Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2024 yılında yeni limitle aldığınız araçlar?

@fazem16,

Tiggo 8 Pro 7 ileri Otomatik DCT Luxury859.810 TL

Merhaba, engelli fiyat listesinde sadece Luxury araç var. Excellent için ne dememiz gerekiyor.

@DemirKanat,
Excellent artık verilmiyor sanırım çok zor bulmanız. Sıkı bir araştırma ve pazarlık yapabilirdiniz ocak ayında şuan çok zor..

Erken davranmakla çok iyi yapmışsınız. Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız dertsiz kullanın inşallah...

@DemirKanat,
Aminnn Aminnn Rabbim ebeden razı olsun teşekkür ederim.
Sahibinden.comda bir kaç tane var değerlendirebilirsiniz
Ve perşembe cuma günü bayileri tek tek arayıp ciddi alıcı olduğunuzu belirterek şansınızı deneyin varsa bulunduğunuz ilde bayiine direkt gidip görüşün.

Rabbim hayırlı bir şekilde nasip eylesin sizlere de .

Merhaba Değerli Arkadaşlar,
Gruba yeni katıldım. Engelli ötv limiti ile ilgili daha önce bir çabamız oldu mu bilmiyorum.

Sosyal Medyayı kullanarak dikkat çekmeyi başaran ve sonuç alan bir çok insan ve gurup var.

İçiniz de sosyal medyadan anlayan arkadaşlar var mı ?

Sesimizi nerelerde nasıl duyururuz.

Lütfen fikirlerinizi paylaşın.

Teşekkürler. Selamlar...

@DemirKanat,
İyi geceler,2024 model tıggo8 pro excellent ler muafiyet dışı kaldı.ben 8 Şubat ta teslim aldım.

@benm
Teşekkür ederim 2024 model tıggo8 pro excellent ler muafiyet dışı kaldı.alt modeli ni alabilirsiniz inşallah,ben Bursa Gönye Chrey bayisinden aldım temsilcimiz Burak bey.

@Cango,
Rabbim biran evvel alıp kazasız belasız, hayırlı huzurlu mutlu sağlıklı bir şekilde kullanmayı nasip etsin üstadım ☺😉

Süresiz raporum var rapor eski olduğu için vergi dairesi 3 noter tasdikli kopya istemiş yani eski süresiz raporlar geçiyor.
Hazır tiggo pro 7 ve omada 5 ötv muafiyetli veriyorlarken yazılın yoksa zam geldiğinde hiç alamayacaksınız.

Son düzenleme:
Arkadaşlar Merhaba,

Limit dahilimizde olan ve tecrübe ettiğiniz, memnun kaldığınız Hatchback 5 kapı veya B Suv araç marka ve modelleri hakkında tavsiyelerinize ihtiyacım var. Gönlüm Golf'te fakat bulamıyorum. :/

Not - Aparatlı kullanacağım. Dikkat ettiğim tek nokta vitesin elektronik vites olmasıdır. Elektronik viteslere ya kibar bir aparat takılıyor yada takılmıyor bile.

Şimdiden bilgi paylaşımınız için teşekkür ederim.

Üst Alt