Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

5 Ocakta başvurduğum 2022 maaşı henüz bağlanmadı. Bu normal midir?

tşkler mert kardeşim inş. seninkide bağlanırrr...

evrak takipe giremiyorumm açılmıyorr????sebebini bilen varmı acaba??:confused:

şimdi gördüm msjnı denedim açılıyor verdiğin linkten çok tşkler yardım için...:)

riberyo89 hayırlı olsun

bende geçen hafta başvuruda bulundum. basvurmadan önce yazı işleri müdürü sen alamazsın bu parayı dedi.

Sosyal Yardımlar Daire Başkanlığını aradım oradaki memurlar bu parayı benim alabileceğimi ve benim gibi başvuran binlerce insanın bu parayı aldıgını soylüyor. gel gelelim bizim ilçedeki çalışanlar sen alamazsın başvur istersen gider mahkeme başvurursun dediler :s sonumuz hayırlısı diyelim.

tşkler vural arkadaşım inş. hepinizinki bağlanır...

arkadaşlar online ödeme tarihi bugün yazdı ne zman çekebilirim paramı yoksa ödeme emrinimi bekliycem?????:confused::confused:cvplarnz için şimdiden tşkr ederim..

gökhan abisi sana dedimya git bankaya çek parani :S

ribeyro89
Ben ödeme emrinin gelmesini beklemedim, internetten evrak takipteki yazıların bir çıktısını yazıcıdan çıkardım. Ayrıca toplu ödeme online ödeme tarihinden 8 gün sonra alınabiliyor. Çıkardığım evrak ve kimliğimle maaşımı 8 gün sonra aldım.

bugün bankaya gittim daha gözükmüyo dedi bayan...1 haftaya anca gözükür dedii..haftaya kadar ödeme emri gelmezse alfanın dediği gibi yapmayı düşünüyorum yorumlarınız için teşekkrlr..:) :)

Üst Alt