinde ikiyüz onuda tv de görüyorum tatil her kez için farklı anlam ifade ediyor benim için temiz hava ve sakin her yer 7/24 saat uyurum

@ayDÜNYAvazo,
Benim için her yer köy hayatı, organik yumurta taaze süt tek ekşiğim boyu boyuma huyu huyuma yaşı yaşıma dişi dişime bir eş

Elinin kiri mi? Abi ne diyor sun
Yok kardeşim, nerede o paralarla tatil... bizimkisi laf olsun : ))

Bugün kuzu eti sordum, 820 TL dedi... İki bisküvi alayım dedim hiç olmazsa. Ha et ha bisküvi dedim. : )

Bir ülkede tarım ve hayvancılık bitti ise o ülke ithalata açık duruma gelir ki buda buzun güneş ışığında erdiği gibi gün gelir su olur buhar olur yok olur

@emininceoglu,
Bayram ikramiyesini 4A ve 4C sgk emekliler ödemesi bugün tamamlandı. 4B Bağ-Kur emeklilerde cuma günü alarak tamamlanacak.

Üst Alt