Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

5 Ocak 2019 saat 21:00 itibarı ile sitemizde bakım/yenileme çalışmaları yapılacak

Hala daha düzelmemiş çift mesaj sorunu.Biraz önce bir mesaj yazdım sonra tekrar düzelttim. Bir de alıntı yapmada sorun var. Başkasından alıntı yaptığımızda sadece rumuzu görülüyor, halbuki alıntı mesaj içeriğinin de görülmesi gerekir.Yoksa alıntı havada kalır. Kişinin hangi mesajını alıntı yaptığımız belli olmaz.Türkiyede ki tüm sitelerde/forumlarda nerede ise bu özellik varken burada olmaması sıkıntılı...

Hala daha düzelmemiş çift mesaj sorunu.Biraz önce bir mesaj yazdım sonra tekrar düzelttim. Bir de alıntı yapmada sorun var. Başkasından alıntı yaptığımızda sadece rumuzu görülüyor, halbuki alıntı mesaj içeriğinin de görülmesi gerekir.Yoksa alıntı havada kalır. Kişinin hangi mesajını alıntı yaptığımız belli olmaz.Türkiyede ki tüm sitelerde/forumlarda nerede ise bu özellik varken burada olmaması sıkıntılı...

oyle mi oluyor?

oyle mi oluyor?

fffff

fffff

OturanBoğa
Zaten olmadı ki...
Daha 5 dakika önce başka sayfaya mesaj attım ve yine çift.
Düzenleyince gerekçeyi de özellikle belirtiyorum"çift mesaj" diye ki sorunun devam ettiğini bilin diye.
Aha bu tek çıktı. :)))

double post testini, yapmadan hiç bir şey oldu diyemem! :)

İşyerindeki bilgisayardan deniyorum, sorun yok gibi duruyor...

100mbit internet, Firefox tarayıcı..

Cık! Olmadı... Bu konuya yazarken sorun yok, başka konuya yazarken uyarı veriyor..

Cık! Olmadı... Bu konuya yazarken sorun yok, başka konuya yazarken uyarı veriyor..

OturanBoğa , MeTePe
Benim forumda çeşitli konularda bugün yazdığım mesajlara bakın, hepsinin altında düzenlendiği ve "çift mesaj" şeklinde düzeltme gerekçesi notu var.
Gına geldi bir mesaja iki mesaj işlemi yapmaktan.
Düzeltin artık şunu..!!!

Son düzenleme:
Düzeltin artık şunu..!!!

O değilde bende hiç tutarlılık yok...

Bazı mesajlarım sorunsuz gidiyor, bazıları çift gidiyor, bazılar gidiyor ama uyarı çıkıyor. Sadece gelişmiş modda sorun yok.

Bakalım bu nasıl gidecek?

100mbit internet, Firefox tarayıcı..

hoca havan batmasın he mı 100mb ile giriş yapıom dıo.bizim burda ne fıber ne biber var garıbanın 16 mb normal neti var.firefox guzel tarayıcı helede eklentılerı süper misal reklam engelleyıcı açılan resmı tek tıkla ındırme vs vs ..

OturanBoğa Bülent abi siteye masaüstü görünümlü giriş yaptıgım Zaman hatalı giriş yaptığım yazıyor.Fakat mobil görünümde girdiğimde siteye girebliyorum neden acaba?

OturanBoğa
MeTePe
Şimdi başka başlıklarda da birkaç mesaj yazdım ve sorun düzelmiş görünüyor, hiç birinde çift mesaj ya da uyarı sorunu olmadı.
Kimse olduğu yerden kıpırdamasın, bu şekilde bırakın. :)))

Şimdi başka başlıklarda da birkaç mesaj yazdım ve sorun düzelmiş görünüyor,

Burada bi siftah yapalım, sonra diğer başlıklara da bakarız...

Şimdilik test ettim, onayladım... darısı yeni güncellemelere...

hoca havan batmasın he mı 100mb ile giriş yapıom dıo.

Hızdan mı sorun oluyor diye bakıyorduk... Baktık olmuyor. Oluyorsa da bizi ırgalamıyor.

Firefox candır. Bu da alıntılı mesajdır.

MeTePe
100 mbps fiberi hangi servis sağlayıcıdan alıyorsunuz ?
AKK kalktı fatura durumu ne olacak, Subatta gelecek faturada şok etkisi yaratacak sürpriz bekleyelim mi, bilginiz/fikriniz nedir ?

100 mbps fiberi hangi servis sağlayıcıdan alıyorsunuz ?

Fiber değil, kablonet benimki... Taahütlü olduğu için beni etkilemez. 100mbit internet 250GB AKN, 2 HD kabloTV (sinema kanallı) aboneliği, 100dk sabit telefon 140TL.

Yeni internet alanları fiyat vuracaktır ama söylendiği kadar olacağını pek sanmıyorum.

MeTePe
Benimki 50 mbps 250 GB AKK Superonline fiber.
Ben hiç bir yere kayıtsız şartsız bağlanmayı sevmediğimden daha ucuz olmasına ve yanında bir de tablet hediyesi olmasına rağmen taahhüdü kabul etmeyip daha pahalı fiyattan taahhütsüz almıştım. İşe bak ki taahhüt kıymete bindi. :)))
Yılın son günlerinde müşteri hizmetlerine bulunduğum tarifeye taahhüt verebilir miyim dedim, olmaz dediler. Bu da şerbete tuz katacaklar şüphesine yol açıyor.

Az önce 5dakka önce yazdınız çıktı gene:(

Pluvia

zaten ardı ardına mesaj yazmayı engelleyen sistem var. O bir hata değil.

Forum saati düzeltildi mi ?
Edit; Düzeltilmemiş 3 saat geriden geliyor

hsynnml

Site saatinde sorun yok. Siz yanlış saat dilimi seçmişsiniz. Düzelttim şimdi

Üst Alt