Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

%8.2 raporla ne kadar tazminat alabilirim?

calikbjk

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba. İyi günler.2010 Yılında kaza sürücü konumundayken kaza yapmıştım.8/8 Kusur karşı sürücüdeydi.sağ el bileyimin 1 cm altında kırık oluşmuştu ve 30 günlük rapor verilmişti.Bu kırığı şuan günlük yaşantım a bir engeli yok.sigorta takipçileri sürekli arayarak parayı tazmin edebileceklerini söylüyor.Hukuki açıdan bir zararı olabileceğini düşündüğüm için güvenemiyorum.Konuyu kendim takip etsem tazminat alabilirmiyim.Teşekkür ederim.

Kaza tarihi: 20.05.2010
Kaza tarihi yaş:35
Kaza tarihi net maaş :2150
Şu anki net maaş:6350
Kaza tarihi rapor günü :30
Kaza kusur: karşı taraf %100
Rapor oranı:%7
Kaza türü :Çift taraflı yaralamalı kaza.Sürücü konumunda
Tazminat ne kadar olur?

%8 maluliyet ile ne kadar tazminat alabilirim?

Merhaba 2020 yılı 11. Ayda trafik kazası geçerdim karşı tarafın araç sürücüsü yüzde yüz kusurlu adli tıp raporunda böyle geldi Ankara dan. Ayrıca mahkeme adli tıp kurumundan maluliyet oranı istedi oda yüzde 8 geldi şu anda yaşım 35 maaşımda asgari ücret ten biraz fazla ne kadar tazminat alırım şimdiden tşk ederim

%8,2 rapor ile ne kadar tazminat alabilirim?

Merhaba. Herkese hayırlı günler.2010yılında Trafik kazası sonucu açılan dava 4 yıldır devam ediyor. Kaza tutanağı 8/8karşı taraf kusurlu. 1 ay raporum vardı. %8.2 rapor oluşturdu. 2010yılı maaşım 2100 TL şuan 12000 TL. Kaza zamanı yaşım 35, 2 çocuk. Tahmini ne kadar tazminat alabilirim.

geçmiş olsun sanırım davan sonuçlanmıştır %8 rapora ne kadar ödeme yapıldığını paylaşman mümkünmü

Bilirkişi Yanlış Hesaplama

4 Yıldır devam eden dava netice olarak sonuçlanıyor.Bilirkişi raporu maaş hesaplamasını asgari ücret üzerinden yapmış durumda. Ben memur olarak çalışmaktayım,maaşım asgari ücretten fazla.Bilirkişi raporuna itiraz etmelimiyim.Tazminatta bir değişiklik olur mu?

Üst Alt