Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

30 metre uçurumdan yuvarlanma... [O an]

trakonya06

Yeni Üye
Konular
13
Reaksiyonlar
1
Günlerden Pazartesi Ocak ayının sonları bir çoğunuz yazımı okuyunca ker kelimesinde kızacaksınız olsun halettim.

Evliyim ve bir kızım var, lakin öyle bir aşık olmuştum ki eşimin sıkıldığı derlerimi anlatığım bir dahiliye uzmanı. Birbirimizi deli gibi seviyorduk hayatım da ilk kez bu duyguları yapıyordum. Ben bipolar o borderline ondan sanırım.

Ve Haziran 21 Eşim Dr hanımı öğreniyor ben sersem gibi kızmayın ama iki sevdiğinden de oşdmuştum. Sabaha kadar dolanmışım arabayla sonra bir uçurumun kenarında 30 metreden bıraktım kendimi.

2 Gün sonrayı hatırlıyorum sağ gözüm görmüyordu.Sevdiğim doktor kardeşi ile yoğun bakımı basmış ailem ağlıyor.Eşim sol gözüm gibi bırakmadı belki hiç unutmayacak ama Dr sevdiğim benden intikam için bana dava bile açtı .Suç mailme girdi beni izinsiz telefonumdan izledi,direk iftira göz gitti diye üzülürken içimdeki kalp acısı da hiç gitmedi.

Haketmişim iyi de evli olduğumu biliyordu.

Neyi haketmişim eşim içinse tamam ki o da tartışılır.Hiç kimse başka bir insan için bunu haketmez.Aynı şeyi ben size söylesem .Birşey yapmışsınızdır ondan böylesiniz diye.

Hak etmişsiniz vs demeden önce dinlemek gerek, birilerinin yaşadıklarını yaşamadan yargılamamak şart. Evliyken başka biriyle olmayı onaylamıyorum keşke boşanma vs. durumu olsaydı. Geçmiş olsun bir maceranın sonu olabilecek en kötü şekilde bitmiş.

Çok geçmiş olsun. Allah şifalar ihsan eylesin.İnsan oğlu beşer hata yapar mühim olan gereken tecrübeyi alarak tekrar yapmamaktır. Olan bir kere olmuş mühim olan bundan sonrası çok geçmiş olsun. Allahım beterlerinden muhafaza eylesin.

Abi geçmiş olsun umarım her şey düzelir bundan sonra

İnsan bazen istemediği şeyler yapabiliyor.Bipolar hastasıyım depresif dönemlerimde eşim yanımda olmadı,bu bir savunma değil belki ama bana yakın olunca yaklaştım doktora kızım olmasa boşanırdım teok zamanı diye bekliyordum.

Çok uzağa gitmeden söyleyeyim şuan senin durumunda olmak isteyen( sağlık babında) milyonlar var bir göz senin için büyük ama şansınla atlattığın örneğin (omurilik felci) gibi durumlardan ötürüde çok şanslısınn. Hayat konusunda ise sana vereceğim tek tavsiye inançlı ol dostum eşinede çocuğunada sahil çık

Olay gözün dışarıda olması değil .Ben ailem yanımda olmayınca dışarıda yemek dahi yemeyen bir insanım.Lalin psikoloji dipte olup dert ortağı gibi başlayınca istenmedik sonuçlar oluyor.Lalin bazı arkadaşlar karşındakinin yaşadıklarını yaşamadan onun hakkında karar verilmemesi gerekirken konuşuyor.

Üst Alt