Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Akülü sandalyeniz tek şarjla kaç kilometre yol gidiyor?

halil abi benim arabamın markası OTTO BOCK A 200 alman malı tek sarjda 15-20 km falan yapıyor kuru jel aküler ben yeni aldım sıfır yani sabahtan akşama kadar yetiyor

Araçların kullanma klavuzunda yazılan mesafe düz yol koşulları ve dur kalksız sürüşler için geçerlidir. 0 bir aküyle normal kullanım koşullarında kat edebileceğiniz mesafe en fazla 25 KM dir. Bendeki aracın coystiki dijital göstergeli ve km ölçerli olduğundan bunu kesin olarak biliyorum. İyi günler.

Yok be Halil arkadaş benim akülü sıfır kullanma kılavuzunda 20 km yol yapar yazılı ama10 km anca ama bide kilo ranpa bayır sıcak soğuk havalar bile şarz süresini etkiliyo...

yardıımmmmmmmm

arkadaşlar ben yeni akülü sandalye aldım daha yola ilk çıkışımda 1 kilometre gitmeden yolda kaldım:( full dolu gösteriyodu birden kırmızı ışık yanıp sönmeye başladı..allahtan yanımda biri vardı onunla bi magazaya gittim..yanımda olan şarja taktım 4 saatte doldu.sonra gene yola cıktım tekarar 1 km gitmeden yolda kaldım..acaba aküler ölmüşmü daha 2 hafta oluyo alalı..yardımcı mesajlarınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden.

Ben akülü invacare comet scooter kullanıyorum. şarjı 50 km yol yapıyor. çok memnunum.

aylin
büyyük ihtimal aracı aldığın mağzada dura dura aküler özelliğini kaybedip,şarj tutmaz olmuş..
zaman kaybetmeden garantili aldığın aracın akülerini değiştitir,aldığın yere.

Üst Alt