Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

%52 raporla emeklilik şartlarım nedir?

SERHAN2853

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
2016 yüzde 60 rapor ile vergi indirimi süresiz aldım edevlet te çıkmıyor diye 2022de gidip rapora başvurdum 52 süresiz rapor aldım 3 gün önce gibten e rapor no girerek şirket bilgileri ile vergi indirimine başvurdum buradaki amacım 52 raporum vergi dairesine bildirmekti bu durumda 3840 gün 4080 oldu biliyorum ama gibte şu numara ile dosyanız kaydedildi yazıyor süreç nasıl ilerliyor

vergi indirimden emekli oldu raporun süresi doldu 2023 sonunda 3 yıllık rapor verildi bu raporu emekliliğin 3 yıl daha ilerlemesi için nereye vermem gerekiyor 2022 de vermiştik vergi indfirimi için 2025 yılına kadar emeklilik devam ediyor

@SERHAN2853,

Soruyu tam anlamadım, emekli değilsiniz değil mi? %60 raporla süresiz vergi indiriminiz varken bu vergi indiriminin kaydını mı bualamadınız? Vergi dairesinde yok muymuş kayıt? SOnra kim dedi size yeni rapor çıkartın diye?

e devlette çıksın diye yeniden rapor almak olayı karıştırmış bende bir şey anlamadım

@OturanBoğa,
yüzde 60 vergi indrimim vardı ben e devlette çıkmıyor diye kendimce rapor aldım yüzde 52 verildi süresiz

@SERHAN2853,

Doğum tarihiniz gün/ay/yıl?
İlk sigortalı olduğunuz tarih gün/ay/yıl?
Primleriniz hangi tarihler arasında hangi statüde yattı? Toplam prim gün sayınız nedir?
Defterdarlıktan elde edilmiş vergi indirim hakkınız var mı?

Üst Alt