Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

29 Ekim günü Ankara BB Başkanı Mansur Yavaş ile buluşuyoruz!

Pluvia

Emektar Üye
Konular
66
Reaksiyonlar
1
sRGEaz.png

@Pluvia Olabilir canım bakarim duruma göre.
Teşekkürler.

sgurkan
Rica ederim cnm

@birader
Sende gelsen:)

Formdan gelsin birileri iyi olur:):)

Etiketleuemediklerimde var herkes gelsin:)

gitsek de kafa dağıtsak pluva ... çok iyi olur ....😌...neden kimse katilmiyo böle buluşmalara....😌

herkes bu buluşmaya gelcek....bu bi emirdir....😹😹

Ne bileyim...duyuruda düğün salonu falan yazınca hep de bayanlar mesaj yazınca çağrışım yaptı her hal :)
Zaten Ankara da olacakmış bana uzak..

gelirim pluva ...katilim daha çok olsa keşke dimi ...😌...hakan 06 gelcek ....hedayelerimizi alcak ....😹

@ Pluvia ben gelmeyi çok isterim ama vize sınavları var o arada gelemeyecegim ama resimlerinizi atarsanız sevinirim.

Pluvia

Canım gelmek icin baktım da gidiş bilet var ama dönüş için bilet bulamadım o yüzden gelemiycem muhtemelen.

Pluvia teşekkür ederim canım.

Gelebilmeyi ,sizlerle tanışmayı isterdim.Ancak görev malum.Üstelik hafta sonu düğünümüz var.il dışından misafirlet olacak birkaç gün.

Çok teşekkür ederim. Fotoğraf paylaşırsanız sevinirim

Nurtan

29ekim pamuk center düğün salonu saat 2de etimesgut

İstasyon cad no244

bana çok yakın ama malesef ankara dışındayım,işlerim biterde dönersem gelirim inşallah:)

hakan06....sen hedayelerimizi düğün salonuna gönder..😹

hediye öyle gönderilmez,bizzat alınır:),alıp elden teslim edecegiz:)aceleniz ne? kar yok yagmur yok,azıcık daha idare edin:)

yeter artık....😹😹sürekli politik cevaplar veriyosun...😌hedayelerimizi teslim et artık....😹...yakında yağışlar geliyo...diesel çizmem yoookkkk....neyle çıkcam ben sokağa....😹😹😹çıplak ayakla mi....😹😹😹

fakirin umuduyla oynama....😹😹😹

politikaya hazırlanıyrum,yakında parti kuracam:)şimdiden alıştırma yapıyorum,ben hava durumunu takip ediyorum,daha kar yagış yok,gelene kadar alırım,şimdilik idare edin yada dışarı fazla çıkmayın:)evde otur ders çalış:)

parti kuruyosan beni de al....😹😹..hedaye alırım sana ....😹😹😹

tamam senide alalım,sende genel başkan yardımcısı ol:)

buluşabildinizmi [FONT=sans-serif]doğaevrim [/FONT]
[FONT=sans-serif][/FONT]
user-offline.png
resimleri merak ettim:)

Üst Alt