Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Akülü sandalyeler için power bank var mı?

mingilli

Yeni Üye
Konular
8
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar merhaba , ben akülü aracım la dışarı çıkınca şarjım hemen bitiyor , acaba şu powerbank lar gibi bir alet olsa dışarda durduğumuz yerde şarja takılsa güzel olmaz mıydı ? acaba böyle bir şey var mı ? bilgisi olan var mı ?
Mesela evdeyken elektrik yükleyip , dışarı giderken yanında taşıyabileceğin çok ağır olmayan ve tabiki soket i engelli araç lar için uygun bir akü takviye aleti güzel olmazmıydı . bilgi ve önerilerinizi bekliyorum .

@mingilli,
Aslında sorun kullandığınız sandalye ve akülerle ilgili. İyi bir sandalye ve akü takımı size en az 20-30 km yol yaptırabilir. Power bank ile bu iş çözülemez. Akülerle ilgili şurada bir başlık var. Bu başlığı okumanızı tavsiye ederim.

ilgin için teşekkür ler hemen bakıyorum.

bischoff & bischoff TERRA model aracım var iki tane Mutlu EFB Start-Stop 12 V 63 Ah akü kullanııyorum daha 1 yılı doldurmadan şarjım çok düşüyor artık evden çıkamıyorum. Daha güçlü akü takamıyorum çünkü ebat ları aracıma sığmıyor . Eğer yardımcı olursan sevinirim .

MAZ Akü 12 Volt 55 Amper Deep Cycle Jel VRLA Akü (12 V 55 AH) önerildi acaba bu akü markasını deneyen var mı ?

Üst Alt