Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Aile destek programına yaptığım başvuru sonucu 2022 aylığını keser mi?

sunnshine

Üye
Konular
19
Reaksiyonlar
0
*0
Pttden aile destek programina başvurumuzu bekliyoruz mesajizi uzerine kuruma basvuru yaptım ve böyle bir sonuç gözüküyor:
Reddedildi/Feshedildi (Diğer Aylık/Yardım Alma Şartlarını Sağlamama Nedeni İle) bu ne demek oluyor ? Engelli aylığı da kesilir mi ?

Engelli maaşını sydv den mi alıyorsunuz sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfından mı yani???

sunnshine

Başvurun reddedilmiş görünüyor ama verseler de maaşın kesilmez yeniden başvur normalde vermeleri gerek ama birşeyler ters heralde

sunnshine sistem açık. uygun görülmemiştir. belki bilmediğin aile geliri görükmüştür. Losdy baş vur. herkez bişey der. sen baş vur karddeşim. evin kira ise ev hanede toplam gelir 7000 bini geçmezse onaylanır. bende aynıyım.

iptekicanbaz

Eşimin aldığı maaş ile benim engelli maaşı toplam 7bini geçmicek yani

5 kisiyiz evde asgari ucret ve 2022 ayligi var. Ev kira 150.000 değerinde birde araba. Aile destek neysede insallah 2022 kesilmez.

sunnshine

Anladım, biz 2kişiyiz diye başvurmadım zaten,, dediğim gibi gerek yok engelli maaşı yeterli, şimdi aksilik olur keserler, uğraşamam valla tekrar

Kardesimarabavarsavermezler
Benesim

Engellimaasimiz
Adresdendolayi
Kesildi
Zor3aydabaglandi

Hicbirseyimizyoktur
Kiraciyiz2engelli
Kisileriz
Yinedekesti
3aydazorbaglandi

Losdykardeshicugrasma
Maasinkesilir

RAMAZN

Geçmiş olsun size,, ya ben biliyorum zaten devletin nasıl işlediğini :) keserler biliyorum, herkes yok bişey olmaz diyor ama adamlar zaten kesmek için bahane arıyor :) hiççç bulaşmadım, gerek yok

Arksdaşlar
Ailedesdek
Nezamanyatıyor
Bilgisiolanvarmı

Üst Alt