Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Akülü tekerlekli sandalye dolgu lastik nereden ve kaça alabilirim?

bende mengi rulmandan aldım.2 adet 300x8 dış duro marka 500tl ve 2 adet 200x50 dolgu ön 120tl alışverişte sıkıntı olmadı güvenilir ilgili bir amcamız

Selamlar

Öncelikle dolgu lastik fiyatları oldukça yüksek. Tamam uzun süreli kullanımlarda evet patlama sorunu yok. Yolda kalmıyorsunuz. Ama ben konfor bazında çok tavsiye etmiyorum. Hava lı lastik kullanıyorum. Genelde her boyut her cm rahat bulunuyor. Ben toplu aldım 20 tl den , patladıkça değiştiriyorum. Değiştirme mantığını anlayınca eliniz hızlanıyorum. Ben böyle bir yöntem ile idare ediyorum. Yol konforu tartışmasız çok iyi oluyor. Fiyat da uygun. Teşekkürler.

yazmayı unuttum benim lastikler dolguydu.dış zarı kesip içindeki silikonuda tek bir yerinden keserek yeni lastiğin içine yerleştirdim.yeni dolgu lastik oldu yani sıkıntısız;)

Evde kullandığım Tekerlekli Sandalyem için dolgu dış lastik arıyordum ve bura Mengi Rulman'da olduğunu öğrendim ve irtibata geçtim.
Mengi Rulman da Neşet bey işi ile çok ilgili, yardımcı oldu sağ olsun. İki adet Gri dolgu dış lastik aldım, kullanıyorum ve memnunum.

Üst Alt