Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Akülü tekerlekli sandalye dolgu lastik nereden ve kaça alabilirim?

sadece lastik ve şamyelmi yoksa jantla berabermi lazım ?

jantla beraber olur zaten.şamiyel dediğiniz havalıdır. Benim istediğim patlamaması için içi komle dolgudur lastiktiktir.

yedek parça lastikte ist.karaköy de mengi rulman var çokta uygun tavsiye ederim.0212 252 28 29 - 252 24 58 arayıp konuşderim.

engelli tekerlek ekipmanı

bizim firmamızda var.Her Türlü akülü,normaller içinde en uygun fiyatla latik temin edebilirsiniz.
havalı ve gri silikon dolgu (200*50) ön tekerlekler 8 delik aparatı ile bereber bulunur.arka tekerlek olarak 12-1/2*2-1/4(62203) arka tekerlekler havalı olarak bulunmaktadır..
fiyat: gri silikon ön tekerlekler adet 40TL.
havalı gri tekerlek rulmanlı 8 delik adet 35TL.
siyah havalı rulmanlı 8 delik adet 30 TL.

havalı tekerlekler scooter ve motorsiklet tekerleğidir.Yüke ve surate dayanır..

İRTİBAT:

MENGİ RULMAN (TÜNEL CADDESİ-İZİNCİRLİ HAN SOKAK NO:14-KARAKÖY İSTANBUL)
TEL: 0212 252 28 29
GSM:0532 291 12 09
FAX: 0212 243 30 55
MAİL ADRESİ : teksenmengi@gmail.com

sitedeki bütün arkadaşlarımıza güzel günler geçirmelerini temenni ederim...Neşet MENGİ

NOT: Arabalarla/yedek parça ile ilgili her türlü teknik "BİLGİ" ücretsiz aktarılır...

tesadüfen yazdığınız yarumu gördüm.sizin gibi güzel arkadaşlarımıza yardın etmek bıynumuzun borcudur.İlgine çok teşekkür ederim.Yanaklarından öperim.Yolunun iyi günlere açık olması dileğiyle...

Mengi rulman olarak karaköyde en uygun fiyatla akülü araba tekerlekleri-havalı ve silikon dolgulu olarak siyah ve gri olarak mevcuttur.ve tekerlekler scooter tipidir.hem surate hem yüke gelir.şamriyalli ve şamriyelsiz olarak ,yanlız dış lastik olarak stok mevcudumuzda bulunmaktadır.fiyat konusuna gelince bizi arkadaşlarınıza sorun...bizden ucuzunu bulursanız sattığımız malı derhal geri alırız.iyi günleriniz olsun...selamalar...

arkadaşlar,tarafımıza mail adresinizide yazar mısınız diye mesaj geliyor..

MENGİ RULMAN'a mail yoluyla ulaşmak için mail adresimiz: teksenmengi@gmail.com 'dur.

İyi Günlerde görüşmek dileğiyle..

3.00 - 4 10*3 260*85 ebatlarında akülü sandalyeme acilen iç ve dış lastik arıyorum

SAYGILAR

wolexmarka araca ait 2 ön 2 arka tekerlek aldım fabrikasından geçen ay kas hastası bir çocuğun arabasına taktım toplamda 4 teker 240 tl

resimlerini ve araç modelini yükleyebilirseniz fiyatını konuşmak isterim

Akülü sandalye motoru ön arka tekerlek firen sistemi akü jolistik mevcuttur ihtiyaç sahiplerine uygun fiyata vereceğim detaylar için arayın veya sms atın ben dönerim size türkiyenin her yerine kargo yapılır takas düşünenler için açığım değerinde konuşuruz hoşça kalın .tel 05437277329

Araç fuller marka siteye resim nasıl yükleniyor bilmiyorum jolistik hafif hasarlı diğer ürünler çalışır durumda

Merhabalar elimde sag sol iki adet akulu sandalye motoru. Var ayrica aku degerlendirmek isterseniz 0543 727 73 29 numaradan ulasabilirsiniz uygun fiyat veya takas olabilir

elimizde bulunan lastik numaraları [FONT=Verdana]10 x2 Gri veya siyah[/FONT] 260x85 Gri veya siyah renk
3.00-4 Gri veya siyah renk
2.80/2.50-4 Gri renk dış lastik veya iç lastiği
4.10/3.50-4 Gri renk
4.10/3.50-6 Gri veya siyah renk
62-203 Siyah renk , gri ince
62-203 Düz desen kalın lastik gri renk
62-2-3 Dişli desen 4 kat gri renk
6 x 1 1/4 Gri renk havalı
7 x1 3/4 Gri renk havalı dış veya iç
8 x 1 1/4 Gri renk iç veya dış lastik
16 x 2.50 Gri veya siyah renk 4 kat
20 x 2.125 Gri veya siyah renk 4 kat
22 x 1 3/8 Gri renk ( 37-489) ikinci numara cok önemli lütfen bildiriniz
22 x 1 3/8 Gri renk (37-501) " " " "
24 x 1 3/8 Gri renk veya siyah renk
24 x 1 3/8 Gri renk dolgu lastik (hastanelerin tercihi)
200- 50 Gri renk havalı veya dolgu lastik
200-50 Gri dolgu lastik ve jantı rulmanları takılı olarak verilmektedir
3.00-8 Gri veya siyah renk iç ve dış lastik
3.00-8 Gri dolgu jant

Tüm bu numaraların jantları ve hasta arabalarının itme cemberi , jant cemberi de elimizde ithal olarak (Cin malı değil)

[FONT=Verdana]gelmekte ve stoklarımızda mevcuttur. Bulunmayan ölçüler için yurtdısından getirtme imkanımızda mevcuttur.[/FONT] kuru oto elektrik engelli araç servisi TEKERLEKL SANDALYE AKL TEKERLEKL SANDALYE ENGELL ARA AKL ENGELL TEKERLEKL SANDALYE BAKIM TAMR SERVS iş 0452 323 43 53 gsm 0543 402 38 31 murat kuru

2 adet satılık trophy 6 1 adet satılık wheelbase malibu scooter bakımları yapılmış temiz foto yükleyemedim facebook engelli arac engelliarac adresinden fotoları paylaşabilirim

2 adet satılık trophy 6 1 adet satılık wheelbase malibu Scooter bakımları yapılmış temiz foto yükleyemedim facebook engelli arac engelliarac adresinden fotoları paylaşabilirim

0312 394 02 40 - 0541 527 24 24 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.
Lotus Medikal Ortopedik ve Rehabilitasyon Çözümleri
Profosyonel Akülü Engelli Araçları ve Yedekleri
Oğuz Şahin

96 marka Avrupa ve Çin modellerinin tüm yedeklerini bulabilirsiniz.
LOTUS MEDİKAL
0312 394 02 40 0541 527 24 24
Oğuz ŞAHİN

Merhabalar elimde sag sol iki adet motor ve lastik akulu sandalye motoru. Var ayrica aku degerlendirmek isterseniz 0543 727 73 29 numaradan ulasabilirsiniz uygun fiyat veya takas olabilir

Akülü tekerlekli sandalya için ön tekerlek ihtiyacımı MENGİ RULMANdan temin ettim,fabrikaylada görüşmüştüm,mengi rulmandan aldığım tekerlekler fabrikanın 3/1 fiyatına geldi nerdeyse.
Adamlar artık kendini aşmış tekerlekleri aldıktan sonra arayıp sordular,ürün eline ulaştımı,ihtiyacını karşıladımı diye.milletin gözünü para hırsı bürümüş olduğu bu zamanlarda,kaç kişişnin karşısına böyle insanlar çıkar.ihtiyacı olan arkadaşlar arasın pişman olmaz....
Mengi rulman iletişim tel:GSM 0532 291 12 09 iş:0212 252 28 29

merhaba arkadaşlar benim yurt dışından doğuş engelliler derneğinden sukutur geldi bu arabama iç ve dış lastiğini nereden bula bilirim satış yeri adresi telefonu varmı bana bu konuda yardımcı olurmusunuz teşekürler

merhaba araçların tüm lastik çeşitleri mevcuttur kuru oto elektrik engelli araç servisi terrainhoper türkiye temsilcisi ve yetkili servisi kaledere mahallesi harman tepe sokak no:32/a ünye / ordu tel : 0452 323 43 53 gsm 0543 383 00 36 facebook : engelli arac engelli arac

evet var burdan temin edebilirsiniz 3.00-10 iç dış bütün malzemeler bulunur medrosmedikal ankara

merhaba hakan Medros medikalde bulabilirsin bütün yedek parçaları 0312 566 65 70

Selamun aleykum arkadaslar amasya merkez EMEK MOTOSIKLET olarak Engellı akulu sandalye bakım onarım ve yedek parcalarını en uygun fıyata bulabılecegınıze emın olabılırsınız ırtıbat tel: 0541 606 15 59 Osman Karabıyık FULL ARAC BAKIMI SANZUMAN YAGI DEGISIMI DAHIL 100TL DIR

Abı gec oldu ama elımde 2takım aradınız lastıkten var

emek motosıklet osman karabıyık 0541 606 15 59

medros medikal lastikleri oaradan almıştım bilgay bey her konuda yardımcı olmuştu ihtiyacı olan arkadaşlara tavsiye ederim

Mehaba arkadaşlar. Yaklaşık 1.5 ay önce Bilgay Bey'den 2 Ön ve 2 arka dış lastik aldım ve şu anda çok memnunum. Kendisine ilgisi ve alakasından dolayı teşekkür ederim..

atlas bilgay

akülü sandalye yedek .jant şamyel lastik yani komple yedek 1 tane kaç paradır 12/1 diyor ve ist en uygun alabilecegimiz yer varsa yardımcı olurmusunuz.

akülü sandalyemin ön tekerinin cantını kırdım burdan aldığım bilgiyle MENGİ RULMANa gittim 5 dakikada yenisini heryerden ucuza takıp verdiler burayı tavsiye eden arkaşlara teşekkür ederim MENGİ RULMANın güleryüzlü sahibinede teşekkürler

Slm

freee

Arkdaslar ben de mengi beyi aradim inanin 24 saat gecmeden tekerlerim elimdeydi hem ilgi ve alkasi cok guzel bir yuregi var mengi beye cok cok tesekkurler

Arkadaşlar kolay gelsin,
300-4 (260x85) elekrikli scootar dolgu lastik arıyorum. Bulabileceğim bir yer varmıdır.yardımcı olursanız çok sevinirim.

İlk önce neşet amca ile tanışmadan lastik fiyatlarına bakıp kara kara düşünüyordum. benim lastiklerimin ebatları büyük birde nesejt amca ile tanışmam o vesileyle oldu sağolsun çok ilgilendi lastik almışlığımda vardır. Uygun fiyata lastik veriyor tavsiye ederim mengi rulmanı lastikler elime ulaşmasına rağmen kaç sefer arayıp lastikler eline ulaştımı işini gördümü sorun varsa yenisiyle değiştirelim diye aradı allah razı olsun böyle güvenilir temiz insanlara ihtiyacımız var.

Üst Alt